Buitenlandse!) Overzicht. Gemengde Berichten. Overzicht van den stand der koersen. Laatste en telegraphische berichten. De rijkspostspaarbank met hare bekende formulieren maakt echter de zaak veel gemakkelijker en reduceert de risico tot nul. Eenc proef, op de openbare school alhier genomen, voldoet aanvankelijk goed. Eiken schooltijd wordt aan de leerlingen gelegenheid gegeven hunne spaar- en snoepcenten, onverschillig tot welk gering bedrag ook, in te leggen. Nauwkeurig wordt dit van elk kind aangeteekend, en zoodra het bedrag een stuiver is, een formulier gegeven met een postzegel. Op den achter kant van elk formulier is, om verwarring te voor komen, duidelijk de naam van den leerling voluit ge plaatst, ook om bij mogelijk verliezen er te gemak kelijker weder in het bezit van te kunnen geraken. Zijn er op het formulier 20 postzegels, zoo gaat de leerling zelf naar het hulpkantoor der brievenpost, 0111 een boekje aantevragen. Verscheidene leerlingen zijn dan ook reeds 111 liet bezit van zulk een hoekje. Zoo werd ingebracht: van 810 Juni f 10,85. 13—17 - 7,20. 20—24 - 6,51'. 27 Juni1 Juli - 5,11 48 Juli - 6,50'. Te zamen is er dus van 8 Juni8 Juli door de leerlingen f 36,18 gespaard. De heer T. Swart, van Zeist, heeft de benoe ming tot hoofdonderwijzer aan de Christelijke school van den Herv. kerkeraad te Wissekerke aangenomen. Ce spanning in België, die wij in ons vorig nommer meedeelden dat bedaren zou, zal meer en meer zich doen gevoelen. De radicale, meer genoemde afgevaar digde Janson, gesteund, zooals ook overal en hier in ons land met Van Houten het geval is, door de anti liberale partijen in de kamer, houdt zijn eisch staande om definitief van de regeering te willen weten, wat zij van plan is te doen met het oog op den eisch van uitbreiding van het kiesrecht bij gemeente- en provinciale verkiezingen. Woensdag zal nu omtrent die quaestie de kamer heslissen. Vrijdag was Janson aan het woordhij verdedigde het capaciteitenstelsel, terwijl de regeering morgen zal antwoorden. De Fransche ministerraad hield zich Zaterdag bezig met de zaken in Afrika en wel in Algerië en Tunis. Het gaat daar nog verre van goed. Er werd beslo ten nieuwe troepen naar het zuiden van Tunis te zenden en Sfax, Gabes en liet eiland Djerba te bezetten. Een gepantserd eskader is te Toulon gereed om te vertrek ken. Volgens telegram van den kommandant van het pantserschip Reine Blanche in de golf van Gabes heeft het adviesjacht Chacal op 7 dezer een kanonvuur geopend op een batterij van elf stukken, die op het strand van Sfax was opgesteld. De opstandelingen beantwoordden het vuur, doch troffen de Chacal niet. De gepantserde schepen bombardeerden de stad en het fort op 8 dezer. Ongeveer 15000 opstandelingen houden de omstreken van Sfax bezet, waarvan de natuurlijke- hindernissen de nadering moeielijk maken. Er worden versterkingen gewacht, eer men tot ont scheping overgaat. Wij hebben vroeger reeds melding gemaakt van de voortdurende spanning tusschen de regeering en de vertegenwoordiging in Denemarken. Die spanning duurt voort, al tracht de regeering den tegenstand der oppositie ook door herhaalde kamerontbindinding te breken. Aan zijne bedreiging om andermaal daartoe over te gaan heeft het ministerie dezer dagen weder gevolg gegeven, toen het voorstel van een der leden om de staatsbegrooting andermaal te onderzoeken teneinde langs dezen weg tot eene oplossing der geschillen te geraken, werd verworpen. In het Koninklijk besluit, dat bij deze gelegenheid werd medegedeeld, komt de opmerking voor, dat het bleek dat de Tweede Kamer onverzettelijk aan hare eischen vasthield en dus alle kans op samenwerking met de regeering onmogelijk was. De traditioneele kreet «Leve de Koning"! welke bij de sluiting werd aangeheven, beantwoordde de linkerzijde met een algemeen«leve de wet." In dat antwoord ligt voor den Koning en zijne raadslieden een ernstige waarschuwing opgesloten. Het is te hopen, dat beiden leeren inzien dat alleen bij een ern stig zelfonderzoek het middel kan gevonden worden om aan het land de rust te hergeven, welke het tot zijn nadeel reeds zoolang heeft moeten missen. Natuurlijk heeft in Konstantinopel het hof van cas satie het vonnis van het gerechtshof over Midhat- pacha c. s. bevestigd. De Sultan moest het arrest nog goedkeuren, wat ook wel gebeuren zal. Turkije blijft troepen naar Tripoli zenden. In Albanië is het weer oproerig. Ook daarheen zond de Porte versterking, wijl de Albaneesche Liga weder krachtiger optreedt. De toestand van Garfield, president der Vereenigde Staten van Noord-Amerika, blijft gunstig. De ge- geneesheeren hebben echter geen hoop op een spoedig herstel. In ieder geval mag de patient, die nog al on geduldig moet zijn, wijl hij zich zoo goed gevoelt, blij wezen als hij er met wat zorgen zij het dan lang ziek wezen afkomt. Het wordt nu in Amerika bij velen een manie om iemand te dooden. Dit is een verschijnsel, dat zich wel meer openbaart en vooral lastig is voor hen op wie zulke krankzinnigen het gemunt hebben. Voor mevrouw Garfield en hare kinderen is men bezig een fonds bijeen te garen van 250,000 dollars, teneinde haar en den kinderen een jaargeld te verzekeren. Natuurlijk toonde zij zich daarvoor zeer erkentelijk. Toen haar het aanbod gedaan werd, antwoordde zij, dat de sympathie der bevolking over 't geheele land haar zoo roerend en schoon voorkwam, dat zij het haast niet kon beseffen of naar waarde schatten. Voor dat fonds zijn reeds zeer aanzienlijke bijdragen ingekomen. De aanslagpleger Guiteau heeft aan de ambtenaren, met de instructie zijner zaak belast, een uitvoerig ver haal gedaan van de wijze, waarop het denkbeeld tot den moord bij hem gerijpt is en waarop hij de daad tot uitvoering heeft gebracht. Zij houden het verhaal voor nauwkeurig en zijn overtuigd, dat de misdaad is een poging tot moord met voorbedachten ra/Je, ont worpen door een persoon, volkomen wetende wat hij deed en in staat de gevolgen van zijn daad te bere kenen. Gek behoeft men den man dus niet te verklaren. In den nacht van Zaterdag op Zondag is er te Goes, gelukkige rariteitbrand geweest. Hij den land bouwer M. De Bokx op den 's-Heer Hendrikskinderen- dijk is een strooklamp verbrand. Dank zij den ijver der brandweer mocht het gelukken de schuur, waar die klamp dichtbij stond, en de woning enz. te behouden. Ook de schutterij was druk in de weer; bij (li-u terug- keer wat al te druk, daar men toen best met stille trom had kunnen huiswaarts gaan en men de nien- schen toen niet noodeloos behoefde te storen in huil nachtrust. De klokken luidden ditmaal. Op kade en markt heersclite eene levendigheid, geheel in overeen stemming met het ernstige feit, die toch al aan menig slapende zijn nachtrust kostte. Art. 47 der verordening op het brandwezen te Goes schijnt den ingezetenen niet best in liet geheugen te zitten. Dat artikel luidt: «De brand bij avond of nacht ontstaande, zijnde bewoners van ieder huis verplicht een brandend licht voor een raam der benedenverdieping aan de straat zijde te plaatsen en dit brandende te houden tot het aanbreken van den dag, of tot na de blussching van den brand." Velen zullen bij het lezen daarvan wel voldoende overtuigd wezen van hunne tekortkoming in dezen Voor het vervolg kan dit besef alleen nuttig zijn, als men tevens vast besluit om bij een lateien brand wel overeenkomstig dat artikel te handelen en dat besluit ook trouw volvoert. Wij kunnen hier nog bijvoegen dat autoriteiten ook op de plaats van het onheil aanwezig waren, en dat de oorzaak van den brand onbekend is. Geruchten daar omtrent kunnen wij wel laten rusten. Verder waren C. Zitijdweg en C. Korstanje de eersten die, vóór de spuiten kwamen, water aanbrachten. De eerste had daartoe zijn jas uitgedaan en ergens neergehangen; tot belooning voor zijn ijver vond hij later dat klee- dingstuk niet meer, en tot nogtoe heeft hij het niet teruggevonden. Wie het soms hij vergissing mocht hebben meegenomen of eene of andere inlichting daar omtrent geven kan, hij zal den man zeker zeer ver plichten met teruggave of opheldering, want het komt hem niet best gelegen op die wijze schade te lijden. Onder verwijzing naar achterstaande annonce over de schilderijen-verloting melden wij nog dat ook bij de heeren, die gedurende de tentoonstelling als commissarissen hebben gefungeerd, loten verkrijgbaar zijn. Als een bewijs hoe de zaken op een plattelands gemeente soms marcheeren, kan het volgende dienen. Een persoon, buiten de kom eener gemeente in Zuid- Beveland wonende, ontving eene kennisgeving van het gemeentebestuur, dat hij op de lijst der personen was gebracht, die aangewezen zijn voor den dienst bij de brandweerin geval van reclame zich aan te melden in zijne vergadering op Woensdag den 29 Juni 1881. Deze kennisgeving was op 22 Juni ingevuld, doch werd eerst den 7 Juli jl. door het zoontje van den ge meenteveldwachter aan den betrokken persoon afge geven. De veldwachter was sedert eenige dagen bezig met het schilderen aan een boerenschuur op het dorp. Oudelande. Zaterdagavond viel alhier een kind van omstreeks 4 jaren te water, doch werd bijtijds hoe wel meer dan dood dan levend door J. Meijers eruit gehaald. Nadat de heer Arentz spoedig hulp had verleend, werd de kleine weêr levend bij de ouders teruggebracht. Dit is de derdemaal, dat Meijers met levensgevaar voor zichzelven anderen redt. Nieuwdorp. Verleden week zou de landbouwer II. A. uit 's-Heerenhoek bij den spoorweg in onze nabijheid zijn paard, gespannen voor een wagen, bij het passeeren van een trein van voren vasthouden. Het paard, zeer beangst voor het stoomgevaarte, kon door den geleider niet meer worden gehouden, met het gevolg dat A. eronder geraakte en daarbij ook den wagen over de beenen kreeg, zoodat deze ernstig gekwetst werd. Yeere. Onze gemeente heeft Zaterdag 't is haast niet te geloovenfeest gevierd. In geen elf jaren is er kermis geweest, en ook nu mocht die niet ge houden worden, daar de groote meerderheid van den raad behoort tot, of staat onder den invloed van de Christelijk-historische richting. En deze houdt niet van kermissen, zooals men weet, tenzij in den vorm van zendingsfeesten. De nieuwe burgemeester, de heer G. P. Wijnmalen, een flink man, heeft begrepen, dat gepaste ontspanning en uitspanning den mensch beter aan zijn aard en roeping kunnen doen beantwoorden, en hem meer lust en kracht voor den dagelijkschen arbeid zullen schenken, dan het aanhooren van lang gerekte, met hel en verdoemenis gelardeerde, preeken. Wat de gemeenteraad niet wilde, heeft de burgemees ter alléén gedaan, natuurlijk altijd binnen de grenzen zijner bevoegdheid. Hij heeft toestemming gegeven tot het houden van hier steeds in eere gehouden volks spelen, zooals ringrijden, gaaischieten enz., en hij heeft eer en genoegen van zijn goede gezindheid. In de uit- muntendste orde hebben zich tal van ingezetenen en vreemden vermaakt. Veere was dien dag het gewone Veere niet. Moge het, onder leiding van den nieuwen burgervader, met medewerking van andere wakkere mannen, steeds meer en meer van den Jan-Saliegeest verliezen, maar vooruitgaan op het gebied van den ken en doen! Te Hulst is een jongmensch, 17 jaar oud en kweekeling aan de openbare school, verdronken. Hij kon goed zwemmen, doch verdween plotseling in de diepte. Van de meer dan 100 personen, die kort nadat de jongeling in de diepte verdween aanwezig waren, en onder wie zich goede zwemmers bevonden, had niet éen den moed erbij te springen of poging tot redding te doen. Onder Geldersch Veenendaal kwam Zaterdag een löjarig jongeling door onvoorzichtigheid onder de wieken van een korenmolenhij werd van de stelling op het dak eener daarbij staande schuur geworpen. Zwaar gewond en gekneusd als hij is vreest men voor zijn levensbehoud. Te Stolwijk is een l4jarige knaap, die met kroosvisschcn bezig was, uit het schuitje geslagen en verdronken. Als eene groote bijzonderheid meldt de Zoom, dat de vorige week op de Yerseke-oesterbankan van den heer de Meulemeester een kreeft is gevangen, waarop een oesterbroedje gevestigd is van verleden jaar. Door eene vereeniging van Franschen, te Parij woonachtig, is aanvraag geschied, om in de nabijheid van Ter-Neuzen in de Westerschelde oesterputten aan te leggen. Ook in den Brakman had men daartoe opmetingen gedaan. Onder Kruisland is een arbeider dood in het veld gevonden. Een der paarden van de Amsterdamsche Omni bus-Maatschappij dat dagelijks, om- van den stal naar zijne standplaats te komen, een banketbakkerswinkel passeeren moetis zeer verzot op lekkernijen. Als het den geur van het gebak ruikt, zet het beide voor- pooten op de stoep, zoodat de kop in de deur komt, en is niet tevreden vóór het eenige versnapering heeft ontvangen. Heeft het deze gekregen, dan zet het rustig zijn weg voort. Zaterdag stortte te Amsterdam de kap van een in aanbouw zijnd huis in. Zeven mannen werden er onder bedolven, en meer of minder gekwetst naar het gasthuis vervoerd. In behandeling bleven er drie met inwendige kneuzingen, terwijl de anderen huis waarts keerden. Van een ander aldaar in aanbouw zijnd huis isdien dag de steiger ingestort. Twee der werdlieden zijn in deerniswaardigen toestand naar het gasthuis vervoerd Beter toezicht bij het bouwen schijnt dus in de hoofd stad niet overbodig. Een matroos, varende op de bomschuit Eben Ilaezer, is overboord gevallen en verdronken. De schuit was op de haringvissclierij onder den Engelschen wal. In den nacht van 17 op 18 Juni 11. zijn uit een woning te Valkenswaard, arrond. 's-Hertogenbosch, ont vreemd een bankbiljet van f 40, gemerkt A M 518; acht van f 25, gemerkt C B 9826, B O 7565, C G 7264, B X 7121, D H 3382, C V 2466, C W 466, C C 332 en nog een rijksdaalder en een gulden.. Terwijl een heer te Breda met zijne familie af wezig was, heeft men de secretaire vermoedelijk met valsche sleutels, ontsloten en daaruit o. a. ontvreemd een gouden dameshorloge met gouden ketting, vijf gouden kinderkettingentwee bloedkoralen kruizen met gouden ornamenten, twee blauwe en een gouden medaillon, een ring met diamanten steen, een gouden broche, een gouden slot etc. etc. De vermoedelijke daderes, de dienstmeid, die onder voorgeven van een en ander in de woning te moeten schoonmaken zich van den sleutel van het huis had weten meester te maken, is gevankelijk naar het huis van arrest over gebracht. Te Spiers, de hoofdstad van de Palts, zooals men weet, hield keizer Karei V in 1529 den vermaarden rijksdag waarin de aanhangers van Luther veroor deeld werden. Toen protesteerden 6 vorsten en de afgevaardigden van veertien steden tegen de besluiten der vergadering, en kregen daarom, met hun geloofs- genooten, den naam van protestanten. Ter herinne ring aan dat protest zal men nu te Spiers een kerk in Gothischen stijl bouwenvoor welk doel reeds 300,000 mark bijeengebracht zijn. De keizer van Duitscliland en de koning van Beieren hebben ieder 5000 mark voor de nieuwe kerk bijgedragen. Op de Emmeriksche kermis hebben zich twee meisjes doodgedanst. De bemanning van een der voor het eiland Sylt kruisende tolvaartuigen heeft dezer dagen een walvisch van 52 voet lengte, 26 voet in omtrek en een 7 voet breede staartvin gevangen en gedood. Het dier was met den vloed op de Wadden gestrand. In het bekende proces van mad. d'Imécourt tegen Musurus heeft de rechtbank te Parijs het ge sloten huwelijk nietig verklaard wegens het ontbreken van de gevorderde toestemming der moeder van de bruid en wegens bedrog van de zijde des bruidegoms, den zoon van den Turkschen gezant te Londen. De Amerikaansche granen zullen op de Euro- peesche markten met een ernstige concurrentie be dreigd worden. Er heeft zich nl. in Melbourne een groote maatschappij gevormd, wier leden allen bij den landbouw geïnteresseerd zijn. Deze maatschappij, wer kende met een kapitaal van ongeveer anderhalf mil- lioen, zal zich toeleggen op den handel in granen, ten einde deze in groote hoeveelheden naar de Euro- peesche markten te zenden. Er wordt te Jeddo voor den Mikado een nieuw paleis geheel van hout en tichelsteenen gebouwd. De inrichting van dit keizerlijk verblijf zal naar men be rekent bijna 13 millioen gulden kosten. Als de man daarin nu nog maar gelukkig is De Engelsche generaal Beyers heeft op éen dag zijn vrouw en 3 drie kinderen verloren. Zijn jongste dochtertje was van de pier eener badplaats in zee gevallen en zonk. Hare twee broertjes sprongen haar nadoch verdwenen eveneens in de diepte en de moeder, die hare kinderen volgde, deelde hetzelfde lot. Te Montreal heeft een werkstaking op groote schaal plaats onder de kaaiwerkers. De werkstakers trokken in optocht rond en dwongen overal, waar zij kameraden aan het werk zagen, daarmee op te houden. De politie sommeerde hen uiteen te gaan, waarop zij met pistoolschoten antwoordden. De oproerwet werd ge lezen en een charge werd gedaan, waarbij verschei dene rustverstoorders gewond en anderen ingerekend werden. De politie bleef meester van het slagveld. Laatstleden Donderdag is de heer Duval in de zitting van den Grooten Raad van het kanton Genève dood nedergevallen op het oogenblik, dat hij benoemd werd tot lid der Commissie voor de begrooting. De geneesheeren constateerden, dat hij door een beroerte was getroffen. Lefroy, de vermoedelijke dader van den Brigh- fon-moord, is gevat. Het is gebleken dat hij den 28 Juni, den dag na den moord, naar zijn zuster is gegaan, die op den weg naar Liverpool, Islington, woont, en dat hij met 14 gainings, die hij van haar geleend had, naar het Eastend trok. Daar huurde hij, onder den naam Clarke, een kamer in Smithstreet, Stipney, hij een juffrouw Bickers. Hij ging niet uit, hield den ganschen dag de luiken toe en gaf zich uit voor graveur. Die geheimzinnig heid maakte den argwaan van juffr. Bickers gaande zij kreeg vermoeden dat er iets aan hem haperde, toen hij op een morgen aan het ontbijt beneden kwam in een jas van een heer, die ook hij haar woonde maar wegens zaken uit was. Zij waarschuwde de politie, en weldra vermoedde deze wie Clarke was. De agen ten namen iemand mede, die Lefroy kende, en deze herkende hem dadelijk, ofschoon hij knevels en bakke baarden had afgeschoren. Hij had weinig of geen geld op zak, geen horloge, maar honger, zoodat hij in de politiewacht om eten vroeg; hij zag er vervallen uit, maar was kalm. Hij heeft nog niet bekend. Te Fosses in België heeft een vierjarig knaapje een meisje van drie jaren, dat hij liet plukken van een bloem voorover in het water viel, met veel moeite gered. Het dorpje Lützeln bij Siegen, bestaande uit omstreeks 70 gebouwen, is een prooi der vlammen geworden. Er is bijna niets gered zelfs een aantal dieren kwamen om. Menschenlevens heeft men niet te betreuren. Er is meer ellende in de wereld dan de mees ten ziende grootste ellende echter wordt wel door hen geleden die, te eerlijk om te bedelen, verplicht zijn hun toevlucht te nemen tot dien nietigen arbeid waarvan de waarde door niemand wordt geschat of opgemerkt. Hoevele duizenden vingers en vingertjes zouden dagelijks wel in beweging zijn om de onnoo- zele lucifersdoosjes te maken, die ieder na gebruik achteloos wegwerptZelfs nieuw hebben die dingen nauwelijks eenige waarde toch leven van het maken dier doosjes honderden gezinnen. Vraag echter niet hoeIn Engeland wordt voor het maken van die doosjes betaald twee stuivers voor het gros, zegge 10 centen voor de 144 doosjes, terwijl de maker dan nog zelf de lijm betalen moet. (It. N.) In het AlexandrayaXeis te Londen wordt een pijpententoonstelling gehouden, die de verschillende soorten van pijpen uit alle landen en tijden omvat. Nederland is daar o. a. door honderden Goudsche en een aantal bruiloftspijpen vertegenwoordigd, terwijl Japan een aantal ivoren pijpen, alsook van hout, hoorn, bergkristal en agaatsteen inzond. Deze pijpen zijn versierd met voorstellingen uit het Japansche huiselijk leven. De koppen van die Japansche pijpen zijn zeer klein er kan niet meer in dan een stukje tabak op de grootte van een erwt gerold, dat bijna in éen haaltje is opgerookt. Een Japanner rookt soms dan ook wel 50 van zulke pijpen op een morgen. China zond opiumpijpen met zilveren en schildpadden, fraai ingelegde roex-en. Wij willen, daar er in de vorige nommers geen plaatsruimte meer was, nog een en ander opmerken omtrent de navolgende soorten. Ook de Russische Spoorwegwaarden kunnen zich in verbetering verheugenhet meest profiteerden de aandeelen Groote Russische Spoorwegmaatschappijen door te klimmen van 131 IÉ,I6 tot 134516 Bij de verhooging der Oostenrijkers mag niet ver geten worden, dat na den vervaldag van de coupon de percentsgewijze noteering eene verbetering moet onder gaan om denzelfden totaalprijs aan te toonen; dit staat in verband met de wijze van interestberekening dezer effecten en de werkelijk genotene coupon-opbrengst. Ook dit hebben we vroeger breeder uiteengezet. Ook de Portugeezen avanceerden, evenals de 5 pets. goudleening Hongarije. Onze deftige N. W. schuld bereikte de eerbiedwaar dige hoogte van 66isf6 pet. voorde 2% pets. stukken, waarmee in overeenstemming staat eene noteering van ca. 80,4 voor de 3 pet. en van ca. 107 voor de 4 pets. schuld, terwijl deze respectievelijk geprijsd staan 80 en 103 zoodat de 4 pets. blijkbaar beduidend goed- kooper is dan de 2%, pets. waarmee koopers hun voordeel behooren te doen. Bij den prijs der Columbianen en Peruanen moet ook opgemerkt worden, dat de noodlijdendheid der stukken met een onbetaald gebleven coupon, bij de stukken behoorendeis toegenomen, anders zou men in de verandering der noteering eene belangrijke ver betering zien. Ons werd dezer dagen door een lezer gevraagd, welke Amerikaansche Sporen voor geldbelegging we geschikt achtenmet verwijzing naar de thans uitgebreide noteering om kennis te nemen van den koers meenen we daarvoor te moeten aanwijzen de oblig. Chicago South Western, de Illinois, de 6 en 3 pets. Nashvillis, de Missouri-Pac. South-stukken, de Manitoba's, de Colla teral Trust Bonds. In vroegere overzichten hebben we van vele opgenoemde soorten uiteengezet icaarom we die solide achten en daarop komt het aan. Niet temin moet nog in 't oog gehouden worden de wijze van aflossing, die voor sommige betrekkelijk ongunstige uitkomsten geeft. Bij de Loten valt ook schier algemeen verbetering te verwachten. Houders van Madridsche Loten, door Fortuna met eene premie gelukkig gemaakt, zij bericht, dat naar Paris-Bourse meldt de betaling der premiën nu eindelijk per 6 Juli is geannonceerd. Met ingang van 1 Juli 11. is, op eene jaarwedde van /"75 's jaars, benoemd tot eerste kweekeiinge aan de bewaarschool voor on- en minvermogenden alhier mej. E. M. Ramondt. 's-HAGE, 11 Juli. Geslaagd voor het Notaris- examen, tweede gedeelte, de heer J, W. Verhulst van Middelburg. LONDEN, 11 Juli. De regeering besloot den geheelen Transvaal aan de Boeren wedertegeven. KONSTANTINOPEL, 11 Juli. De Sultan verleende gratie aan de veroordeelden wegens den Abdul Azis- moord. Zij worden gebannen naar Arabië. WASHINGTON, 11 Juli, De toestand van den president blijft beterend.

Goessche Courant | 1881 | | pagina 2