Gemeenteraadsverkiezingen. Rechtzaken. Landbouw en Veeteelt. Afloop Aanbestedingen en Verkoopingen. Kerkelijke Zaken en Onderwijs. Buitenlandsch Overzicht. Gemengde Berichten. Hot Zuiden kan met zekerheid melden, dat jhr. J. L. De Jonge tengevolge van zijne benoeming tot voorzitter van het Waterschap Schouwen in December a. s. voor het lidmaatschap der Tweede Kamer zal bedanken. Eenige ingezetenen van Bergen-op-Zoom zullen een stoomtram lijn van daar aanleggen over Woensdrecht, Ossendrecht, Putte en Zantvliet naar Antwerpen. Op de in ons vorig no. reeds genoemde algem. vergadering der Mij. t. beu. v. nijverheid te Haarlem is nog besloten f 1000 in eens af te staan voor het op te richten pensioenfonds voor werklieden. Het hoofdbestuur is gemachtigd zich tot de regeering te wenden met een adres tot bevordering van den boschbouw en tot het instellen van een onderzoek betreffende de wenschelijklieid der oprichting van proef stations voor de nijverheid. Op een volgend congres zal opnieuw aan de orde gesteld worden de vraag of afschaffing der uitvoerrechten in Ned.-Indië wenschelijk is Eindelijk vereenigde de vergadering zich met eene conclusie tot opheffing der bedelaarsgestichten en* besloot zij in 't volgende jaar te Utrecht bijeen te komen. Door iemand, die onbekend wenscht te blijven, is aan de Maatschappij van Weldadigheid drie honderd gulden geschonken. De heer A. Huëtleeraar aan de Polytechnische school, te Delft, ontving dezer dagen ter gelegenheid van zijn aanstaand huwelijk namens de meeste zijner oud-leerlingen een sierlijk geschenk. Het hoofdbestuur der schippersvereniging Schut- tevaerheeft de Eerste Kamer verzocht het wetsont werp der Keulsche vaart te verwerpen. Ovezand. In een Donderdag 11. gehouden vergade ring der kiesvereeniging alhier werden tot candidaten gesteld de heer P. Priem, aftredend lid,' en de heer F. B. Thomaes. De liberale kiesvereeniging te Zierikzee heeft al de aftredende leden van den gemeenteraad opnieuw candidaat gesteld, nl. de heeren H. G. Muloek Houwer, tevens wethouder, jhr. mr. A. R. P. Van Kinschot, mr. J. Moolenburgh, mr. J. W. A. Schneiders Van Greijffenweerth en D. B. P. Zuurdeeg. Kantongerecht te Goes. In de zitting van Vrijdag, 15 Juli, zijn de na volgende vonnissen gewezen en uitgesproken tegen lo. W. M., te Kloetinge, wegens het beschadigen van plantsoen te Goes, veroordeeld in eene geldboete van f 3 subs. 3 dagen gev.straf c. e. 2o. L. S., te Kruiningen, wegens het berijden van kanaalgrond, veroordeeld in eene geldboete van f 10 subs. 1 dag gev.straf c. e. 3o. M. Van W. en A. L., beiden te Wolfaartsdijk, wegens het loopen schreeuwen over de straat te Wol faartsdijk, ieder veroordeeld in eene geldboete van f 3 subs 1 dag gev.straf c. e. 4o. W. I., te Cortgene, wegens het maken van buren gerucht, veroordeeld in eene geldboete van f 5,50 subs. 2 dagen gev.straf c. e. 5o. H. K., te Goes, wegens het rijden met een rijtuig over den stationsweg, zonder voorzien te zijn van een brandende lantaarnveroordeeld in eene geldboete van f 1 subs. 1 dag gev.straf c. e. 6o. P. De J., te 's-IIeerenhoek, wegens het jagen zonder machtiging of vergunning (recidive), veroor deeld in twee geldboeten elk van f 40 subs. 7 dagen gev.straf c. e. 7o. G. J., 8o. F. Van D., beiden te 's-Heerenhoek, wegens het zich bevinden in't veld met een wildstrik, de lo. veroordeeld in eene geldboete van f 10 subs. 3 dagen gev.straf c. e., de 2o. in eene geldboete van f 20 subs. 7 dagen gev.straf c. e. 9o. A. P., te 's-Heerenhoek, wegens het vervoer van een haas na jachttijd, veroordeeld in eene geld boete van f 10 subs. 3 dagen gev.straf c. e. 10. C. Van 't W., te 's-Heerenhoek, wegens het zich bevinden in het jachtveld met een geweer, ver oordeeld in eene geldboete van f 20 subs. 7 dagen gev.straf c. e. 11 o. B. V., te's-Heerenhoek, wegens het herstellen van een wildstrik (recidive), veroordeeld in eene geld boete van f 19 subs. 7 dagen gev.straf c. e. 12o. P. Van de P., te Heinkenszand, wegens het zich bevinden in het veld met een wildstrik, veroor deeld in eene geldboete van f 10 subs. 2 dagen gev. straf c. e. 13o. F. S., te Ovezand, wegens het herstellen van een wildstrik, veroordeeld in eene geldboete van/120, subs. 3 dagen gev.straf c. e. 14o. P. J. De J., te Borssele, wegens het herstel len van een wildstrik en het vervoeren van een haas, na jachttijd, veroordeeld in eene geldboete van f 20 subs. 3 dagen gev.straf c. e. Oostelijk deel van Zuid-Beveland. Omtrent den oogst en den toestand van den landbouw kan het vol gende gemeld worden Door het heerlijkste zomerweder begunstigd is de drukte op veld en land allerwege in vollen gang en heeft de landman de schoonste gelegenheid zijn oogst onverlet en in den besten toestand binnen te halen een voorrecht, dat hem in vele jaren niet is te beurt gevallen. Ilooi. De hooibouw is in vollen gang, de qualiteit is uitmuntend en de opbrengst algemeen voldoende. Koolzaad. Met het snijden is men druk in de weer en de verscheping zal weldra een aanvang kunnen ne men. Hoewel er dit jaar minder is uitgezaaid dan in vprige jaren is de opbrengst van het verbouwde voldoende en de hoedanigheid goed. Vlas laat niets te wenschen over. De pluk wordt met kracht voortgezet en er zijn bereids schepen ter lading van Hansweert verzeild. Indien de vlasboeren nu slechts een willige markt mogen vinden dan kun nen zij een goed jaar hébben, hetgeen eveneens te hopen is voor de welvaart dür duizende handen, die met de vlasteelt hun brood verdienen. TarweRogge en Wintergerst. In den toestand dezer producten is door milden regen en de daarop gevolgde warmte eene gunstige verandering gekomen. Die vruchten staan thans uitmuntend te velde, zoodat het vooruitzicht op een ruime productie en goede qualiteit alleszins gewettigd is. Erwten en Paardenboonen staan uitmuntend en doen veel verwachten. Witte en Bruine Boónen, ofschoon door vorst ge leden, hebben door later schoon, weêr veel gewonnen, zoodat ze over 't algemeen goed zijn geworden en de vooruitzichten gunstig zijn. Haver. De toestand van dit product laat niets te wenschen over. Ajuin is zwaar door de worm aangetast geworden, waardoor gansche blokken zijn vernield. Ofschoon daardoor veel is verloren gegaan, doet het overschie tende nog een tamelijke opbrengsten daarbij een goede qualiteit verwachten. Meekrap. De teelt hiervan neemt langzaam en gestadig grooter verhoudingen aan. Het is te hopen, én voor den verbouwer én voor den arbeider, dat het resultaat aan de verwachting moge beantwoorden. Het gewas staat uitmuntend te veldezijnde de wortels gezond en krachtig. Aardappelen. Van de bekende ziekte wordt tot heden gelukkig weinig bespeurd en waar dit wel het geval is alleen in het loof. Vroege zijn, hoewel over 't geheel klein van stuk, goed van smaak en leveren een ruim beschot. De prijs is van 20 a 25 cents de halve décaliter. Late staan uitnemend en beloven veel. Daar de verbouw op groote schaal heeft plaats gehad mag men zonder bijkomende tegenspoeden op een overvloedigen oogst rekenen, terwijl bij blijvend gun stig weêr de qualiteit naar wenscli zal zijn. Beetwortelen groeien welig, ontwikkelen zich naar wensch en laten zich bijzonder goed aanzien. Zij be loven een ruime opbrengst. Veestapel. Deze blijft steeds in een uitmuntenden staat verkeeren. Het vee is gezond en vindt in de weiden een overvloedig en krachtig voedsel; de melk en boteropbrengst is daardoor naar wensch. Het slachtvee vooral kalveren is hoog in prijs. De schapen hebben, over 't geheel, zware vachten afge worpen. Vette schapen staan hoog in prijs. Alles te zamen genomen heeft de veehouder alle reden tot tevredenheid en mag de landbouwer zich verheugen in 't vooruitzicht van een schoonen en over vloedigen oogst. Kersen hebben minder opgeleverd dan verwacht werddaar de bloesem door kouden wind te veel had geleden dan dat het latere schoone weêr alles te recht kon brengen. De qualiteit echter is goed, doch de voorraad bijna opgeruimd. De prijzen blijven hoog, 10 a 12 cent per kilo. Aardbeziën hebben veel en heerlijke vruchten op geleverd. De voorraad is thans zoo goed als opgeruimd en heeft flinke prijzen opgebracht. Aalbessen hebben hier en daar veel geleden door de luis, waardoor de bladeren afvielen en de vrucht, voor het rijp worden verdroogde. Overigens is de pluk overvloedig en de qualiteit goed. Kmisbessen alsvoren. Pruimen en Kroosjes beloven een flinken oogst. Appelen. Zomerappelen zullen er minder, winter- soorten daarentegen veel zijn. De boomen prijken met een heerlijken bloemen- en vruclitentooi. Peren. Hiervan is tot heden geen ruime opbrengst te verwachten. Van 12 Juni tot 9 Juli jl. zijn evenals in het daaraan voorafgaand tijdvak -van vier weken geene ambtsberichten omtrent het voorkomen van longziekte onder het rundvee ingekomen. Te Horst staat een Treurroosboom, waarvan reeds 2703 bloemen geplukt zijn en welke met nog duizend rozen gesierd is. Een werkzaam middel tegen aardvlooien moet zijn aftreksel van alsem, ook wel «knoppen van aalst" genaamd. Men laat in een emmer kokend water een handvol 24 uren trekken en begiet met dit aftreksel de door aardvlooien aangetaste planten. Hierdoor worden niet alleen de insecten zelf, maar ook de eieren en larven gedood. Bij het omheinen van tuinen zorge men vooral den bast van de palen te verwijderen, daar deze de verblijfplaats der overwinterde kevers is. Middelburg. In het gebouw van het gewestelijk bestuur in Zeeland is Vrijdag in het openbaar aan besteed het verhoogen van den Oosthavendam te Br es kens r behoorende tot de havenwerken der provincie Zeeland. (Raming f 18,250.) De minste inschrijver was de heer J. Van der Hoek te Middelburg, voor f 18,470. O. a. hadden nog ingeschreven de heerenB. Den Exter Van den Brink, te Krabbendijke, voor f 18,980 en P. J. Visser Pzte Hansweertvoor 48,868. Te 's-Gravenhage is bij het Departement van waterstaat en nijverheid aanbesteed het leggen en ingraven van twee telegraaf kabels te Goes. Minste inschrijver was de heer C. Van Lammeren te Halsteren, voor f 596. Beroepen te Berkel en Rodenrijs ds. A. Renier te Bergambacht, die voor het beroep naar Delfshaven heeft bedankt. Op het drietal te 's-Gravendeel komt voor ds. Oorthuis, te Woudrichem. De algem. synode der Nederl. Herv. kerk vangt Woensdag a. s. hare werkzaamheden aan. Tot de vaste leden met adviseerende stem behoort o. a. ds. B. A. Overman, fungeererid secretaris, te Heinkenszand. In het verslag der Vrijdag gehouden vergadering van de Zuid-Bevelandsche onderwijzersvereeniging is abusievelijk de heer j. Swart van 's-Gravenpolder genoemd als spreker op de eerstvolgende vergadering. De heer D. II. C. Ittmann van Goes zal in 4882 de spreekbeurt vervullen; alleen als deze verhinderd is, zal de heer J. Swart optreden. Oudei.ande. Alhier is tot onderwijzeres in de nut tige handwerken op de openbare school benoemd mej. J. Agterhcrg Grivel, en wel op een tractement van f 120 'sjaars, ingaande den 4 Juli 4881. Wissekerke. Vrijdag 45 Juli \ierde de heer II. A. Eversdijk, onderwijzer in deze gemeente, den dag dat hij 25 jaar als zoodanig hier is werkzaam geweest. Vele blijken van belangstelling mocht hij ondervinden, zoowel van zijne medeonderwijzers als van de leerlingen. De dag werd in genoegelijk samenzijn doorgebracht en de kinderen ontvingen van den jubilaris, behalve eenige versnaperingen, een boekgeschenk tot aandenken. Zaterdag herdacht de heer J. Vermeulen, leeraar aan de rijks hoogere burgerschool te Middelburg, zijn 40jarigen dienst bij het onderwijs. Vele blijken van belangstelling vielen den geachten jubilaris ten deel. De leerlingen dier school boden hem een prachtig geschenk aan. Op het gebied der feesten, door de Franschen ge vierd ter eere van het groote Nationale feest, zullen wij onze lezers niet verder rondleiden. Zulke feesten hebben alleen veel waarde als men ze ziet. Liever werpen wij een blik op minder aangename, minder vroo- lijke toestanden, die echter meer beschouwing waard zijn: nl. op den toestand in Algiers. De Franschen hebben Sfax, zooals een telegram luidt, op schitterende wijze ingenomen, en de stad met aanzienlijke macht bezet. Verder is de achterhoede der opgestane stammen door eene afdeeling troepen ingehaald en zijn een dertigtal personen gedood. Den chef der opstandelingen Bou-Amena heeft men nog niet. Men beweerde dat de verdediging van Sfax geleid werd door Europeesche ingenieurs, wat niemand ver wonderen zal. Voor geld kon men wel van Engel- schen wapenen krijgen, om daarmede de Engelschen te bevechten. In Konstantinopel lieerscht groote gisting naar aan leiding van het proces wegens den moord van wijlen Sultan Abdul Aziz en is een opstand tegen den Sultan waarschijnlijk. Dit bericht komt uit Athene, terwijl uit Konstan tinopel de weinig vertrouwbare tijding komtdat Midhat-pacha gratie gevraagd zou hebben en daarbij bekend, dat hij schuldig was aan dien moord. Het Engelsche Lagerhuis is tot art. 44 der Iersche landwet genaderd. De bekende Bradlaugh hoopt uiterlijk 3 Aug. zijn plaats, die hem nog steeds onthouden wordt, in te nemen, zij het met geweld. Er zullen petitiën worden overhandigd door eenige duizenden, die tien aan tien meer mogen er niet tegelijk het heilig Lagerhuis na deren hun request zullen komen inleveren. De ontruiming van het aan Griekenland toegewezen Turksche grondgebied is tot hiertoe zonder stoornis vol bracht. Uit Arta schrijft men daaromtrent, dat toen de vorige week in tegenwoordigheid van den Griek- sclien generaal en zijn staf de Grieksche vlag werd geheschen, op verzoek van den Turkschen bevelhebber de gebruikelijke saluutschoten achterwege bleven, omdat ..deze laatste vreesde dat daardoor de gevoeligheid zijner soldaten, die aan de overzijde der rivier waren opgesteld, zou worden opgewekt. De plechtigheid liep dan ook zeer eenvoudig af. De Grieksche bisschop en de rabbijn overhandigden aan den nieuwen gouver neur der vesting adressen van toewijding aan de Grieksche regeering, welke door den generaal werden beantwoord met de verklaring dat de Koning van Griekenland voor het welzijn zijner nieuwe onderdanen onvermoeid werkzaam wilde zijn, maar ook van hunne zijde eene onbepaalde gehoorzaamheidaanzijnebevelenverwachtte. Bij koninklijk besluit zijn de verkiezingen voor de Deensche kamer op den 26 dezer vastgesteld. Het ministerie heeft het intusschen noodig geacht, zich ook nu weder in een rapport aan den koning over de herhaalde ontbindingen der Kamer te verantwoor den. Een der bladen neemt dit rapport in zijn ge heel op. De meerderheid van dit staatslichaam, zegt de regeering, heeft alle pogingen tot verzoening af gewezen. Meer en meer maakt het aanspraak of liever schijnt het aanspraak te maken op het recht om alleen over de aanneming der staatsbegrooting te beslissen en alzoo de Eerste Kamer weg te cijferen. Het is te begrijpen, dat de oppositie tegen deze voor stelling der feiten ten krachtigste opkomt. De leden der koninklijke handboogschutterij Jacoba van Beijeren te Goes namen Zondag bij hunne schieting een prijzenswaardig besluit. Men kent het ongeluk, dat Vrijdag den brugwachter te Vlake overkwam. Welnu, genoemde leden besloten hun boetekas en meer andere voordeelen, door den schutter gedurende vier weken behaald, te doen strekken ten voordeele van de achterblijvende weduwe met hare kinderen. Dat voorbeeld verdient navolging. In dergelijke gevallen is spoedige hulp veelal dubbel gewensclit. En de weduwe zal in haar toestand zeker wel veel ondersteuning kunnen gebruiken. Nog een eigenaardig feit uit de bijenwereld. Het zeilschip Twee Vrienden, schipper I). Van den Berg van Brussel naar Rotterdam, bevond zich, onder wind stilte de Schelde afdrijvende, de vorige week ter'hoogte van Lillo, toen eensklaps een zwerm bijen op het schip aanrukte en onder aanvoering liarer koningin plechtig bezit nam van den mast, in welker top zij zich nestelden en zoo'de reis mede maakten, aangezien natuurlijk geen der opvarenden lust gevoelde de onver wachte passagiers te verjagen en dit trouwens toch niet zou gelukken. De schipper zal zich nu een bijen korf aanschaffen en trachten daarin zijne ongenoode gasten te lokken. Dezer dagen werd uit Middelburg naar Domburg vervoerd een uit Spanje afkomstige schildpad, die onder weg 4 eieren heeft gelegd. Een deskundige te Domburg zal trachten een paar dezer eieren kunst matig uit te broeden. In het Hulster Weekblad wordt opgemerkt, dat de jongeling, die daar de vorige week verdronk, op verre na geen goed zwemmer was, terwijl niet kort nadat het ongeval had plaats gehad, maar ongeveer een half uur daarna, zich eene groote menigte in den omtrek van de plaats des onheils bevond, de juiste was dan ook niet eens bekend. Dientengevolge vervalt dus de beschuldiging, dat niet éen den moed had erhij te springen of poging tot redding te doen, temeer daar zelfs nog een zijner metgezellen dit te vergeefs beproefd had. - In deze maand is ook te Amsterdam een geval van pokken voorgekomen bij een meisje van 5 jaar. Aldaar zijn een achttienjarige smidsjongen en een letterzetter bij het baden verdronken. Een gendarme van Gelderen, die op de Neder: landsche grens surveilleerde en een herberg binnen trad om een glas bier te drinken, ontdeed zich van zijn geladen geweer, toen ongelukkigerwijze het schot afging en de herbergier zoodanig getroffen werd, dat hij onmiddellijk ter aarde stortte. De gendarme heelt zich vrijwillig ter beschikking der justitie gesteld. Te Appelscha zoo wordt in de N. B. Ct. gemeld meende zekere vrouw, dat zij behekst was. Zij liet daarom een wonder-dokter bij zich komen, die werkelijk verklaarde dat zij behekst was, en haar medicijnen daarvoor ter hand stelde. De vrouw moet daarvan ingenomen hebben, met het gevolg dat zij eenige uren daarna een lijk was. Op last der Utrechtsclie politie is een tent, die aldaar op de kermis stond, gesloten, omdat de onderne mer o. a. publiceerde, dat daarin te zien was«Het laatste oordeel." De plaat van den Spectator teekent met het opschrift «Home Sum" een bader in zee, en daar onder: «Met dezen thermometerstand is er gelukkig gelegenheid een MENSCH te zien, van wien men weet noch vraagt of hij is liberaal of Roomscli-Dortsch, voor de Keulsche vaart of het valleikanaal, voor of tegen algemeen stemrecht, voor of tegen de drank wet, voor of tegen persoonlijken dienstplicht, voor of tegen burgerlijk bestuur in Atjeh, voor of tegen de nieuwe spelling, voor of tegen den dubbelen munt- standaard, of hij is atheïst, spinozist, pessimist, fluitist, positivist, zolaïst, drogist, epikurist, rationalist, jour nalist, humorist, spiritist, of eenvoudig verfrischt. In Coldenhoven, onder Brummen, is Donderdag weder een dennenbosch, ter grootte van ongeveer 2 bunders, afgebrand; de schade wordt begroot op f 500. Men vermoedt dat kwaadwilligheid in 't spel is. Herhaaldelijk is bij een te Rotterdam school gaand knaapje het geval voorgekomen, dat het levende insecten braakte. Onderscheidene doctoren konden daarvan geen verklaring geven, ook niet omtrent de soort dier insecten. Na door een der doctoren toen onder behandeling genomen te zijn, deed zich dit ver schijnsel sinds eenigen tijd niet meer voor, toen het zich op eens weder een enkele maal herhaaldenu evenwel waren de uitgebraakte insekten dood. Nadat toen sinds zeer geruimen tijd het verschijnsel zich niet meer herhaalde, doet thans hetzelfde geval zich weder voorhet knaapje krijgt vooraf buik- en hoofdpijn, wordt onpasselijk, voelt als 't ware de keel bewegen en braakt ze bij herhaling in vrij aanmerkelijk aantalen in levenden toestand uit. De onderwijzer, bij wien het knaapje school gaat, heeft nu eenige van die diertjes te onderzoek opge zonden aan dr. A. W. M. Van Hasselt, president der Entomologische vereeniging. Deze schreef daaromtrent dat «de twee diervormen larven of maden en popjes zijn van tweevleugelige insecten (Diptera); dat uit de kleine reeds den volgenden nacht een paar kleine zwarte vliegjes waren voortgekomen, tot een bekende, op dierlijk aas levende, familie behoorende; dat de groo- tere vliegenlarven waren (nog niet verpopt,) veel overeenkomst hebbende met de Oestriden (dieren die in de maag kunnen leven); dat de kleinere niet in de maag kunnen leven en gewoonlijk door den neuslioek naar binnen dringen, en dan wel door niezing maar niet door braking te voorschijn komen." Aangezien dr. Van Hasselt nog een nader onderzoek omtrent de grootere diertjes zal instellenis er voorloopig van het zeldzaam verschijnsel niet meer te zeggen. Te Anloo is een jongeling in het Hoofdkanaal geraakt en daaruit levenloos opgehaald. Onder Nieuwland is Vrijdag een man dood aan den weg gevonden, die waarschijnlijk tengevolge van de hitte bezweken was. Ook te Aduarderzijl (Groningen) is dien dag een knaap van 15 jaar dientengevolge overleden, Zaterdagmorgen omstreeks tien uren ontlastte zich boven Wijk een hevig onweder. De bliksem sloeg in een woning, waarvan een gedeelte van het dak afbrandde. Te Molenaarsgraaf en te Lent werd eene koe in de weide door den bliksem gedood. Een uitvinder in Noord-Amerika, minder bekend tot heden dan Edison, maar die hem spoedig zal over treffen, professor Gamgee, heeft het duizendjarig raadsel opgelosthij heeft een werktuig bedacht, dat, eenmaal in gang, nooit zal stilstaan. Het perpetuum mobile is derhalve uitgevondenhiervan mag men zich ver zekerd houden De hoofdingenieur bij den scheepsbouw in de Vereenigde Staten de heer Isherwoodstelt zich borg voor de waarheid der bewering van pro fessor Gamgee. Tot staving van zijne verklaringen geeft de genoemde ingenieur de volgende mededeeling betreffende het samenstel van den zeromotor zoo noemt professor Gamgee zijn werktuig. De machine wordt in werking gehouden door de afwisselende ver dichting tengevolge van koude en uitzetting van ammoniakdampen, zonder dat door die beurtelings plaatshebbende omzetting iets verloren gaat. Hierbij zal het echter niet blijvennaar de heer Isherwood verzekert, want weldra zullen alle stoommachines worden afgeschaft, om plaats te maken voor zeromotors! Uit St.-Petersburg wordt gemelddat Jesse Helffman een verzoek om gratie aan den Czaar heeft gezonden. Algemeen gelooft men, dat de Czaar haar doodstraf in verbanning naar Siberië zal veranderen, De heer Thomas Holloway, de bekende fabri kant van de Holloway-pillenzal aan het Engelsche volk een vorstelijk geschenk geven, bestaande in een asylum voor personen uit de middelklassedio aan geestverzwakking lijden welke voor genezing vatbaar is. Het wordt opgericht in de nabijheid van het station Virginia Water bij Windsor en is reeds bijna voltooid. Het gebouw bevat 480 kamers eit kost in 't geheel

Goessche Courant | 1881 | | pagina 2