Het Engelsclie ministerie, zijn kans zeker nu schoon ziende, zal den lang verwachten slag eens wagen. Het Parlement wordt tegen Pascben ont bonden en zoo spoedig mogelijk zullen de ver kiezingen worden uitgeschreven, opdat reeds begin Mei bet nieuwe Parlement bijeen zou kunnen komen. Wie er zal winnende Kegeering of de liberale part ij Zie, daarachter kan men gerust een zeer groot vraagteeken zetten. Met Afghanie blijft nog steeds dezelfde ver houding heerscben. Mahomed-Jan, aanvoerder dei- opstandelingen, wil van geen onderhandelen weten, zoolang de Engelscheu den zoon van Jakob, Musa, niet als Emir ei kennen. De ex-Keizerin Eugenie zal Goeden Vrijdag te Southampton zich inschepen en regelrecht naar Afrika stevenen, om de plaats te bezoeken, waar haar zoon sneuvelde. Op haar terugreis bezoekt zjj ook St.-Helena. Iu Spanje dreigt alweer een ministercrisis. Ca- novas zou van de regeering worden verwijderd. Over het algemeen is de toestand des lands ver van geruststellend. De politieke en finauciëele vooruitzichten worden hoe langer hoe treuriger en dat de economische niet beter zijn, blijkt vol doende uit het rooverwezen, dat in den laatsten tijd zoo is toegenomen, dat de regeering er niet buiten kan, zich eraan gelegen te laten liggen. Buitendien erkent de minister zelf, dat het beheer in de koloniën dringend verbetering behoeft, Reeds sedert zes jaren bestaan in alle takken van het koloniaal beheer, zelfs in dat der justitie, verkeerde praktijken. Overigens is uit het koloniaal debat in de Cortes, hetwelk zes weken duurde, gebleken dat in 1879 5000 insurgenten op Cuba de wape nen hebben opgevat, en dat bet tekort der Cu- baansche schatkist 209 millioen piasters overschrijdt, waarvan slechts 50 millioen onder verband der in- en uitgaande rechten. Een officiëele dépêche uit Cuba van 4 dezer meldt nu evenwel, dat de op stand op het eiland onderdrukt is en dat nog slechts enkele benden overblijven, die verspreid ronddolen. Overzicht van den stand der koersen. Ditmaal willen we beginnen met die soorten, die we in de laatste weken met het oog op de beschikbaar gestelde ruimte-- slechts in het overzicht even konden aanstippen en vangen daarom thans aan met houders van Peruanen te berichten, dat de dictator van Peru eigendunkelijk de schuld volgens genomen besluiten regelen zal. Den obli gatiehouders, wier onderpand de guano slechts meer denkbeeldig bestaat door de handige onder handelingen van het huis Dreyfus, dat partij heeft weten te trekken van Peru's hachelijker! toestand, wordt aangeboden op eigen kosten Peruaanscbe spoorwegen te voltooien en te exploiteeren De obligatiehouders van de l eningen van 1870 en 1872 zouden een maatschappij kunnen vormen die, z. a. het betrokken besluit zegt, gerechtigd zou zijn de lijnen te voltooien, die baar dan zouden toebehooren, en die te exploiteeren, terwijl haar voor 25 jaren wordt toegestaan het privilege van af den dag der overdrachten de vrije invoer van de materialen, noodig voor de voltooiing der wegen, die nog niet geheel afgewerkt zijn. Edelmoedige Peruanen 1 't Is mogelijk, dat het Peruaansche spoorwegnet te eeniger tijd iets zal afwerpen als het klaar is. De regeering, totaal de finan ciëele kracht missende om de wegen te doen vol tooien, zou ze gaarne in handen der obligatiehouders brengen, om ze hun wellicht weder aftenemen op den dag, dat zij productief zouden worden. Geluk kig, zegge* wij La Semaine financitre na, mag men hopen, dat dit decreet evenals het contract Dreyfus, dat daaraan het aanzijn gaf, een doode letter zal blijven. Noch Frankrijk noch Engeland hebben Let goedgekeurd en men verzekert zelfs, dat Engeland daartegen zou geprotesteerd hebben. Peru gaf meermalen ondubbelzinnig bljjk, dat het 'tmet de eer van den staat niet zoo nauw neemt. Bij de Egyptenaren valt een noemenswaardig verlies te vermelden; de Spoorwegleening van 1876 liep van 86 tot 84% terug. Riaz-pasja betreurt in zijn schrijven aan de com missarissen der Egyptische schuld, dat de hervor ming der financiën uitstel heeft moeten lijden geheel buiten de schuld van het gouvernement, AMSTERDAM, 9 MAART 1880. N B. Bet tusschen haakjes achter enkele soorten geplaatste cijfer duidt 'et aantal onbetaald gebleven coupons aan, bij die stokken behoorende. SVA &T SJU8KMWH8H. EUROPA. PCt. België, Certificaten 2*/, Frankrijk, Orig. insehrijv. 3 dit°. 5 Hongarije, Obl. Leening 1867 5 dito, Gondleening 5 Italië, Cert. Adm. Amsterdam 5 Nederland, Cert. N. W. S. 2'/, dito, dito dito 3 dito, dito dito 4 Oostenrijk, Obl. in papier Mei Nov. 5 dito, dito zilver Jan. Juli 5 dito, dito goud 4 Portugal, Obl. Btl. '53/78 3 dito, dito 1876 6 Rusland, Obl. Hope Sr Co. 1798/1816 5 Cert. Inschrijv. 5e serie 5 dito dito 6e 5 Obl. 1864 1000 5 dito 1864 100 5 dito 1866 1000 5 dito 1866 100 5 dito 1872 gecons. 5 dito 1873 dito 5 dito 1877 dito 5 dito Oostersche leening le serie 5 dito 1850 le Leening 4'/, dito I860 2e dito 4'/, dito 1875 gecons. 4'/i dito Leen. 1867/69 (Nicolaï) 4 dito dito 1859 3 Spanje, dito Btl. 1867/75 1 dito dito dito 1876 9 PCt. 65'/. 77 V. 108 83 69 74'/, 65'/, 78'/, 102'/, 59l/3 60'/, 72 617. 100'/. 94'/, 56'/. 77"/,. 87 89'/, 867. 83"/,. 837, 877. 66 83 80'/,. 75'/,. 73'/. 62'/, 167. 39'/,. dat niet teruggedeinsd is voor het nemen van belangrijke besluiten betreffende verhooging en ver beterde invordering van verschillende belastingen. Naar een buitenlandsch bericht zou de betaling van de op 15 April a. s. vervallende coupon der gepriviligeerde leening en van den op 1 Mei verschijnende coupon der geünificeerde leening verzekerd zijn, zelfs zouden de ontvangsten vol doende zijn voor de overige betalingen der schat kist. In verband met het rapport der controleurs- generaal heeft de onderkoning een decreet openbaar gemaakt, waarbij bepaald wordt dat de snelle amor tisatie der leeningen op korten termijn gestaakt zal worden. Tevens wordt daarbij de betaling be volen van de aanst. coupon der 1864er leening uit de algemeene ontvangsten, niet voor een ander doel afgestaan. In vervolg op vroegere berichten deelen we in 't kort de voorwaarden mee, waarop de overdracht zal plaats hebben der Rumeensebe spoorwegen aan de regeering van Rumenië, die ook ons wel aan nemelijk voorkomen. De te Amsterdam verhandeld wordende aandeelen zullen naar 60 pet. verwisseld worden in 6 pet. obligatiën eener leening, groot 210 millioen francs, aflosbaar A pari in 44 jaren, gedekt door het tabaksmonopolie en de opbrengsten van de spoorwegen. Daarbij zal een dividend van 3,6 pet. worden uitgekeerd uit de bedrijfsresulta ten van 1879 en eindelijk zullen de houders van aandeelen, die vóór 1 Mei a. s. hunne stukken ter conversie opzenden, eene conversie-premie van 6 Mark genieten. 't Is niet onwaarschijnlijk dat, met het oog op genoemde voorwaarden, de aandeelen eene niet on belangrijke verbetering tegemoet gaan. YTtetss-spoorwegobligatien avanceerden van 80'/, tot 817,.%. Den aandeelhouders is door de regee ring aangeboden de aandeelen binnen tien jaren bij uitloting met fl 245 in papier af te lossen. De staat garandeert tot zoolang fl. 14,50 per aandeel. Den 1 Mei gaan alle roerende en onroerende eigen dommen der Maatschappij aan den Staat eer. De tegenwoordige ambtenaren blijven in functie. Oostenrijkers mochten niet noemenswaardig mon- teeren. Nog vóór bet Paasch-recès zal het wets ontwerp behandeld worden, waarbij den Min. v. fin. machtiging gegeven wordt tot de uitgifte van fl. 30 millioen nominaal Goudrente tot dekking van bet tekort, een in Oostenrijk geregeld voorkomend verschijnsel. Ilongaren uiteenloopend, doch ook weiuig be duidend, veranderd. De Min. v. Fin. deelde dezer dagen in bet Lagerhuis mede, dat de vermindering der uitgaven, waarvoor de regeering zich beijverde, reeds gedeelt-lijk was gelukt, 't Is te hopen, dat de regeering in haar verder pogen niet minder ge lukkig moge zijn want, och hemel, de schat(?jkist is zoo ziek, heeft zoo zelden schatten te bewaren. De Hussische Staats- en Spoorweg fondsen be leefden betere dagen dan de vorige week; over 't algemeen valt verbetering te constateeren. Den spoorwegwaarden viel eene ietwat groot er deel dan de Staatsfondsen te beurt, waarschijnlijk door omzetting van voorzichtige houders, die een gedeelte van hunne Staatsfondsen in solidere Spoorweg- obligatiën omzetten. In verband met hetgeen we daaromtrent de vorige keer opmerkten, wijzen we op de verhooging der oblig. Orel-Vitebsk van 877it tot 88'/, en den teruggang der obligatiën Poti-Tiflis van 85'/» tot 85. GEMENGDE BERICHTEN. De Zigeuners, van wie in ons vorig nomroer melding werd gemaakt, schijnen een gioot deel van Zeela- d doorgetrokken te wezen, en niet alleen om hun o izinde jjkheid, doch ook om andere redenen min der aangename heriuneringen achtergelaten le hebben. Behalve het opgegeven aantal personen bestond het gezelschap uit twee paarden, een hond en een wagen, waarop de verdere bezittingen waren gepakt. Zoo bezocht het o. a. achtereenvolgens Hansweert, Kapalle, Goes, 's Heer Areudskerke en Hrinkenszand, waar de leden ervan, na he.t dorp te kebbeu afgebe deld, hun teut opsloegen buiten het dorp aan den weg naar 's-Heerenhoeken zich te goed deden aan geb adJn kippen. Het onschuldig geuot der Heiukeuszautenaats in de aanwezigheid van den troep maakte echter spoedig plaats voor tegenzin en wantrouwen, aaugezien uien Spanje, Leening Binnenland Esc. dito Obl. Binnenland 1876 Turkije,dito Aig. Schuld 1865 (8) dito dito 1863/1865 (7J dito dito 1869 (8) AFRIKA. Egypte, Obl. leening 1876 dito Spoorwegleening 1876 NOORD-AMERIKA. VEa. State», Ooi. 1876 dito dito 1861/64 ZUID-AM ERIKA. Brazilië, Obl. 1865 dito dito 1875 Columbia, dito (4) Peru, dito leen. 1870 (9) l'Ct. 1 2 5 6 6 6 5 r- 5 5 SM ffra. QNQRRN. Gemeente Crediet Obl. 5 Rotterd. Handelsv. Aandeelen. Rott. Hypotheekbank, Pandbr. 4'/, Stoomvaart Zeeland Aand. dito dito Obl. 5 dito gegarand. dito 4'/, Rusland, Pandbr. Hyp. Bank 5 SPQQRWKtt-LEBK. Nederl. Holl. IJzer. sp. Oblig. 1871 5 Maats. Expl. Staatsspw. dito 1873 5 Ned. Centraal spw. gest. dito Hongarije, Theisspw. dito 5 Italië, Znid Ital. spw. dito 3 Polen, Wars. Bromb. aand. 4 Rusland, groote spw.maatsch. aand, 5 dito nypoth. Obligatiën 4'/, dito dito dito 4 Baltische spoorwegaandeelen. 3 Charkow Azow. Oblig. 5 Jelez Gria8i dito 5 Jelez Orel dito 1000 5 dito dito 100 5 PCt. 15'/, 36 10'/, 18*/, 8?;. 54*/ 84 107*/, 102 967. 93'/, 44 187» 103 22'/, lol'/, 617, 100'/, 101'/, 737, 108'/, 108 o 4I/« 817» 49'/ 517. 131'/, 897, 81 507. 85'/, 84'/, 847. '7. vernam, dat o. a. bij een broodbakker getracht was broodjes weglenemen bij een landbouwer hooi was weggehaald van deze en gene klec/lingstukken waren afgeperst en door den hond kippen waren gevangen. Een spoedig verder zenden was van een en ander het gevolg, terwijl zeker die ongunstige faam het ge zelschap vooruitgiag, waut te 's-Heerenhoek wees bijna de halte gemeente den ongeuoodigden gasten zoo spoedig mogeljjk den weg naar Middelburg. In den VVtst-Craaitrl moesten zij echter den nacht -van Za terdag op Zondag, wegens de ingevallen duisternis, doorbrengen. Wat iu Zeelands hoofdstad den Zigeuners is weer varen wetrn onze lezers, maar niet dat zij op huu ver der tochtje uaar de Belgische grenzen zich ook alles behalve behoorlijk hebben gedragen. Volgens de Midd. Ct. werden zij ook te Breskeue door de brigade-marechausséi en den gemeenteveld wachter begeleid. Bjj den tol op het gehucht Kruis- dijk genaderd weigerden zij tolgeld te betalen, onder voorgeven dat zij geen geld hadden. De brigadier beval toen den tolboom te sluiten en eeD der paarden uit te spannen, welk middel hen tot belalen dwong, doch hunne woede dermate deed toenemen dat zij tot handtastelijkheden dreigden over te gaan. De poli'.ie-beambten wisten dit echter te voorkomen en men ging vsrder voorwaarts. Tusschen Sehoondtjke en IJzendijke, bij het ont moeten der brigade-marechaussee van IJzendijke, die per telegraaf was gewaarschuwd, bad andermaal een hevige schermutseling ptaals, zoodat een der belha mels de boeien moesten worden aangedaan. Hierdoor bedaarde de opgewondenheid der anderen een weinig, wear.m de reis uaar IJzendjjke werd voortgezet. De berichtgever aan genoemd blad uit IJzendijke meldtdat reeds de vorige week Dinsdag hetzelfde gezelschap daar is geweest en eveneens de grenzeu overgezet terwjjl het ook bij zjjne inkoopen vergal te betalen. Men zij dus op zijn hoede, als het soms nog eens deuzelfden toer wilde afleggen. Een schandelijke daad is in den nacht van Zon dag op Maandag te Heinkenszand gepleegd bjj den laudbouwer M. K. Men beeft een zeug, die binnen enkele dagen verwacht werd te zullen bevallen, met een mes een diepe snede aan het onderlijf en in het achterdeel toegebracht. De dader van dit snood opzet en van deze wreede baldadigheid is nog niet ontdekt; moge by spoedig in banden der justitie vallen Zaterdagavond is te Zuiddorpe een stal afge brand, waarby ook eenig hout enz. verloren ging. De oorzaak van dezen brand schijnt nog onbekend. Zondagnacht is in den Grooten Huisseuspolder op de hofstede, bewoond door den laudbouwer Al. De Kraker, de schuur met het daariu aanwizige stroo, graan, cenige landbouwgereedschappen, enz. enz. ver brand. Bovendien zjjn 13 stuks hoornvee en 7 paarden in de vlammen omgekomen. De b igade-maréchauseé'S van Ter Neuzen en Houtenisse hebben een onderzoek naar de oorzaak van den braüd ingesteld. Dienten gevolge zijn twee broeders, de I9jarige A. Be Kraker en bovengenoemde bewoner, de etrBle verdacht van deu brand te hebben gesticht, de laatste van daaraao medeplichtig te z'jD, gearresteerd en iu het kantonnale huis van bewaring gebracht. De geborgen inventaris van het bij Breskeus verongelukte stoomschip „Stad llissingen" heeft bij verkoop 12,344 opgebracht. De trein, die Maandag om 3.42 van Zulfen aan het Centraal-station te Amsterdam aankwam, liep door verzuim van den wisselwachter tegen een gereed- slaanden trein. Door de tegenwoordigheid van geest vau den machinist werd zoo goed geremd dat de schok niet zeer lievig was. Toch geraakte eeu wagen uit het spoor en werd een coupé ir.eengedrukt, waarin zes heeren zaten, die echter door bthendig op de tau- ken te springen ongedeerd bleven. Tegen den Wis selwachter is proces-verbaal opgemaakt. In het Noordzee-kanaal verdronken in de vorige week twee groote liefhebbers van sterkedrank. De eerste, eeu schelpenviBscher, was Maandagavond nog gezien met wagen en paarden en Dinsdagmorgen vond men deze rustig staan bij bet omgeslagen voertuig. De beesten hadden zoo 14 uur in den storm gestaan. Het lijk van den man is eenige dagen later opge- vischt. Ook werd uit de Binnenhaven opgehaald de pet van iemand, die te IJmuideu al een dag of acht vermist was. Meer dan waarschijnlijk is ook kjj al daar verdronken. Zaterdag sprong te 's-Hage een juffrouw, die aan lliew. Brest Aand. Morschansk-Sysran dito Mo8k-Jaroslaw Oblig. Orel Vitébsk dito Poti-Tiffis dito 1000 dito dito 190 Zuid. Westelspoor.aand. AMERIHA. Centr. Pac. Obl. dito Californië.Oregon dito Chicago N. W. Cert. Aand. Preferred dito Mad. Extension Obi. dito Menomonee dito dito N. W. Union dito dito Winona St. Peter dito St. Paul Minn, en Man, dito Milwaukee (in goud) Obl. Un. Pac. Hoofdlijn dito yBsmB-ouKHriMGBisr. Nederland, stad Amsterdam a f 1000 dito a f 100 Stad Rotterdam Gemeente crediet Oostenrijk, Staatsleening 1854 dito dito 1860 dito dito 1864 Stad Weenen 1874 Rusland, dito 1864 dito dito 1866 Spanje, St. Madrid (9) Turkije, spoorwegleen. (8) PCt. 5 5 5 5 5 5 5 6 6 1 7 7 7 7 7 6 0 0UP0N8. Oost. papier zilver Diversen in Franschen Belgischen t 21,20 21,20 11.77' 47,45 j Pruisischen j Russen in Z. R. Spaansche Buit. Binnen). l'Ct. 70 60 94 /s 85 84'/. 62s/» 1107. 1037, 105'/, 114 114 1077» 111 108"/» 110 110"/» 1057/, 108*/, 103s/. 967» 103'/, 108 145'/, 102'/. 142 141 58,50 1,24 47,45 2,30 47,45 I Amerika in doll.,, 2,45'/, I vlagen van verstandsverbijstering leed, aan de achter zijde van haar woning uit de bovenste verdieping en bleef op de plaats dood. Maandagavond werden de bezoekers van den schouwburg te Utrecht by de opvoering van de opera Fatinitia plotseling verschrikt door de ontploffing van eenige zakken knalgas, dat, voor de opvoering noodig, achter het looncel was geborgen. Door de ontploffing werden een massa dakpannen weggeslingerd, de glas ruiten kort en kleiD geslagen en eenige personen ver wond. Het dak is aan beide zjjden vernield, en het decoratief beschadigd. De voorstelling kon daardoor niet verder doorgaan. De verleden jaar te Arnhem gehouden tentoon stelling heefi een tekort opgeleverd van 33 pet. Ware die brandkasten-Kedstrijd niet gehouden dan zou er een batig saldo van f 20,000 zijn geweest. In den nacht van 4 op 5 dezer werd een per soon te Weert gearresteerd onder verdenking van eenige diefstallen. In den voormiddag van Zaterdag wist hij door uitbreking van een ijzeren stang uit het raam, zijn gevangenis te ontvluchten. Door de maré chaussees werden alle middelen aangewend om hem in handen te krijgeu, hetgeen echter nog niet is gelukt. Dat het middel, om brandende petroleum spoedig te blusschen door het begieten met melk, zeer goed doel treft, bleek dezer dagen weder, toen de lamp van een postbode te Hazerswoude bij ongeluk omviel en by de vlam dadelijk uitdoofde, door er een kan vol melk in te werpen. Bjj den beeldhouwer Van Genk, te Antwerpen, zijn voor rekening van de Nederlandsche Vereeniging van oesterkweekers, welker zetel te Bergen-op-Zoom is gevestigd, eenige modellen in bewerking der bij de leden dier Vereeniging in gebruik zjjnde oesterputten. Die modellen zijn bestemd voor de internationale vis- scherjjtentoon8telling, welke tegen het laatst van April te Berlijn zal worden geopend en in vele opzichten boo-st belangrijk belooft te worden, Te oordeeieD naar het getuigenis van personen, zeakkundigen op dat gebied, zullen die modellen eene voorname plaats in de afdeeling Nederland innemen, te meer daar ze zoo juist mogelijk het geheele beloop der oesterkweekerjj weergeven en op duideljjke wijie alles, wat tot die cultuur behoort, doen aanschouwen. Om het zoo volledig mogelijk te maken, bestaat het plan de voornaamste der voorwerpen en gereedschap pen, die in eene kunstmatige oester-inrichting worden gebezigd, in natuurlijke grootte mede te exposeeren. Ook van de ansjovis-visscherij zal uit Bergen-op-Zoom een keurig afgewerkt model worden ingezonden. Zaterdagnacht is er een geweldige brand ontstaan in de gebouwen in de Ene Chabrol te Parjjs, die tot koetshuizen, stallen en magazijnen dienden voor de spoorwegmaatschappij van Orleans en der Messageriet nationales. Sedert verscheidene jaren heeft oien te Parijs niet een zoo bevigen brand gezien. Daar de gebouwen van lichte constructie waren, gingen de vlammen in een ommezieo van het ééne gebouw op het andere over. Al wat er zich in bevond, is ver brand. Slechts met de grootste moeite is het gelukt de paarden, 150 in getal, te redden. De brand is te 3 uren 's nachts ontstaan, en eerst te 9 uren 's och tends kon de brandweer voor het grootste gedeelte aftrekken. De schade wordt begroot op twee millioen. Volgens een uit New-York ontvangen telegram kon er tusschen 9 en 11 dezer storing in deü damp kring verwacht worden, gevolgd door stormweder van het Z.O. tot N.W., op de kusten van Engeland eD Noorwegen, zich waarschijnlijk uitstrekkeude tot op de Fransche kust met hooge temperatuur, regen en weerlicht. Zaterdag is te Spezzia aan boord van de Duilio een stuk geschut gesprongen. Twee officieren en zeven man werden gekwetst. Een gedeelte van het schip is beschadigd. Het ongeluk had plaats bjj eene oefening, waarin met liet stuk geschut reeds 28 scho ten waren gedaan. Onder deu naam Extrait de Camélias wordt te Parjjs een schoonheidsmiddel (cosmetieum) veel vuldig verkocht, hetwelk volgens liet Répertoire de Pharmacie uit in water fijn verdeeld wit kwikprseci- pitaat, een zwaar vergift, bestaat, voor welks gebruik dus ernstig gewaarschuwd moet worden. Naar aanleiding van de executie van Mladetzki le St. Petersburgwaarvan de particuliere correspondent der N. R. Crl. een verslag levert, schrijft deze aan het slot daarvan De Russische burgerljjke strafwet kent geeue dood straf; deze kan alleen door de militaire gerechtshoven uitgesproken worden. Er bestaat dus ook geen officiëele beul. De man, die tegenwoordig dit sombere ambt waarneemt, is een misdadiger, die wegens diie moorden tot levenslangen dwangarbeid veroordeeld is, doch te Moskou in eene gevangenis met beperkte vrjjheid ge houden wordt, onder voorwaarde dat hij liet ambt van beul voor geheel Rusland waarneemt. Zjjne vier helpers zjju eveneens gevangenen, die de executie in hun gevangeniskleeding bjjwoonden en na afloop daar van in een gesloten rjjtuig uaar de gevangenis terug gebracht werden. laatste en telegraphische berichten. MIDDELBURG, 10 Maart. In de hedennatniddag gehouden raadszitting, die van half twee tot vjjf uren duurde, zijn alle concept besluiten en verordeningen betreffende de met 1 September a. s. op te richten boogere burgersohool voor meisjes met vijfjarigen eurBus, aangenomen. Tevens is besloten tot opheffing der tegenwoordige meisjesschool A. (hoofdonderwijzeres mej. Gerth Van /Pyk), mede met 1 September a. 's-GRAVENHAGE 10 Maart. Bjj het bestuur der visscherjjen op de Schelde en Zeeuwsche stroomen is benoemd tot secretaris-penningmeester de heer J. A. Fokker en tot lid de beer R. J. Verschoor Pan Eiste, beiden te Middelburg, LONDEN, 10 Maart. Lord Forsler, oud-Minister, heeft een manifest tegen Beaonrfelds brief aan den onder-koning van Ierland uitgevaardigd. (In dien brief toch verklaarde Beacons field, dat

Goessche Courant | 1880 | | pagina 2