zallen zoeken. Van lien, die de laatste maal een diploma als landbouwkundige verwierven, gingen 2 naar Hon garije, 2 naar Oost-Indië, terwijl 2 zich toeleggen op de suikerfabrikatie hier te lande, beiden echter met het voornemen naar Indië te vertrekken. De teeken en herhalingsschool te Wageningen werd in 1833 door 35 leerlingen bezocht, waaronder 10, die de lessen op de boetseerschool bijwoonden. Als bewijs van de daling der huurprijzen van de landerijen verdient vermelding, dat iemand te Zwar- tewaal een stuk weiland gehuurd heeft voor ƒ418. Voor denzelfden grond gaf hij vóór 6 jaar ƒ800, dat is meer dan het dubbele, ofschoon de grond thans zelf beter is. Ook in Westergo, het Zuidwestelijk gedeelte van Friesland, een rijk en vet oord, zijn de prijzen der landerijen zeer achteruitgaande Vóór 15 jaren gold een boerenhofstede aldaar ƒ105.000, die nu voor ƒ59,800 van de hand is gedaan. Men schrijft uit Wageningen aan de Arnh. Ct.: Nog steeds gebruikt het vee op de boerderij der Rijks- landbouwsschool alhier met graagte de ingekuilde groene maïs, waarvan men in het geheel een voorraad had van 60,000 KG. Daar het inkuilen hier uitstekend is gelukt en de voordeelen van de teelt en het bewaren van groen voer hcogst belangrijk zijn, zal men ook dit jaar daarmee voortgaan en zelfs op ruimer schaal in toe passing brengen. In 1882 werden alhier ingekuild klaver, wikken, kanariezaad en haver en in 1883 gras en maïs. De opbrengst van maïs is gemiddeld 93,000 KG. per hektare. Buitenlandsch Overzicht. De meeste Engelsche bladen spreken hunne afkeu ring uit over het besluit der regeering om het grootste gedeelte der troepen, die in Egypte vertoeven, weder in te schepen, en daarmede het herstellen van de gemeenschap tusschen Soeakim en Berber aan de bevriende stammen overtelaten. De heer Cameron, de oorlogscorrespondent van de Standard, acht het aan geen twijfel onderhevig of een afdeeling Engelsche ruiterij zou van uit Soeakim dadelijk naar Berber kunnen oprukkendoch hij acht het hoogst gevaar lijk om het aan een Egyptische legermacht overtelaten. Zeker is het, dat men niet alleen in Engeland en Egypte maar in geheel Europa verlangend is te weten, wat de Britsche regeering voornemens is in de Egyptische aangelegenheden te doen. Zoo ooit, dan is nu het oogenblik daar om hare plannen voor de toekomst te ontvouwen, nu zij aanstalten maakt om hare troe pen wegtenemen. Het mag intusschen twijfelachtig heeten of het ministerie hare plannen kan mededeelen. Tot nutoe is steeds iedere handeling van eenigszins ingrijpender aard ten opzichte van Egypte haar door de omstandigheden min of meer afgedwongen; doch van een vast beginsel, een vaste tactiek was weinig te bespeuren. De verdeeldheid, die er in den boezem van het kabinet zeil schijnt te heerschen op dit punt, werkt die beginselloosheid maar al te zeer in de hand, zoo zij al niet uitsluitend de oorzaak ervan is. Generaal Gordon heeft aan zijne regeering slechts enkele bijzonderheden gemeld omtrent het gevecht door hem geleverd en dat door het verraad van eenige officieren zulk een noodlottigen uitslag heeft gehad. Deze zijn dan ook hunne straf niet ontgaan, maar beiden zijn volgens vonnis van den krijgsraad gefusilleerd. Verder deelt Gordon mede, dat zijne beide stukken geschut in handen van den vijand zijn gebleven, en dat een bode uit Obeïd het bericht heeft gebracht van de ontevredenheid met het bestuur van den Mahdi, die zich zoowel bij de bevolking als bij de troepen be gint te openbaren. Volgens den bode zouden beiden zich tegen den Mahdi keeren, indien zij konden rekenen op den zedelijken steun, dien de nabijheid eener Engelsche krijgsmacht hun zou geven. Twee groote stammen, de Kabbabisch en de Zuola, zouden met de Engelschen gemeene zaak willen maken, indien werkelijk iets ernstigs tegen den Mahdi ondernomen werd; voor het oogenblik echter achten zij het vei liger zich onzijdig te houden. De heer Gladstone is weder in zooverre hersteld, dat hij te Londen is teruggekeerd en de zitting van het Parlement heeft bijgewoond. Omtrent het gebeurde in Cincinnati (Noord-Amerika), waarvan wij in ons vorig nommer nog het een en ander konden mededeelen, blijkt thans, dat de eerste berichten, vooral wat betreft het aantal slachtoffers, wel wat overdreven waren. Niettemin is het een hoogst ernstig geval, te meer omdat eruit blijkt, dat de rechtspraak dringend herziening eischt. De wetten in verschillende staten der Unie zijn zoo dikwijls verzacht in het belang der misdadigers, dat bijna ieder moor denaar, die een niet al te nauwgezet advocaat neemt, de galg kan ontkomen. Vooral Ohio was zeer zorgeloos in dit opzicht. De keuze der jury is zoo slecht geworden, dat het haast onmogelijk is eene eerlijke jury bijeen te krijgen om over een moordenaar recht te spreken. Het schijnt nu echter weder rustig te zijn in Cin cinnati. De toestand in Basoeto-land schijnt zeer hachelijk te zijn. Den 15den en 16den Maart vonden gevechten plaats tusscher de hoofden der Basoeto's Joel en Jonathan. Van weerszijden waren 6000 man in het gevecht. Joël werd verslagenhij verloor vijftig man aan dooden en al zijne paarden. Men verwachtte een aanval van Lerothodi op Masoepha. De nederlaag en de vlucht naar Zoeloeland van Usibepu worden weder tegengesproken. Overzicht van den stand der koersen. Toen ze nog op de banken in de H. B. School zaten werd 't velen lezers reeds geleerd, dat bescher ming van het eigendomsrecht, handhaving van over eenkomsten enz. de eerste gronden zijn geweest, waarop het staatsgebouw der volken is opgetrokken. Door een zijner belangrijkste organen «den sterken arm" kwijt de Staat zich van die verplichtingen, waarvan de nakoming zoo nauw samenhangt met mogelijke volkswelvaart en maatschappelijken vooruitgang. Zien we daarom in 't algemeen gaarne het orgaan van 't staatsverband, waar 't noodig is, zelfs zeer gestreng optreden om nakoming van aangegane verplichtingen aftedwingen, met genoegen vernamen we daarop eene uitzondering. Het Opper-gerechtshof in Spanje's hoofd stad heeft eene voor de effecten wereld belangrijke uitspraak gedaan. Te Valencia was een speculant ver oordeeld om verliezen te betalen bij te Madrid en elders voor zijne rekening door eene Spaansche firma gedane speculatiën. Het Opper-gerechtshof heeft in hooger beroep het vonnis vernietigd, verklarende, dat dergelijke overeen komsten van nul en geener waarde zijn, in strijd met de wetten der goede zeden, louter hasardspel bedoelende, die door de burgerlijke wet niet kunnen worden erkend. Kon door voorschriften in den geest als die, waarop de nietig-verklaring gegrond is, het heirleger roofridders van de markt geweerd en naar nuttigen werkkring -gedreven worden, hoeveel beter zou de toestand zijnHoogstwaarschijnlijk zou ook dan het bericht den houders van aandeelen luider Stoomtrammaatschappij gespaard gebleven zijn, waarin hun nu wordt bericht dat het op 2% pet. bepaalde dividend voorloopig niet uitbetaald zal worden in ver band met de «moeielijkheden", waarin de bankiers firma Reijnders te Breda zich bevindt. Den houders van aandeelen Union Pacific en Central-Pacific zou voorzeker het grootste gedeelte der geledene schade ook bespaard zijn geworden, zoowel als de droevige mededeeling dat sedert de vorige week de koers nog verder afbrokkelde. Angstigen bezitters van aandeelen Central-Pacific, wien de vroeger door ons aangevoerde gronden waarop verbetering mag verwacht worden niet voldoende zijn, deelen we mee dat volgens een Amarikaansch blad de daling niet moet ge zocht worden in de resultaten der exploitatie noch in den financiëelen toestand der Maatschappij, maar zij is het gevolg van geruchten, dat het tegenwoordige Congres (de Wetg. Macht in iederen Staat, bestaande uit den Senaat en de Kamer) strenge maatregelen zou nemen tegen de Pacificmaatschappijen. Van goed ge- informeerde zijde wordt evenwel bericht dat men in dit jaar daartoe niet zal overgaan en dat, mocht al het Congres daartoe overgaan, die maatregelen van wei nig beteekenis zullen zijn. Dat van het Congres geene on billijke maatregelen te wachten zijn zal iedereen met ons eens zijn, die weet dat de regeering in 1864 aan de Central Pacific-Maatschappij steun verleend heeft door tegen tweede hypothecair verband geld voor te schieten onder voorwaarde, dat de regeering het ge bruik van de lijn zou hebben voor de postgemeenschap alsmede voor militaire en andere doeleinden. Boven dien vergete men niet dat ook deze Maatschappij een uitgebreid landbezit cadeau heeft gekregen. Wee daar om de lieden, die het liedje niet mee kunnen uitzingen maar bij gebrek aan 't noodige surplus gedwongen worden tegen de tegenwoordige noteering te verkoopen Dat de Maatschappij voort gaat met uitkeering van een verdiend dividend van 6 pet. hebben we slechts te herinneren. De Union Pacific Spoorweg-maatschappij heeft dezer dagen haar gewoon kwartaal-dividend van 1 'H pet., gelijkstaande dus aan 7 pet. per jaar, weder geannon ceerd. Na uitkeering van dit dividend en van alle andere verplichte betalingen, heeft de Maatschappij over 1883 nog overgehouden ruim 1 millioen dollarsvan den dienst over 1882 heeft zij onverdeeld overgehouden bijna 2% millioen dollars, terwijl het gezamenlijk surplus tot heden bedraagt ruim 8 millioen dollars. Tegen het onverdeeld houden van zulke kolossale be dragen mogen bezwaren geopperd kunnen worden, zij zijn evenwel te verdedigen indien de directie dergelijke sommen reserveert om de dividend-uitkeering steeds gelijkmatig te doen zijn. In den loop van '83 werd voor een half millioen dollars aan obligatiën ingekocht. Van het landbezit werd voor 4 millioen dollars tegen den gemiddelden prijs van 3 dollar per acre verkocht. De Maatschappij heeft nog bijna -13% millioen acres land in haar bezit. Mocht daarvoor dezelfde gemiddelde prijs aangeno men worden, dan zou het overschietende landbezit nog 45 millioen dollars vertegenwoordigen, gelijk staande aan van het aandeelenkapitaalBehoeft 't verwondering, dat zelfs hoogst voorzichtige luidjes op de tegenwoordige noteering durven koopenï Wie zou durven beweren, dat de goede kansen hierbij de kwade niet verre overtreffen Nochtans 't blijven kansen. Belanghebbenden bij de St. Louis en San Fran cisco Spoorwegmaatschappij zij bericht, dat de netto ontvangsten over 1883 bijna 127 duizend dollars meer bedroegen dan' het vorige jaar. De weg wordt goed koop geëxploiteerd, 46,79 pet., de verbeteringen mee gerekend. Na betaling van alle interesten enz. schoot een saldo groot doll. 743373 over. Hiervan werd evenals in de 2 vorige jaren 7 pet. op de eerste pre ferente aand. betaald, waarvoor doll. 315000 noodig was, zoodat er nog een bedrag kon worden overge schreven van f428373, uitmakende 4 pet. over de tweede preferente aandeelen. De koersvariatiën der Amerikaansche Spoorweg- obligatiën waren weinig beduidend. Een overzicht van de prijzen der Russen doet eene algemeen vaster noteering blijken. De koers van den zoogenaamd zilveren roebel rees tot fl,20%. Zou dit alles in verband staan met eene gewenschte introduc tie van Russen 1884? Ongeloofelijk is 'tniet. RENTEBETALING. Rusland 1872 April coupons betaalbaar met f30,27 voor 2%. f 15,13' voor l$t. Rusland 1875. April-coupons betaalbaar met f27,24s voor 2li. f 13,62' voor 1%. Zuid-Italiaansche Spoorwegmaatschappij. April-cou pon betaalbaar met f2,96. Gemengde Berichten. Door de koninklijke stoomvaartmaatschappij «Zee land" werden gedurende de maand Maait vervoerd 4274 personen, waaronder weder verschillende vorste lijke reizigers. Van Vlissingen naar Engeland vertrokken 2212 en omgekeerd 2002 passagiers. Er werden gedu rende de maand Maart 426 passagiers meer vervoerd dan in Februari. Hoedekenskerke. Sedert eenigen tijd is in ver scheiden huisgezinnen eene bedenkelijke zwakte der oogen optemerken bij kinderen, die aan mazelen heb ben geleden. Terwijl ze vroeger vlotweg konden lezen, beginnen ze nu onverwacht te weifelen fen geraken, na eenige inspanning, haast in de war. Is dit nu een gevolg van de doorgestane ziekte, zoodat men mag hopen, dat 't langzamerhand wel zal terecht komen, of kan 't zijn dat de kwaal vroeger ook heeft bestaan, maar dat men die niet heeft opgemerkt In het kleine lokaal der openbare school zitten de kinderen altijd met den rug naar het licht, en wer pen dus hunne eigene schaduw op de boeken, leien en schriften. In hot groote lokaal zitten ze des voor middags met het gezicht, des namiddags met den rug naar het zonlicht. Zulk een plaatsing moet natuurlijk ongunstig werken op het gezichtsvermogen en hierin zou gemakkelijk verandering zijn te brengen door de banken een halven slag omtedraaien, zoodat de kinderen in het kleine lokaal het licht van de linkerzijde en die in het groote lokaal van beide zijden ontvingen. Een nader onderzoek zij den autoriteiten in dezen dringend aanbevolen. Er is nog wel het een en ander te melden, maar 't zijn justitiezaken en hierin is voorzichtigheid raadzaam. Dit echter mag wel reeds gezegd worden, dat het gebeurde te 's-Heer Abtskerke en 's Gravenpolder der jongelingschap van onze gemeente niet tot eer verstrekt. Als een bewijs van een zeer vroeg voorjaar kan gemeld worden, dat Maandag te Kloetinge reeds een nest met vier mereleieren gevonden is. Eenige jongelieden uit Middelburg, die Zondag Veere bezochten, trokken na het verlaten van den Kamp- veerschen toren zingende en geruchtmakende langs de straten en kwamen daardoor in aanraking met de po litie, zóo zelfs, dat hun verzet de verwonding van een agent veroorzaakte en een der baldadigen met ver scheurde kleederen voor den burgemeester gebracht werd. Onder 's-Gravenpolder moet jl. Zondag een aan slag gepleegd zijn op een jong meisje. Eenige jongens uit Hoedekenskerke, die reeds des namiddags te 's-Heer- Abtskerke een proces-verbaal wegens openbare dron kenschap zich op den hals gehaald hadden, ontmoetten dienzelfden dag des avonds omstreeks half acht op een eenzaam gelegen dijk een meisje van 18 jaren, elders dienstbaar, dat hare ouders te Hoedekenskerke bezocht had. Volgens het verhaal moeten zij het meisje van den dijk gesleurd en gemolesteerd hebben, en toen zij begon te schreeuwen hebben gepoogd haar een doek in den mond te wringen. Gelukkig bevond zich toevallig in de nabijheid een man, die haar te hulp schoot. De aangevallene was Maandag nog ongesteld van den schrik, maar later is haar toestand verbeterd. De zaak is reeds in handen der justitie. De bal dadige personen ondergingen reeds een verhoor bij den burgemeester. (M. Ct.) De echtgenooten W. te Rotterdam zijn het slacht offer van vergiftiging geworden. De vrouw van W. vervoegde zich met hare gehuwde dochter Zaterdag bij eene drogiste. Beiden vroegen 6 lood Herba Cardui Benedicti (gezegende distel). De bediende woog voor ieder harer het kruid af; zij be taalden en vertrokken elk met haar zakje. Nu moet zich daarbij de volgende noodlottige vergissing hebben voorgedaan. In denzelfden drogistwinkel was namelijk door een lijder aan asthma eene z-kere hoeveelheid Herba Daturae Stramonii besteld, die voor hem moest worden fijngesneden en dan door hem zou worden af gehaald. Dit kruid wordt den asthma-lijder voorge schreven om van tijd tot tijd in eene pijp te rooken, wat dan verlichting schenkt. Nu moet dat pakje op de toonbank gereed hebben gelegen om afgehaald te worden en vrouw W. (de moeder) greep bij het heen gaan dit pakje en liet het hare, waarin zich de ge zegende distel bevond, liggen, zonder dat partijen iets van de verwisseling merkten. Des avonds vóór het naar bed gaan werd van het kruid thee gezet; man en vrouw dronken er een stevigen kop van en kort daarna waren beiden ten prooi aan de hevigste smarten, hetgeen wei nig verwondering kan baren wanneer men weet, dat de Datura Stramonium bevat Daturine, die identisch is met Atropine, een der verschrikkelijkste vergiften, wanneer het zooals in dit geval als een sterk aftreksel van Stramonium wordt ingezwolgen. De asthma-lijder moet werkelijk het pakje gezegende distel ontvangen doch zijnerzijds de vergissing ontdekt hebben. De ongelukkige vrouw is gisterochtend onder vree- selijk lijden overleden. De man leeft nog maar verkeert mede in zorgwek kenden toestand. De justitie doet onderzoek. Daaruit zal de ware toe dracht van het gebeurde in den drogistwinkel zeker aan het licht komen, tegelijk met de redenen die beide vrouwen bewoog Herba Cardui Benedicti te koopen, wel is waar slechts een tonisch oplossend middel, doch dat men reden heeft te gelooven dat zij zich slechts op advies van derden hebben aangeschaft. (N. li. Ct.) Donderdag werd bij den burgemeester van Dubbel dam aangifte gedaan van eene poging tot vergiftiging. Zekere A. S., had namelijk ontdekt dat de aard appelen, welke zijne vrouw hem den vorigen avond had voorgezet, sterk lichtgevend waren, zoodat zij in het donker op zilveren ballen geleken. Toevallig had hij zich dien avond niet wel gevoeld en daarom weinig van de aardappelen gegeten. Daar in den laatsten tijd de verstandhouding tusschen man en vrouw niet van de beste was, vreesde de man dat zijne wederhelft het maal met luciferskoppen had toebereid. Door den burgemeester van Dubbeldam werd een scheikundig onderzoek der aardappelen opgedragen aan de heeren A. J. A. De Bosson en P. A. Giltay, apo thekers en scheikundigen te Dordrecht, uit welk onder zoek bleek, dat niet de minste sporen van phosphorus aanwezig waren. Wat de oorzaak van het lichten is, is nog niet ontdekt; vermoedelijk wordt dit tot nog toe onbekende verschijnsel bij aardappelen veroorzaakt door de eene of andere schimmelplant, welke zich daarin buitengewoon ontwikkeld heeft. C.) Een tramconducteur te Amsterdam vond Zater dagmorgen in zijn wagen een toegevouwen pakje, waarin zich bij onderzoek een dertigtal juweelen ringen bevonden. Hij heeft zijn vondst bij de politie aangegeven. Als proeve van brievenbestellers-slimheid en wel willendheid bericht het N, v. d. D., dat dezer dagen een briefkaart is besteld, geadresseerd aan een juffrouw in de Anjelierstraat, naam en huisnummer onbekend, eii waarvan ook de inhoud geen aanwijzing hoege naamd gaf. Twee timmerlieden te Groningen gingen zich Vrijdag, terwijl zij op karwei waren, dermate te buiten aan gedistilleerd van buitengewoon hooge sterkte, dat zij beiden smoordronken naar de politiewacht moesten worden gebracht. Al spoedig kreeg een hunner het zoo benauwd, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Ondanks alle aangewende pogingen is de roekelooze gestikt in het ongenietbare vocht. De andere heeft den slokdarm verbrand, zoodat hij slechts met groote moeite kan slikken. Het tjalkschip «De Vier gebroeders", van U. G. Hazewindus, te Gorredijk, was geladen met 440 vaten petroleum (naphta). Door welke oorzaak is onbekend, maar de petroleum is na eene ontploffing in brand geraakt. De slag was zóó hevig, dat alle opvarenden, man, vrouw en 3 zoons van ongeveer 10, 20 en 26 jaar, welke gezeten waren in een roef op het dek, weggeslagen werden; de vrouw was onmid dellijk een lijk en slechts weinig van haar lichaam is gevonden. De man en twee zoons zijn zwaar gekwetst één zoon heeft bijna geen letsel bekomen. Het schip is geheel uitgebrand, waaronder huisraad en pl. m. 1000 aan geld. Door een arbeiderszoon te Noordgouwe, die niet lezen of schrijven kan, schijnt valschheid in geschrift te zijn gepleegd. In het najaar begon hij met een ka meraad een handel in biggetjes. Zij leenden daarvoor ƒ200 bij de Commandietkas te Zieriksee, terwijl beider vaders borgen waren. Toen nu een der vaders de schuld kwam afdoen, werd hem gevraagd of hij de tweede schuldbekentenis van ƒ130 ook wilde aflossen. Hij was met het bestaan dier schuld geheel onbekend en verklaarde de handteekening voor valsch. Hij deed nu zijn beklag bij den officier van justitie, die de zaak onderzoekt. (N. R. Ct.) Tusschen de mijnwerkers van Anzin, die het werk hervatten, en hen, die de grève voortzetten, komt het nu en dan tot dadelijkheden. Soms worden de eersten op dynamiet getrakteerdgelukkig hadden tot hiertoe geen ongelukken plaats De gendarmes moesten te Coron een hoopje grèvisten uiteenjagen. Dezen krijgen nu ook geld van de Trades' Unions in Engeland. Laatste en telegraphische berichten. De heer L. A. P. Hoffmann, commies 4e kl. bij de posterijen alhier, wordt met ingang van 16 April a. s. geplaatst aan het postkantoor te Rotterdam. Uitslag akte-examens in Zeeland. Mannelijke candidaten 3, afgewezen 3; vrouwelijke candidaten 13, afgewezen 4, geslaagd de dames: E H. Borel, C. J. Buijze, B. P. Van der Does, P. Haak, D. M. Van Henne- keler, C. G. J. Le Nobel, M. Smit Sibbinga, W. A. Van Stapele en A. S. Wetjen. 's-Hage. TWEEDE KAMER. Heden is het laatste onteigeningsontwerp voor het Merwede-Kanaal aan genomen, nadat de Regeering eene wijziging had ge bracht in art. 1, die het amendement van den heer Dirks overbodig maakte. Voorts zijn aangenomen: de internationale overeenkomst tot bescherming van den industriëelen eigendom, de conclusie der commissie in zake de Mallegatsluis, na verklaring van den minister dat hij de aanbesteding zou laten doorgaan, en ein delijk het gewijzigd sectieonderzoek voor de wet tot invoering van het strafwetboek. De Eerste Kamer is bijeengeroepen tegen Don derdag 17 April. Hedenavond vertrekt per mailstoomschip» Willem, Prins van Oranje", kapt. Joha, Z. K. H. Prins Frederik Wilhelm, kroonprins van Duitschland met zijnen adjudant, teneinde Zaterdagmiddag te 2 uren bij de begrafenis van zijnen zwager, Prins Leopold, hertog van Albany, tegenwoordig te z ijn. Het Engelsche driemastscbip Ruby, kapt. Robbins, gisteren morgen uit zee komende en bestemd voor Antwerpen, verloor in den Atlantischen Oceaan door zware stortzeeën zijne booten en twee man der equipage. Het Amerikaansch driemastschip »S. W. Wel don", kapt. Wright, op het laatst van het afgeloopen jaar op de Spijkerplaat gestrand, is hedenmorgen met de nog inhebbende lading van 50 ledige petroleum vaten en 125 ton spiegelijzer verkocht aan de firma F. H. Van Leeuwen Co. te Middelburg, voor de som van f 2000. De overige inventaris van genoemd schip werd in kleine partijen verkocht aan den meestbiedende. Amsterdam. Men verneemt dat bet ontbreken van een tractaat tusschen Transvaal en Portugal de be lemmering is voor de Transvaal-leening. Londen, 2 April. Volgens Egyptische dépêches tracht Osman-Digna den wateraanvoer voor met Engel schen bevriende stammen aftesnijden. Dientengevolge verwacht men onderling gevechten. Parijs, 2 April. Hedenmiddag kwam hier de Prins van Wales aan, begeleidende het lijk van den Hertog van Albany. Berlijn, 2 April. De Keizer moet wegens verkoud heid eenige dagen zijn kamer houden. Rectificatie. In ons vorig nommer is door ons een vergissing begaan door de verwarring van den heer Domela Nieuwenhuijs, den bekenden sociaal-democraat, met mr. J. Domela Nieuwenhuijs. De opmerking aan den aanhef van ons bericht in dat nommer nemen wij daarom gaarne terug.

Goessche Courant | 1884 | | pagina 2