BuHenlandsch Overzicht. Bradlaugh heeft zijn weddenschap gewonnen. Hij is Donderdag door de kiezers te Northampton, met 3798 stemmen, opnieuw gekozen tot lid van het Britache parlement. Zijn tegenstander Corbett ver kreeg 3687 stemmen. De meerderheid is wel niet groot maar men ver- gete niet, dat er velen niet op hem gestemd zullen hebben om een einde te maken aan dat «eeuwige gezanik" over de eedsaflegging. Het is nu eenmaal zooal is men nog zoo warm voor een zaak, velen beginnen spoedig te verflauwen als iets maar wat lang duurt; dat is hier en overal. Het spel over toe lating en eedsaflegging kan nu weer van vorenafaan beginnen. Gladstone heeft in het Lagerhuis succos met zijne motie van afkeuring op de bekende commissie tot onderzoek der Iersche landbill. Het Hoogerhuis en de commissie zelve bemerken dit wel en zouden nu wel gaarne tot een vergelijk komen, doch daarvan wil thans de premier weer niets weten. Omtrent een aanslag als het gebeurde dien grootschen naam mag dragen op het leven van Koningin Victoria vindt men onder de buitenlandsche gemengde berichten eenige nadere bijzonderheden. Een voorstel der regeering om de jaarlijksche toe lage van den Staat aan Prins Leopold bij gelegenhed van zijn huwelijk te verhoogen, zal door Bradlaugh's vriend Labouchère worden bestreden. De Fransche minister-president De Freycinet, die in 4 departementen tot afgevaardigde gekozen was, zal voor dat der Seine zitting namen. Volgens de Times groeien de benden der opstande lingen in Tunis aan. De Oostenrijksche troepen blijven met goed gevolg de opstandelingen in Dalmatië c. s. bestrijden. Daily News weet nu weer te melden, dat er in Egypte nieuwe oneenigheden zijn ontstaan en wel thans tusschen de militaire aanvoerders. De Notabe lenkamer wordt ongeduldig, omdat het ministerie zijne beloften niet nakomt. De Minister van financiën zou waarschijnlijk aftreden; zelfs eene ministeriëele crisis was niet onwaarschijnlijk. Volgens een ander blad zouden de Sultan en zijne mi nisters plan hebben op eene expeditie naar Egypte. De kosten zouden zij verhalen op Egypte zelf, wat maar het leukst is. Generaal Skobelelf is het laatst te Warschau gezien, maar vandaar is hij zeker reeds vertrokken. Dt Weener Presse nu heeft een lid der ledactie, een vriend van den generaal, op hem afgezonden, en, lang niet karig met woorden als hij is, heeft Skobeleff zijn hart eens lucht gegeven. Hij schijnt een voor gevoel te hebben van de dingen, die hem wachten bij zijne t'huiskomst. Volgens de Times is de Czaar woedend over de uitwerking, die Skobeleffs woorden gehad hebben, en heeft Z. M. Skobeleff bevolen Berlijn te vermijden en direct naar Gatschina te komen. De generaal verklaarde, dat hij wel begreep in Pe tersburg ongunstig ontvangen te zullen worden en de generaals-uniform wel te zullen moeten uittrekken. Verder zeide hij, dat de Russen in een ellendigen toestand verkeeren. Overal dringen Duitschers door, zelfs tot de hoogste plaatsen, en brengen daar hunne valsche beschaving mede, waartegen bet eenvoudige Russische karakter niet bestand is. Skobeleff verklaarde dat hij minder haat koestert tegen de Duitschers, dan in het bijzonder tegen de Pruisen. Dezen toch hadden schuld dat Rusland de vruchten van den oorlog tegen Turkije moest derven. Indien hij ontslagen wordt, zal hij zich geduldig terugtrekken, overtuigd dat er een groote oorlog op handen is, waarin Rusland hern noo- dig hebben zal. Hij begeert niet den Zaidslavischen guerilla aan te voeren, omdat hij enkel van groote oorlogen houdt, waarbij machtige legers opereeren. Hij verklaarde ten slotte dat de Russische nationale partij zoo machtig is, dat zij vermoedelijk den keizer wei zal kunnen overhalen. De vrede van Europa is volgens hem dus lang niet verzekerd. r Gemengde Berichten. Versere. Onder de vele bedelaars van allerlei ouderdom, soort en kunne, die bijna dagelijks onze deuren plat loopen, bevond zich Donderdag een per soon, die vrij goed gekleed was, misschien wel te goed voor een bedelaar. Doch het nadeel, dat hierin voor hem kon gelegen zijn, werd opgewogen door het voordeel, dat er maar éen arm in zijn jas stak. De ledige mouw was op zijn rug vastgespeld, en de ontbrekende arm lag sedert 1870 op het slagveld van Gravelotte. Sedan of eene andere plaats uit den Fransch-Duitschen oorlog. Althans dit vertelde de ongelukkige zelf. maar eenige straat- en schooljongens, die soms de leelijke gewoonte hebben om vreemdelingen onbeschaamd nauwkeurig op te nemen, waren zoo gelukkig den arm in quaestie onbeschadigd en behoorlijk verbon den, neen, vastgebonden onder 's bedelaars half leege jas, terug te vinden. Nu zou ieder ander verliezer, evenals de vinders zeiven, uitgelaten van vreugde geweest zijn over zoo'n belangrijken vondst, maar onze man niet. Integendeel, toen de jongens dreigden van het gevondene aangifte t« zullen doen bij den veldwachter, koos hij met een betrokken gezicht ijlings het hazenpad in de richting van het station Kruiningenmisschien wel om den arm weer zoo spoedig mogelijk te verliezen. Maar het is vrij zeker, dat deze op Yerseke niet voor de tweede maal zal gevonden worden. Hoofdplaat. Woensdagavond lagen twee groote Belgische wagens met vlas op den verlaten en ver waarloosden grintweg omver terwijl er 's middags ook reeds éen dier wagens omgeslagen was. Die wagens moesten naar Eecloo en zullen in plaats van Woensdag eerst Vrijdag op hunne bestemming aan komen. Als het éen of twee dagen regent is bedoelde weg onrijbaar. Die weg moet een steenweg wordendat is voor Hoofdplaat een levensquaestie. Maar het geld 1 De uitgeschreven leening ad f 8,000 tegen 4 pet., is zooals in het vorig noinmer reeds gemeld werd, mislukt. En toch liggen in onze gemeente zoovele schatten opgestapeld 1 De rijkste farailien uit Zeeuwsch-Vlaanderen wonen hier. Onze gemeente zou anders eene schoone toekomst tegemoet gaanook als tweede havenplaats aan de Schelde in dit district. Is de scheepvaartdie Bier vliet rijk wasreeds naar onze gemeente verplaatst, de toenemende verzanding der Phiüppine-haven zal weldra visschersschippers enz. naar onze gemeente doen verhuizen. Tot die overkomst worden reeds plannen beraamd. Maar als zelfs eigen ingezetenenal zijn zij rijk niet willen meewerken om de belangen der gemeente te bevorderendan is er weinig te beginnen. Zijn soms daarvoor bijzondere redenen Wij vermoeden dat andere invloeden in het spel zijn, en dat men verbolgen is, dat de kerkelijke in vloed op het gebied van 't gemeentewezen sedert 1881 verbroken is. Door sommige bladen en ook door ons is mede gedeeld dat Roland, de vermoedelijke dader van den Veerschen moordnaar Breda was getransporteerd, teneinde aldaar met personen te worden vergeleken, die bij dien moord waren betrokken. Dat is volgens de N. R. Ct. onjuist. Roland is wel naar Breda ge bracht, maar met betrekking tot eene andere zaak. Hij werd nl. verdacht niet vreemd te zijn aan de tal rijke aanrandingen, in de omstreken van Roosendaal gepleegd. De instructie heeft echter uitgemaakt dat Roland bij die aanrandingen hoegenaamd niet betrok ken was, zoodat hij nog denzelfden dagdat hij te Breda werd gebracht, weder naar de gevangenis te Middelburg werd vervoerd. Donderdag zijn van Amsterdam aan boord van het stoomschip uCastor" ruim 600 landverhuizers naar Amerika vertrokken. Aan het postkantoor te Amsterdam bleek eer gisterenavond weer eens hoe waar het spreekwoord is, dat de gelegenheid den dief maakt. Iemand had op den lessenaar in een der loketten zijn beurs laten liggen. Een ander maakte daarop den wachthoudenden politiedienaar opmerkzaam, maar wilde toch wel eens weten of de vondst belangrijk was. De argelooze agent telde met hem het geld naten bedrage van ruim f 13,50. Daarop namen de eerlijke vinder en de agent afscheid. Eenige oogenblikken later vervoegde zich iemand bij den politiedienaar met de vraag, of hij ook een beurs had gevonden met dertien gulden vijftig, ofeen tientje, een rijksdaalder, een gulden en eenige centen. De agent antwoordde toestemmend en gaf' de beurs af, naar hij meende aan den rechtmatigen eigenaarzekeren Van ZimmerenJakob Van Cam- penstraat zooveelgelijk zijn adres heette te luiden. Weldra bleek echter, dat de agent misleid was. Hetzij dat de eerste vinder spoedig een handlanger had gezocht en gevondenhetzij dat een derde het gesprek met den agent had afgeluisterd, zooveel is zeker, dat de werkelijke verliezer, toen hij zich tot den agent vervoegdeachter het net bleek te vis- schen. (Rb.) Twee knapen van 15 a 16 jaar hadden heimelijk de ouderlijke woning te Dusseldorf verlatenna al vorens hunne spaarpotten te hebben geledigd, teneinde naar Amerika te gaan. De ouders waren hen spoedig op het spoor; zij werden te Amsterdam gevonden, en van daar door de beide vaders weder naar de ouder lijke woning teruggebracht. Op de mosselbanken nabij de Texelsche kust, zijn eenige Zeeuwsche visschers bezig plantmosselen in te zamelen. Ook vroeger werden in het voorjaaT de jonge mosselen op de banken ingezameld en naar Zeeland ter planting opgezonden. llet in ons vorig no. vermelde ongeluk aan het Seinpostduin te Scheveningen wordt toegeschreven aan het niet tijdig omhalen van den wissel bij het pavil joen van Prins Frederik, waardoor de wagens, die van het hotel Bellevue kwamen; op het verkeerde spoor liepen en zoo tegen de ledige wagens opstootten, die naar boven kwamen om te worden beladen. Het werk is weder aangevangen. In het Nieuws van den Dag wordt gewaar schuwd tegen de firma Berendts Co., te Arnhem, die meermalen klokjes aangeboden heeft voor f3,50. Personen, die haar zulk eene bestelling deden en het bedrag per postwissel overmaaktenontvingen nooit het bestelde. Zekere F. S., te Dordrecht, leefde reeds sinds lang in onmin met zijne vrouw, doch tot dusver was dit hei'haaldel jk met eene verzoening geëindigd. Ver leden Maandag had de vrouw echter wederom hunne woning verlaten en zich naar een harer gehuwde zonen begeven. De man volgde haar nu daarheen en trachtte nogmaals tot eene verzoening te komen. Dit maal echter te vergeefs, en nu werd de man zoodanig in toorn ontstoken, dat hij haar aanviel en eene gevaar lijke wonde toebracht. Gelukkig werd de vrouw nog door hare kinderen ontzet, zoodat zij, hoewel de wonden vrij ernstig zijn, waarschijnlijk toch nog in leven zal blijven. De man heeft zichzelf onmiddellijk ter beschikking van de justitie gesteld en is denzelfden dag naar het huis van arrest overgebracht. De vrouw is in het Ziekenhuis opgenomen. Nabij Kuinre is een voldragen kalf geboren met twee koppen (naast elkander). Het dier kwam dood ter wereld. Te Kerkrade werd Zaterdag 11. een milicien plaatsvervanger, te Maastricht, wegens desertie gear resteerd. Den volgenden ochtend echter was hij door de opengebroken deur van het gevangenhok verdwenen. Een aanslag op het leven van Koningin Victoria. Donderdag keerde II. M. van Londen naar het kasteel te Windsor terug. II. M. was vergezeld van prinses Beatrice en hare hofhouding. Eene groote menigte wachtte aan het station te Windsor haar op. De Koningin wandelde over het perron en ging door de wachtkamer naar haar rijtuig. Zij had reeds plaats genomen, de koetsier wilde wegrijden, toen plotseling een Individu, dat er erbarmelijk uitzag en vooraan onder de volksmenigte stond, een pistool voor den dag haalde, op het rijtuig richtte en afschoot, zonder ech ter iemand te raken. De Koningin bemerkte nauwe lijks wat er gebeurd was, en reed naar het kasteel. De volksmenigte greep den mande politie ontzette hem met moeite, beschermde hem en voerde hem naar het politiebureau. Men zegt, dat de man een Ier is en Roderich Maclean heet. In het Er.gelsche Parlement is melding gemaakt van het schrikbarende feit, dat er in de week van 5 tot 23 Februari acht lijken van weigekleede mansper sonen (tot dusver onbekend) gevonden zijn in de Thames tusschen Vauxhall Bridge en Blackfiiars Bridge. Het vermoeden ligt voor de hand, dat hierbij misdaad in het spel was. Het schijnt, dat eene rooverbende 's avonds de breede en eenzame Thameskade onveilig maakt. Het geheimzinnige verdwijnen, ook van zeer jonge meisjes, was kortelings aan de orde van den dag. De Onderkoning van Ierland heeft 500 pd. st. uitgeloofd voor hem, die den moordenaar van den slachter Bailey aanwijst. Barnum, geroerd door de jammerklachten der Londensche jeugd, heeft ten opzichte van »Jumbo" eene belangrijke concessie gedaan. Hij telegrapheerde aan de Daily Telegraph dat hij bereid is, indien de «Zoo logical Society" dit verlangt, het dier tegen December naar Londen terug te zenden. Een der gewichtigste bewijzen tegen den ver- moedelijken moordenaar Peltzer is wel, dat in Decem ber II. de vermomde Vaughan, zonder echter zijn naam te noemen, een huis gezien heeft, gelegen in de Rue du Palais, evenals dat in de Rue de la Loi zeer nabij een spoorwegstation der ceintuurbaan, en toebehoo- rende aan zekeren heer Cels. "Vaughan verklaarde dat het huis hem beviel en, na het over de huurvoorwaar den te zijn eens geworden, zeide hij binnen weinige dagen zijn definitief antwoord te zullen mededeelen. Bij het weggaan zeide de heer Cels zonder eenige ne venbedoeling«Tot ziens, mijnheer Peltzer." De toegesprokene bleek zeer verrast en zeide: «wat, gij kent mij?" «Wel zeker", antwoordde de heer Cels, «ik heb vroeger in Antwerpen gewoond en u meer malen daar gezien", waarop de bewuste persoon haastig zich verwijderde, zonder verder ooit iets van zich te hebben laten hooren. De heer Cels had verder de opmerking gemaakt, dat de heer Peltzer zeker zwaar ziek was geweest en daardoor blijkbaar zijn haren verloren had en aan de oogen leed, want «hij droeg een pruik en een blauwen bril", eene vermomming, die men algemeen kent. Léon Peltzer heeft vroeger groote zaken in Buenos- Ayres gedaan, doch is hard achteruit gegaan. In Brussel neemt het gerucht weer in omvang toe, dat er eene vrouw in het spel is. Uit Hoey wordt aan la Meuse geschrevendat de directeur der gevangenis aldaar, onder het na snuffelen van zijn papieren, geschriften van een zekeren Léon Peltzer gevonden heeft, die sprekend op het handschrift van den zoogenaamden Henry Vaughan moeten gelijken. Deze Peltzer had vroeger in de gevangenis van Antwerpen wegens bedrog eenigen tijd straf onder gaan, en had toen, bij wijze van gunst, schrijfwerk verricht. Dit schrijfwerk zou het zijn, dat tot de ont dekking van den vermoedelijken moordenaar het meest heeft bijgedragen. In October van het vorige jaar beraamde een werkman, Florion, een aanslag op het leven van Gam- betta. Hij was te voet van Rheims naar Parijs gegaan en was drie dagen met een revolver in zijn zak ron dom het paleis Bourbon op de loer geweest om Gam- betta dood te schieten. Hij kon dezen echter niet vinden en schoot nu op den eerste den beste, dien hij echter niet trof. Florion werd gearresteerd, nadat hij zelf een vergeefsche poging had gedaan zich te dooden. Thans stond hij terecht te Parijs. Hij is 23 jaar oud, bleek en mager en heeft rood haar. Hij was na de grèves van 1879 ontevreden geworden, bezocht druk de kroegen en las veel in socialistische bladen. Zijn patroon te Rheims moest hem wegzenden. Hij besloot nu zich op de maatschappij te wreken en tevens iets te doen, waar door hij berucht zou worden; daarom wilde hij Gam- betta, »le chef des bourgeois," dooden. Op de vraag van den voorzitter of hij berouw had over zijn daad, antwoordde hij »ja". De jury veroordeelde hem tot 20 jaar dwangarbeid, waarop Flor ion de jury toeriep «Gij zijt allen verkocht, leve de sociale revolutie I" De Koning van Spanje is onlangs op de jacht aan een groot gevaar ontsnapt. Een kolossaal ever zwijn viel 's Konings paard aan en stiet zijn slagtan den in de borst van het vurig ros. De Koning stak naar het wilde dier met zijn jachtmes en doorboorde het op het oogenblik, toen het zich tot tegenweer op den ruiter wilde werpen. Tusschen Nulheim en Deutz is Woensdagoch tend op het vrije veld op een hoogen dijk de eerste locomotief van den Berlijnschen sneltrein, die 7 u. 50 min. te Keulen moet aankomen, ontspoord. Zij stortte van den dijk af en sleepte de tweede mede. Beide locomotieven, alsmede de daarop volgende bagagewagen en een passagierswagen, zijn geheel vernield. Het per soneel is ongedeerd een dame uit Duisburg heeft een been gebroken en moest naar het hospitaal worden gebrachtde overige passagiers zijn met lichte kneu zingen en den schrik vrijgekomen. Een deel van den weg is onberijdbaar geworden, zoodat de treinen over Kalk moeten gaan. De oorzaak der ontsporing moet liggen in het gebrekkig leggen van uieuwe rails. Het plan voor den zomerdienst op de spoorwe gen, dat ter internationale conferentie van 1* Januari jl. te Brussel voorloopig is vastgesteld, is, wat de aan sluitingen betreft, door al de betrokken maatschappijen en besturen goedgekeurd. Wat den aanvang van den dienst aangaat, houden de Noordduitsche spoorwegen vast aan den datum van 15 Mei, de Oostenrijksche en Zwitsersche daarentegen beginnen eerst op 1 Juni; door de overige, o. a. de Nederlandsche, is nog geen besluit daarover bekend gemaakt. (Hbl.) Aangaande den moord op den zendeling De Vroom op Bali bevat de Soerab. Ct. in eene beschrijving van eene deor «een man van studie en opmerkings gave" gedane reis de mededeeling, dat de beide huis bedienden, die aan den moord schuldig waren, als hun aanstoker genoemd hadden den eenigen bekeerden Balinees, door den zendeling Van Eek steeds als een Balisch vorst voorgesteld, feitelijk iemand uit de derde, kaste en volgens den berichtgever, die hem nu in boeien gezien heeft, een type van domheid. De gezagvoerder van het stoomschip »New-Berne," te New-York binnen, heeft bij ds kust v an Californié een boot aangetrolfen, waarin zich twee matrozen, twee kinderen en de vrouw van den kapitein bevon den, afkomstig van een schip welks naam niet genoemd werd. Wat die schipbreukelingen geleden hadden, valt niet te beschrijvenzij waren geheel uitgeput van vermoeienis en ontbering en kort nadat zij aan boord waren stierven een matroos en een kind. Men vermoedt, dat de schipbreukelingen alkomstig zijn van het Engelsche schip «Milton", dat in volle zee in brand geraakte en door het volk met de booten verlaten werd. Rechtzaken. Kantongerecht te Goes. In de zitting van heden, Vrijdag 3 Maart 1882, zijn de volgende vonnissen gewezen in zake tegen lo. J. D., te 's-Gravenpolder, wegens dronkenschap en 't te hard rijden in Goes veroordeeld in eene boete van f 1 en eene van f 3, subs. 1 dag en 3 dagen gev. straf c. e. 2o. J. D. en Th. D., beiden te Graauw, wegens 't visschen van mosselen binnen 500 meter van den dijk veroordeeld ieder in eene boete van f *0, subs. I dag gev. straf c. e. 3o. S. S., te Goes, wegens 't tweemalen dronken zijn met recidive veroordeeld in tweemaal drie dagen gev. straf c. e. 4o. J. D., 5o. L. N., 6o. L. V., 7o. F. Van H., 8o. P. J. K., 9o. A. Van der M., allen te Goes1 Üo. P. M., te 's-Heer ArendskerkeHo. C. M., 12o. J. L., beiden te Yerseke 13o. C. Van der B., 14o. P. L., 15o. P. Ph., I6o. M. Van O., allen te Hansweert 17o. A. Van D., I8o. J. H., 19o. P. De K., 20o. C. N., allen te 's-Gravenpolder21o. P. V., 22o. N. L., 23o. C. J. S., allen te Ellewoutsdijk; 24o. H. J. D., teOvezand; 25o. J. L., te Waarde 26o. H. K., te Bath27o. J. De W., te Driewegen 28o. J. M., te Colijnsplaat 29o. H. B., te Hoedekenskerke 30o. J. V., te YVilhel- minadorp; 31o. J. Z., 32o. J K., beiden te Heinkens- zand, en 33o. J. H., te Geboldhausen, allen wegens overtreding der drankwet, veroordeeld nos. 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 27, 28, 29, 30 en 31 in eene geldboete van f 1 subs. 1 dag gev. straf c. e., nos. 17, 22, 24, 25, 26 en 33 in eene geldboete van f 3 subs. 2 dagen gev. straf c. e. no. 15 en 32 in eene geldboete van f 10 subs. 3 dagen gev. straf c. e., en eindelijk no. 7 in twee geldboeten van elk f 3 subs, drie dagen gev. straf voor elke boete c. e. Het gerechtshof te 's-Gravenhage heeft Donder dag E. A., uit Groede, wegens het opzettelijk in brand steken zijner woningwaardoor te voorzien was dat menschenlevens in gevaar werden gebrachtveroor deeld tot vijf jaren tuchthuisstraf. Afloop Aanbestedingen en Verkoopingen. Hansweert. Bij de op heden (Vrijdag) plaatsge had hebbende verkooping, bij publieke inschrijving, van een perceel Rijksgrond, ter grootte van ongeveer 6 aren, gelegen aan de Westzijde van het kanaal, tegenover de kleine sluizen, benoorden het perceel van den heer Ragut, werd hiervoor door de volgende per sonen ingeschreven L. Luijk, voor f 600; J. D. De Raad, voor f425; W. J. Kirehner, voor f 350Jac. Van Acker, voor f 302 en J. Van den Btink, vooi f 225. Bij de heden alhier gehouden aanbesteding van het onderhoud der rijksyronden alhier, waren de heer C. Koelt alhier ad f 5099, en voor die te Bath de heer G. Windhorst aldaar ad f 1155 de minste in schrijvers. Laatste en telegraphische berichten. MIDDELBURG, 3 Maart. Door Ged. Staten is heden benoemd tot provinciaal opzichter 2e klasse, standplaats Zierikzee, de heer P. J. Boone. 's-GRAVENHAGE, 3 Maart. Bij kon. besluit zijn herbenoemd tot burgemeester van Cadzand de heer A. Erasmus, van Retranchement de heer J. Risseeuw Jz. en van Zuidzande de heer A. J. Risseeuw. LONDEN, 3 Maart. H. M. de Koningin was wei nig geschrikt door den aanslag. Het schot werd op 30 meter afstand gelost. De kogel is gevonden. De omstanders verhinderden een tweede schot door den dader den revolver af te nemen. De dader heet, zoo als wij reeds meldden, Maclean, is geboren Loridenaar en kantoorbediende zonder werk. Omtrent den drijfveer is nog geen opheldering be komen. De Koningin ontvangt voortdurend geluk- wenschen. De vergadering van Ieren, gisteren avond alhier gehouden, brandmerkte den aanslag als een lafhartige schanddaad. De oppositie besloot zich wederom tegen de toela ting van Bradlaugh in het parlement te verzetten. 308e Staatsloterij. 5e kl. Prijzen van f 100 en daarboven. Trekking van Donderdag 2 Haart. 7e lijst. No. 6548 f 50000. No. 1889* f 10000. No. 16543 I 1500. Nos. 1118. 6304, 18121, 18577,19538 en 19809 elk f 1000. Nos. 2533, 7566, 9436, 10660 en 11250 elk 1400. Nos. 3010, 4633, 5992, 9326, 13789, 19521 eo 19639 elk f200. Nos. 2582 3*08 7397 8*07, 12281 en 17766 elk f 100. Trekking van Vrijdag 3 Haart. 8e lijst. No. 17823 125000. Nos. 10098 en 1530* elk f1000, Nos, 13712, 1*782, 17686, 18863 en 20655 elk f*00. Nos. 9319, 11306, 12462, 1*311, 17723, 18150 en 18*99 elk 1 200. Nos. 644, 1602, 3213, 5028, 6923, 6918, 11010, 15571, 16038, 18813 en 19858 elk 100.

Goessche Courant | 1882 | | pagina 2