dergelijke anomalien acht geven om daarmee zijn voor deel te doen. Zijn geheel kapitaal in één soort te steken is altijd gevaarlijk en dit itrRussen te doen zou vooral tegenwoordig afkeurenswaardig zijn en bovendien lette men erop, dat tusschen Kussen en Russen onderscheid is. Egyptenaren klimmen naarmate de Engelschen meer «overwinningen" naar Londen seinen. De noteering verhief zich respectievelijk van 55(geünificeerde) en 72% (SpCts. sporen) tot 61% en 86 pCt! Turken in ouden doen. Hongaren, Italië 1881 en Zilver- en papierinetallieken mochten ietwat avan ceeren. Eene buitengewoon belangrijke rijzing van 190 tot 207 pet. viel den houders van aandeelen Nieuwe Afrik. Handelsver. ten deel, op geruchten een extra dividend-uitdeeling. De grootste variatie bij de Ame- rikaansche sporen valt op. te merken bij Cert, van aandeelen Chicago JV. W. pref., die een verlies van 172 <4 tot op 166 4 zich hebben te getroosten. De belangrijke rijzing, die deze aandeelen in den laatsten tijd mochten genieten, is toe te schrijven aan de buiten gewoon gunstige uitkomsten over het afgeloopen dienst jaar, die in het verslag worden vermeld en die een extra uitdeeling zouden tengevolge hebben. We ko men een volgenden keer nader op dat verslag terug. Na 11. Woensdag toen dit overzicht niet geplaatst kon worden is het bekend geworden dat de beta ling van den interest der Turksche leeningen van 1858, 1860, 1862, 1863/4, 1865, 1869, 1872, 1873 en der Algemeene Schuld op 1 Sept. '82 over acht maanden, in verhouding van 1 pet. 'sjaars, over het vermin derde kapitaal zal geschieden. Houders, gefeliciteerd Woensdag was de beurs zoowel voor Europeesche- als Amerikaansche fondsen gunstig gestemd. Donder dag echter was dit niet het geval. RENTEBETALING. 7 pets. certificaten le hypotheek'oblig. Chicago en N. W. Spoorwegmaatschappij. Coupon per 1 Sept. '82 betaalbaar met f34,20. Bultenlandsch Overzicht. Als het waar is wat de Engelsche bladen schrijven, dan zou Arabi-pacha nu reeds genoeg hebben van den strijd. Hij zou nl. eerst een wapenstilstand van 8 dagen hebben gevraagd, maar generaal Wolseley weigerde dien toetestaan, doch wilde hem wel éen dag rust laten. Daarop, zoo meldt een later bericht, zoo de gouver neur van Zagarig, als gemachtigde van Arabi, een conferentie gehad hebben met generaal Wolseley en met Sultan-pacha als vertegenwoordiger van den Khedive. Daarop zou ook over een wapenstilstand als voorberei ding tot Arabi's onderwerping zijn gesproken. Eenige reserve dient omtrent dat bericht wel in acht genomen te worden. De wapenen der Engelschen schijnen dan wel met voorspoed bekroond te wordenmaar er dient toch vermeld dat ook de Egyptische soldaten dapper hebben gevochten en den vijand bepaald een neerlaag berok kend zouden hebben, had deze niet bijtijds nog verster king ontvangen. Duitschland en Oostenrijk trachten schadevergoeding te verkrijgen ten behoeve der Duitschers en Oostenrij kers, die door het bombardement en de plundering van Alexandrië nog al schade leden. Door eene vergissing werd onlangs namens de te Parijs gevestigde Duitsche Turnvereeniging eene uit- noodiging gezonden aan een lid van de Ligue des Patriotes ter bijwoning eener feestviering. Dit gaf ergernis en het bewuste Fransche lid was zoo opgewonden, dat hij eene tegendémonstratie optouw wilde zetten. De Duitschers hadden echter hoegenaamd geen idee om eenige minder hoffelijke handelwijze tegenover de Franschen te plegen, en toen zij dan ook bemerkten dat er kans was op minder aangename tooneelen, lieten zij uit vrijen wil hunne feestviering varen. Dit voorval werpt een eigenaardig, niet aangenaam, licht op de gespannen verhouding die er nog altijd tusschen Duitschers en Franschen bestaat, en klein geestig mag zeker het plan der Duitschers heeten om, op grond van dat voorval, het Sedan-feest met dub belen luister te vieren. De Grieken en Turken vechten nog naar harte lust trouwens zij verlangden al lang naar zulke ont moetingen. Omtrent de plaatsen, waarom het te doen is, werd indertijd op de Berlijnsche conferentie niet duidelijk aangegeven aan wie zij behoorden. De oorlog, die thans in Peru wordt gevoerd, is niet zoozeer meer tusschen Peru en Chili, want eerstge noemd land is reeds geheel ten onder gebracht, maar het is een guerilla-oorlog, welke nog geruimen tijd kan aanhouden. De Chileenen hebben in de steden van het binnenland, die 12 a 25 mijlen van elkander lig gen, kleine garnizoenen van 70 a 100 man achterge laten. De Indianen maakten zich van die steden meester, vermoordden de Chileensche garnizoenen, en gaven zich aan plundering en brandstichting over. De Chileenen hebben daarover weerwraak genomen en willen het garnizoen van Lima, dat thans slechts 3000 man telt, met 4000 man versterken. Inmiddels staat de handel stil, terwijl men van po gingen, door eene onzijdige mogendheid aan te wenden om de quaestie tusschen Peru en Chili in het reine te brengen, niets meer hoort. Omtrent den opstand in Korea blijkt nader, dat de ex-regent, oom des Konings, de beweging geleid heeft, die met name tegen de vreemdelingen en de met hen gesloten handelsverdragen gericht was. De Koningin en onderscheidene aanzienlijken zijn vermoord, even als de Kroonprins en diens aanstaande echtgenoot, bene vens 13 Ministers. Den Koning spaarde men het leven. De Japansche gezant is ook niet gedood. Van maatregelen, 't zij van China of Japan, tegen de op standelingen is nog niets vernomen. Gemengde Berichten. A. s. Maandag zal door de k. h. b. schutterij rJa- coba Van Beijeren" alhier het jaarlijksche kermis- coocohrs met den handboog naar den vasten vogel gegeven worden. Eenige gezelschappen zijn daartoe uitgenoodigd. De inleg zal bestaan in f 2,25 per schutter, waarvan aan den schutter van den hoofd vogel 30 ct. per deelnemend schutter wordt uitbe taald. Voor iederen zij vogel, zijnde twee stuks, 15 ct. per deelnemend schutter, op iederen kleinen vogel f 1,50. Inleg en loting zullen op het slot Oostende plaatshebben te 12,30, einde te 5,30. Bij gunstig weer zal het concours door muziek worden opgeluisterd. Yerseke. De verwachtingen omtrent den aanslag van oesterbroed, in het begin van het seizoen zoo ongunstig door het ruwe weder, zijn gelukkig niet verwezenlijkt. Eenige zachtere dagen hebben daarin verandering gebracht. Over het algemeen is men te vreden. Enkelen hebben reden tot klagen behouden, maar toch mag deze zomer minstens tot de middelmatige gerekend worden. Met de verzending van consuma- bele oesters zal men den 15n September beginnen. Een arbeider alhier, die deze week op een avond vergeten had zijn achterdeur te sluiten, werd 's nachts uit den slaap opgeschrikt door eenig gedruisch van twee personen, die in zijn kamer gedrongen waren. Het waren naar allen schijn slechts een paar grappen makers, die misschien den man wilden, leeren in 't vervolg wat oplettender met zijn deuren om te gaan, want er viel bij hem al heel weinig weg te nemen, en zij namen ook spoedig genoeg de vlucht toen zij merkten, dat de man wakker werd. Maar aangenaam zijn zulke grappen toch niet voor dengeen, die er de dupe van is. Rilland-Bath. De geheele week is men bezig ge weest om het gat, dat onlangs in den dijk van den nieuwen polder werd geslagen, dicht te werpen. Daar toe heeft men verscheidene stukken doen zinken, waarna men den dijk met klei, van het Land van Saeftingen afkomstig, verder heeft opgehoogd. Door het hooge water, dat deze week voor de deur stond, heeft men een groot gedeelte van den Zondag moeten doorwerken, en zelfs in den nacht tusschen Dinsdag en Woensdag vreesde men voor het behoud van den dijk. Op de plaats, waar deze doorgebroken was, liep eene diepe en breede kreek, de zoogenaamde Koekreek, welke reeds vóór een aantal jaren oorzaak was van de doorbraak van den Frederikapolder. Rilland (Rilland-Bath). Onze gemeente mag zich tot nutoe niet in het bezit van een toren verheugen. Reeds vóór een halve eeuw voelde men het gemis daarvan, daar men genoodzaakt was de klok, die bij eventueelen brand dit aan de Rillandsche burgers moest verkonden, tusschen twee palen op te hangen. Daar hing zij eene halve eeuw rustig nevens de oude school, totdat men haar voor een vijftal jaren vóór de school bracht. Toen kort daarop de school werd afgebroken scheen ook haar lot beslist. In een guren winternacht werd zij ter néér geworpen en bleef geruimen tijd liggen vóór zij verrees. Toen bracht men haar achter de nieuwe school, doch ook daar vond zij geen rust. Reeds hing zij half overzij, toen eene geit uit wraak oefening haar den laatsten steek toebracht. Toen eerst kreeg men medelijden met de ongelukkige! Thans hangt zij aan twee ijzeren armen achter aan de school, hoog in de lucht. Zij heeft het nu nog goed op haar ouden dag en is meteen bevrijd van de projectielen in den vorm van steenen, haar zoo dikwij ls door de jeugd naar 't hoofd geworpen Nieuwdokp. Woensdag sloeg de bliksem in een boom op de hofstede van N. Priester alhier. De stam werd gespleten, doch de kroon droeg schijnbaar geen sporen van aanval. Blijkens een schrijven uit Hansweert aan de Zierikz. Nieuwsbode omtrent de plezierreisdie Zon dag vandaar naar Antwerpen gemaakt werd, liet de heenreis niets te wenschen over en hadden de reizi gers tijd genoeg om met het bezienswaardigste der Scheldestad kennis te maken. De terugreis was ech ter minder aangenaam door de schuld van sommigen der passagiers zeiven. Deze waren toch zoo royaal tegenover de equipage der stoomboot, dat op de hoogte van Walsoorden de geheele bemanningmet uitzon dering van den kapiteinvolslagen ongeschikt was voor scheepswerk. Te Walsoorden moest de stuur man met geweld van het roer verwijderd worden en de kapitein diens plaats innemen. Midden in Schelde stond eensklaps de machine stilook de beide ma chinisten en de stokers waren getracteerd. Door de cordaatheid van den kapitein der Oscar liep alles ge lukkig zonder ongelukken af en hadden alleen die passagiers er nadeel van, welke met den laatsten trein naar Goes en Middelburg moesten vertrekken. Woensdag viel een schippersknecht van de tjalk «Ouwerkerks Welvaren", thuis behoorende te Stavenisse, op de Waal beneden Nijmegen bij ongeluk over boord en verdronk. De waarnemingen bij het zoölogisch station dp het terrein der oestercultuur te Bergen-op-Zoom wor den thans geleid door prof. Hubrecht, uit Utrecht. De Regeering heeft zich bij de Electrische Ver lichtingmaatschappij de noodige toestellen aangeschaft om door electrische verlichting onder water de lichting van de «Adder" te vergemakkelijken. De Woensdag te Scheveningen gehouden bazar ten voordeele van de Adder-betrekkingen die heden ook nog zou worden gehouden bracht f 2400 op. Te Amsterdam komen wekelijks geheele troepen landverhuizers terug uit Amerika, 't Zijn gewoonlijk Duitschers, die op goed geluk naar de nieuwe wereld vertrokken. Vrijdag ontving de familie Struik te Apeldoorn een onverwacht bezoek van de justitie, om, in verband met de zaak der millioenen-juffrouw eene huiszoeking te doen. Het onderzoek leidde echter tot geen uit komsten. Van de preciosa, waar het om te doen was, werd geen spoor gevonden. De heer Van der Gant (firma Wamsteeker te Am sterdam, die verleden jaar een aanklacht wegens op lichting indiende tegen Jannetje Struik bij den officier van justitie te Amsterdam, waaraan geen gevolg werd gegeven, heeft nu zijn aanklacht herhaald bij het par ket te Rotterdam. Aan den heer G. M. Bos, firma Bosch, winke lier in goud- en zilverwerken te Amsterdam, op wiens aanklacht Jannetje Struik door den strafrechter wordt vervolgd, is door de rechtbank te Amsterdam pro- visioneele surséance van betaling verleend. Het «natuurwonder" te Loenen en op de Vecht, waar, zooals we meldden,de vorige week Woensdagavond na een regenbui duizenden vlammetjes in de lucht waren gezien, wordt aldus verklaardEenliefhebber van schei kundige aardigheden heeft in open goten en kuilen den nabijheid van de meest drukke gedeelten van het dorp (naar men wil ook in de rivier de Vecht) grooter en kleiner hoeveelheden p'nosphorcalcium gestrooid, dat in aanraking met het spoedig daarop gevallen hemelwater is ontleed bij deze ontleding ontwikkelt zich phosphorwaterstof, dat aan de lucht zelf ontvlamt. Een der gekwetste kanonniers in het kamp bij Oldenbroek is aan zijne wonden overleden. Dinsdagavond sloeg de bliksem te Kerkwerve in een landbouwschuur, die met het grootste deel van het zich daarin bevindende een prooi der vlammen werd. Nadat zich in de laatste dagen in Overijsel nieuwe gevallen van ongesteldheid hadden voorgedaan tengevolge van het gebruiken van crêtone voor gor dijnen, ledikant- en wiegomhangsels, heeft thans ook de geneeskundige inspecteur van Overijsel en Drente het publiek ernstig tegen die stof gewaarschuwd. De toestand van Prins Leopold is iets beter. Zooals men zich wellicht herinnert, is deze prins on langs getrouwd met de zuster onzer koningin. Ofschoon de Egyptische oorlog den heer Brad- laugh ietwat op den achtergrond heeft geschoven, willen toch zijne vrienden hem niet laten glippen. De «Prese Association" verneemt dat zij voornemens zijn, hem, voor het geval eener parlementsontbinding, kan didaat te stellen in een twintigtal districten te gelijk, niet alleen om zijne verkiezing te verzekeren, maar vooral om hem en zijn zaak bij het Britsche volk warm te houden. Tot dit doel wordt een fonds bijeengebracht, waartoe reeds aanzienlijke sommen heeten te zijn toegezegd. Een oud en eerwaardig gebruik, het toelaten van de armen op het graanveld om aren te lezen na den oogst, is bij streng edict in verscheidene Engelsche graafschappen afgeschaft. Het land wordt thans zorg vuldig afgeharkt; en met het opruimen van hetgeen er daarna nog mocht zijn blijven liggenbelast de boer zijne varkens. Zóó gedrukt is de toestand van den graanbouwer geworden, dat het geen korenaar meer lijden kan. Het «Handelsblad van Antwerpen" maakt mel ding van een vonnis, Waarbij iemand tot 286 jaar ge vangenisstraf veroordeeld werd. Waarlijk deze gevon- nisde had nog meer reden dan de man, die tot levens lange tuchthuisstraf veroordeeld werd, om in wanhoop uit te roepen«Maar, meneer de rechter, dat overleef ik niet." Dinsdag is door het hof van Appèl te Brussel uitspraak gedaan in zake Peltzer. Overeenkomstig het requisitoir van den advocaat-generaal is de zaak naar het Hof van Assises van Braband verwezen; de voor lezing vaq het requisitoir duurde niet minder dan twee en een half uur. Dinsdagmiddag had op de Schelde voor Ant werpen een vreeselijke ontploffing plaats aan boord van een Engelsche viermaat-stoomboot, aan het Zuider dok gemeerd om gelost en hersteld te worden. Een ingenieur, met verscheiden officieren der be manning met licht in het ruim van het schip afge daald, om de boot te onderzoeken, werd terstond gedood en verscheiden officieren werden zwaar ge kwetst. Op de lijn Brussel-Antwerpen. Twee reizigers nemen plaats in een waggon 1 e klassede een is verdiept in zijne courant, de ander hijgt als een post paard; hij kwam bijna te laat. De conducteur vraagt zijn kaartje. «Ik heb er geen, ik had geen tijd er een te nemen," is het antwoord. «Dan moet gij een surtaxe betalen" Gekheid; daar hebt ge drie francs, laat mij met rust." «Dat gaat niet, mijnheer". «Niemand zal u verklappen," Ik heb geen lust te worden afgezet." Toen de trein te Mechelen stilhield, stapte de eerste reiziger er uit en riep den commis saris van politie. «Ik verzoek u proces-verbaal op te maken tegen dezen heer," sprak hij, «die een beambte heeft trachten om te koopen." Op de vraag wie hij was, antwoordde hij: «Rolin-Jaequemijns,Ministervan Binnenlandsche Zaken". Het dorpje Brunissard, bij Briancon, is door brand vernield. Bijna al de bewoners waren dien dag naar het gebergte; alleen een bejaard man was thuis gebleven, en deze wilde zijn schoorsteen schoonmaken. Hij ging daarbij zoo onvoorzichtig met vuur te werk, dat schoorsteen en dak in brand raakten. De vlam men deelden zich spoedig aan de naburige huizen mede en binnen anderhalf uur was het dorpje in de asch gelegd. Zes en dertig huizen zijn tot den grond toe afgebrand; de oogst, die juist binnengebracht was, ging geheel verloren en 156 personen zijn door de ramp van alles beroofd. De schade wordt op ruim 500,000 francs geschat. Te Cannes had in Sangers menagerie een vreese- lijk tooneel plaats. Een neger, die den gewonen leeuwentemmer verving (deze was gewond), trad het hok der leeuwen binnen, gleed uit en viel. De leeuwen snelden op hem toe en scheurden hem 't vleesch van 't lijf. Een man wist vier hunner met een hooivork te verdrijven, maar een vijfde was niet weg te krijgen, alvorens hij met een gloeiende ijzeren staaf had kennis gemaakt. De ongelukkige neger kon toen nog halfdood ontsnappen. In de heerschende verwarring bleef het hok openstaan en de toeschouwers vluchtten in groot alarm; gelukkig werd het hok gesloten, alvorens'een der leeuwen was ontsnapt. De neger is aan het bloed verlies gestorven. Dit is het derde ongeluk in Sangers menagerie. De prijs van de schoonheid is door de jury te Pesth na een zeer lastigen strijd toegekend aan Cornelia Szekaly, de twintigjarige dochter van een Staatsambtenaar. Er waren 150 concurrenten en 10 andere srhoonen ontvingen mindere prijzen. De eerste prijs bestond uit een bracelet met diamanten en het opschrift«internationaal tournooi van schoonheid in 1882. Aan de schoone Cornelia". De jury zal het por tret dezer schoonste aller schoonen aan alle geïllu streerde bladen der wereld zenden, maar de pliotograaf moet wachten tot het fiuweelen kleed gereed is, waarin Cornelia de Schoone haar portret wil laten maken. Voorshands raoet de wereld dus tevreden zijn met de volgende beschrijvingbruine, schitterende oogen, Grieksche neus, eenigszins laag voorhoofd, doffe teint, een taille als een liane, kortomde type van een antiek standbeeld. Langs den spoorweg van Moskou naar Peters burg, nabij Ostaschkow, is een boschbrand ontstaan, waarvan men de uitgestrektheid nog niet heeft kun nen bepalen. De lucht is geheel vervuld van rook en geheele streken zijn geheel verbrand. Op verschillende plaatsen woedde het vuur zoodanig, dat aan blusschen niet te denken valt. Rechtzaken. {Nagekomen.) Arrondissementsrechtbank te Middelburg. Heden (Vrijdag) zijn door de rechtbank de volgende vonnissen gewezen, in zake tegen lo. P. V. P., herbergier te Yerseke, wegens over treding der drankwet en beleediging van een be dienend beambte, veroordeeld tot twee geldboeten ieder van f 8, subs. 3 dagen gev.straf voor elke boete c. e. 2o. J. S., 24 j. en P. Z., 21 j., boerenknechts te Wolfaartsdijk, wegeus opzettelijke verbreking van af sluiting, veroordeeld ieder tot 15 dagen cell, gev.straf c. e. 3o. J. B., 41 j.,logementhouder te Ter Neuzen, bekl. van ter openbare terechtzitting der arrond.-recht- bank te Middelburg in burgerlijke zaken van 16 No vember 1881 valschelijk en in strijd met de waar heid een eed te hebben afgelegd, welke eed hem was opgedragen in het voor die rechtbank aanhangig ge ding, tusschen hem als eischer en B. De B., land man te St. Jan Steen als gedaagde. De beschuldigde is vr ij gesproken. 4o. J. E., 44 j. en L. E., 21 j., arbeiders te Koe wacht, wegens diefstal ieder veroordeeld tot eene geldboete van f 3, subs. 1 dag gev.straf voor elke boete c. e. 5o. C. J. Van den B., bijgenaamd K. K., 43 j., werk man te Hoofdplaat, wegens bedelarij, veroordeeld tot een dag cell, gev.straf c. e. Laatste en telegraphische berichten. WOLFAARTSDIJK, 1 Sept. In de vergadering der dijksdirectiën en ingelanden van de onderscheidene poldersin Wolfaartsdijk, heden gehouden, is de heer E. P. Lenshoek met algemeene stemmen tot ontvanger griffier benoemd, zoowel van Oud-Wolfaartsdijk, als van den Heeren, den Oost-Nieuwlandschen-, den Wester- landschen-, den Westkerke- en den Nieuw-Sabbingepol- per. In dezelfde vergadering is het bestuur van Oud- Wolfaartsdijk ook gemachtigd tot het laten opmaken van een plan voor een verbeterde waterleiding, in verband met de nieuw aan te leggen sluis, ten einde beide zaken in de vergadering van April e. k. in behande ling te kunnen nemen. YERSEKE, 1 Sept. Oesterbeurs. De beurs was heden druk bezocht en er was veel aanbod. Ver kocht werden 40,000 stuks van 5 tot 7 c M. tegen f 13300,000 van 3 tot 5 c.M. tegen f7,25 en 100,000 van 4 tot 6 c.M. tegen f 14 per duizend. Publiek werden geveild 500,000 oesters, doch er werd niets verkocht. LONDEN, 1 Sept. De berichten omtrent een wapen stilstand zijn onwaar. ATHENE, 1 Sept. De Turken hebben de voor waarden tot een wapenstilstand verworpen. De strijd aan de grenzen wordt steeds uitgebreider. De Engel sche gezant verzocht dringend aan de regeering om de vijandelijkheden te staken. KONSTANTINOPEL, 1 Sept. De Porte heeft de conventie nog niet aangenomen. Burgerlijke Stand Goes van 30 Aug. tot 1 Sept. 1882. Getrouwd den 31, Pieter Verburg, 29 j., jm., met Janna Lena Van der Heijde, 26 j., jd. Geboren den 31, Cornelis, z. v. Franciscus Hoots- mans en Johanna Catharina De Brandt. Marktberichten. MIDDELBURG, 31 Augustus 1882. Uit Walcheren alleen was er heden een ruime aan voer. Jarige Tarwe werd echter niet veel, nieuwe Tarwe en andere nieuwe vruchten meer en Koolzaad weinig aangeboden. Jarige Tarwe werd voor verbruik langzaam gekocht tot f0,50 lager. De beste blankste nieuwe Walcher- sche Tarwe werd voor zaaiing gevraagd en f0,25 lager betaald. Minder blanke en baksoort f 0,25 a f 0,50 lager. Nieuwe Rogge in goede zuivere zaaisoort gezocht en f0,25 lager gekocht. Wintergerst bleef prijshoudend. Walchersche Zomergerst gezocht en f0,25 lager geno men. Naar nieuwe Walchersche Groene Kook-erwten was veel vraag en zijn ruim prijshoudend gekocht. Witte-, Bruine- en Paardenboonen niet aangeboden. Karwijzaad niet ter veil. Winterkoolzaad met weinig vraag en aanbieding zonder prijsverandering. Met het trekken van het Bruine- en snijden van het Paarden-boonengewas zijn de landlieden begonnen. Jarige Walchersche Tarwe f10,f 10,25 a 110,50. Nieuwe dito Zaaitarwe bij uitzoeking f 10,50. Gewone qualiteit f10,a f 10,25. Walchersche Zaairogge f8, Dito Wintergerst f6,25 a f6,50. Dito Zomergerst f 5.65 a f5,75. Dito Groene Kook-erwten f 10,75 a f 11, Winter-koolzaad f 11,75 a f 12,Raapolie f34, Patentolie f36,—. Lijnolie f29,— per vat op 6/w., con tant fl korting. Lijnkoeken, Zachte f 13,—Harde dito 11,— per 104 stuks. Boter f 1,02 a f 1,10 per K.G. Eieren per 100 stuks f 3,80

Goessche Courant | 1882 | | pagina 2