KOHIER van den Hoofdelijken Omslag. ZEE-MILITIE. Herijk der Maten en Gewichten. INLIJVING VAN MILICIENS. SLACHTERIJ. OFFICIEELS MEDEOEELINGEN. KUNSTNIEUWS. ^ECHTZAKEN. GEMENGDE BERICHTEN. Laatste en telegraphische berichten. Zoo kan er iets goeds totstandkomen, al achten wij het beste dan nog niet verkregen. Maar aan de uitvoering van dat goede mag evenmin iemand zich onttrekken, en allerminst de heer Van Campen zelf; daarbij dienen allen de handen in elkaar te slaan, en zoodoende hopen wij, dat de heer Van Campen altijd weer houden zal worden iets te zeggen, dat hij nu op de tong houdt, zeker omdat het zoo verschrik kelijk is. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van GOES brengen ter openbare kennis, dat het KOHIER VAN DEN HOOFDELIJKEN OMSLAG dezer gemeente voor het dienstjaar 1880, door den Raad in zijne ver gadering van gisteren is vastgesteld, en dat het kohier andermaal ter inzage van belanghebbenden zal liggen ter secretarie van Zaterdag den 6 tot en met Maandag den 15 Maart a. s., op de werkdagen, kunnende gedu rende dien tijd bij Gedeputeerde Staten der provincie reclames worden ingeleverd. Goes, den 6 Maart 1880. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. G. DE WITT HAMER. De Secretaris, HARTMAN. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van GOES noodigen de lotelingen voor de Nationale Militie dezer gemeente voor de lichting 1880, die dienstplichtige num mers getrokken hebben en welke mochten verlangen bij de ZEE-MILITIE te dienen, uit, zich daartoe vóór den eersten April eerstkomende ter gemeente-secretarie aan te geven, alwaar door hen de verlangde inlichtingen kunnen verkregen worden. Goes, den 6 Maart 1880. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. G. DE WiTT HAMER. De Secretaris, HARTMAN. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van GOES brengen ter openbare kennis, dat tot den HERIJK VAN MATEN EN GEWICHTEN in deze gemeente dit jaar zal worden gevaceerd in I>ES WAAG, ONDER HET STADHUIS: en wei van den 1720en22 25Maart;l3eo5—8 April a. s., telken» des voormiddags van 9 tot 12, en des namiddags van 1 tot 3 uren. Zij herinneren voortslo. dat dit jaar ALLE maten en gewichten aan den herijk zijn ónderworpen2o. dat de maten en gewichten behoorlijk schoongemaakt en droog tot den herijk moeten worden aangeboden, en dat de aanbieders het aan zich zeiven te wijten hebben indien, bij niet-inachtneming van dit voorschrift, de maten of gewichten onherijkt worden teruggegeven; en 3o. dat voor de tonvormige maten die van 1 en 1/3 hectoliter tot den herijk kunnen worden aangeboden, doch dat het gebruik dier maten uitsluitend voor den handel in aard- en boomvruchten is toegestaan. Goes, den 8 Maart 1880. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. G- DE WITT HAMER. De Secretaris, HARTMAN. De BURGEMEESTER der GEMEENTE GOES brengt ter kennis van de lotelingen voor de Nationale Militie, dat, indien zij mochten verlangen bij voorkeur bij een of ander korps van het leger te worden ingelijfd, zij zich daartoe ter secretarie der gemeente kunnen aan melden voor den 31 dezer maand. De Burgemeester brengt echter tevens onder het oog, dat, hoewel op het te kennen gegeven verlangen zal worden gelet, nochtans alleen aan de vrijwilligers en de miliciens, die zich voor den dienst ter zee hebben aangeboden, reeds nu eenig min ot meer bepaald uit licht op de inwilliging daarvan kan worden gegeven. Goes, den 6 Maart 1880. De Burgemeester voornoemd, J. G. DE WITT HAMER. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van GORS brengen ter ipenbare kennis, dat door J. VOOIS i» ingediend een verzoek om vergunning tot oprichting eener Slachterij in het perceel wijk D no. 130 (kadastraal bekend in sectie D no. 1198.) Voorts, dat het verzoek met de bijlagen op de secre tarie zijn ter visie gelegd en dat op Zaterdag den 20 Maart 1880, des middags te éen uur, in het Gemeente huis gelegenheid zal gegeven worden om bezwaren tegen de oprichting intedienen en toetelichten. Goes, den 6 Maart 1880. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. G. DE WITT HAMER. De Secretaris, HARTMAN. Z. M. heeft benoemd tot burgemeester van Zeven bergen jhr. C. Van Citters. Van het contingent voor de lichting van 1880 zullen worden ingedeeld: 8380 man bij de infanterie, 420 man bij de cavalerie, 2050 man bij de artillerie en 150 man bij de mineurs en sappeurs. Onder het aantal, bestemd voor de infanterie, zijn ook begrepen 600 man voor de zeemilitie. De miliciens zullen, zooveel doenlijk, worden inge leid bij korpsen of onderdcelen daarvan, welke in of nabij hunne woonplaats garnizoen houden. Bij kon. besluit is bepaald, dat in de garnizoens plaatsen, waar geen plaatselijke kommandant is be noemd, de hoogste of oudste in raog zijnde officier van de troepen, aldaar aanwezig, optreedt als kom- mandeerend officier van het garnizoen. Ingeval de plaatselijke adjudant een rang bekleedde hooger dan ol gelijk aan dien van den hoogsten in rang zijnden olficier van de troepen van het garnizoen, zal die adjudant tevens als plaatselijk kommandant optreden. De machinist-leerlingen 2de klasse zullen, aan vangende met den cursus van 1881, eene verbintenis moeten aangaan voor den tijd van tien jaren. Bij kon. besluit is bepaald, dat in 1880 van de militie te lande worden opgeroepen, om opnieuw in den wapenhandel te worden geoefendvan de lichting van 1877, alleen de verlofgangers die behooren tot het regiment grenadiers en jagers, de regimenten in- fan ter ie; de compagnieën hospitaal-soldaten, de regi menten huzaren, de regimenten veldartillerie, het re giment rijdende artillerie, het korps pontonniers, de torpedo-compagnie en het bataljon mineurs en sappeurs, en van de lichting van 1878 alleen de verlolgangers, die behooren tot de afdeeling vestingartillerie en het bataljon mineurs en sappeurs. De verlofgangers der militie te lande van de lich tingen van 1876 en 1879 worden in den loop van dit jaar niet krachtens bovengenoemd wetsartikel opge roepen. De verlofgangers der militie, voor oproeping aange wezen, worden gedurende hoogstens 40 dagen in wer- kelijken dienst gehouden. Ter uitvoering van genoemd besluit heeft de Minister van Oorlog bepaald, dat bij het bataljon mineurs en sappeurs voor herhalings oefeningen onder de wapenen zullen worden opgeroe pen en gehouden van 11 Mei tot 19 Juni de verlof gangers der lichting van 1877, van 5 Juli tot 13 Au gustus de verlofgangers der lichting van 1878. De verlofgangers der militie van de lichting van 1877, die behooren tot het regiment grenadiers en ju- gers, de acht regimenten infanterie, 2e, 3e en 4e regi ment huzaren zullen worden opgeroepen in werkelij- ken dienst van 14 Augustus a. s. tot 20 September d. a v., die van gemelde lichting, welke behooren tot de beide compagnieën hospitaal-soldaten van 25 Aug. tot 18 Sept. en die van dezelfde lichting, welke be hooren tot het le regiment huzaren, van 24 Juli tot 28 Augustus. Bij de vesting-artillerie zullen dit jaar voor herha lingsoefeningen worden opgeroepen de verlofgangers der lichting van 1878, te weten: van 3 Juni1 Juli, die der 24e en 26e compagnie; van 10 Juni8 Juli, die der 15e, 33e en 38e comp.; van 9 Aug.6 Sept., die der le, 3e. 6e, 8e, 9e, 10e, 11e, 16e, 17e, 18e, 27e, 28e, 29e, 30e, 34e, 39e en 40e comp.vau 7 Sept.—5 Oct., die der 2e, 4e, 5e, 7e, 12e, 13e, 14e, 19e, 20e, 2le, 22e, 23e, 25e, 3le, 32e en 37e comp.van 2 Juni—30 Juni die der torpedo-compagnie. GOES, 8 Maart 1880. Bij herstemming is tot commissaris van het polderbestuur van Walcheren gekozen de heer L. Cysouw met 113 stemmen. De heer Lantsheer bekwam er 115. Z. M. de Koning heeft een brief van dankbetuiging gericht aan de Commissie, die belast is geweest met de taak, om het hulde- bljjk van het leger aan HH. MM. den Koning en de Koningin bjj gelegenheid van hun huwe- ljjk aan te bieden. Door den muntmeester is Vrjjdag voor vjjftig duizend gulden in bronzen een-cent stukken afgeleverd. Het bestuur der Nederl. Vereeniging tegen de prostitutie, bestaande nit de heeren H. Pier son, O. Q. Van Swinderen, W. Van den Berg en J. W. Gunning, protesteert tegen het ontbreken van een tweetal bepalingen in het ontwerp van een Nederl. wetboek van straf recht. Het bestuur acht het een eisch eener goede strafwet om het plegen van overspel en het houden van bordeelen strafbaar te stellen. Zoowel het een als het ander bljjft in genoemd wetboek buiten vervolging. Naar men verneemt zijn de verschillende Spoorwegmaatschappijen door den Minister van Waterstaat enz. aangeschreven tot het nemen van proeven om, door een gespannen touw langs of over de spoortreinen, de reizigers op een voudige wijze in de gelegenheid te stellen tot signaal, als zij onraad ontdekken. KERKELIJKE ZAKEN ONDERWIJS. Op het zestal naar Schoonhoven komt o. a. voor d9. B. A. Overmante Ommen. Bedankt voor het beroep naar Groningen door ds. C. B. Oorthuya, te Woudrichein. Naar [let Zuiden uit goede bron verneemt, heb ben de ouderlingen der Nederduitsche Hervormde ge meente te Middelburg in eene kerkeraadsvergaderiDg, benoemd tot het adsisteeren bjj de aanneming van de moderne predikanten Sihmacher Zijnen en Koch, be slist geweigerd daarbij tegenwoordig te zjjn, daartoe gedrongen door Gods Woord, de beljjdenis der Kerk, art. It van het Alg. Reglement en hun consciëntie. Tevens moet in die vergadering besloten zjjn tot het zenden van een warm woord van sympathie aan de Dordsche Ouderlingen. In eene buitengewone vergadering van het klas sikaal bestuur der Ned. Herv. gemeente te Dordrecht is met algemeene stemmen besloten, het vonnis van het prov. kerkbestuur van Gelderland tegen de ouder lingen dier gemeente, waarbjj laatstgenoemden ge schorst worden totdat zjj terugkomen op het door hen genomen besluit betreffende de aannemingsquaes- tie, terzijde te leggen, en aan genoemd kerkbestuur terug te zenden met bericht, dat zijne uitspraak ge wraakt woidt, als zjjnde de uitvaardiging niet in over eenstemming met het voorschrift der wet. LANDBOUW EN VEETEELT. Omtrent de goede vooruitzichten eener Holland- sche vestiging in Noord-Carolina, waarover onlangs uit het Zuiden eene korte mededeeling overgenomen werd, schrijft men thans aan dat blad nog het vol gende in antwoord op de gevraagde iuformatiën: „De heer A. Kriekard, Zeeuw van geboorte, sinds jaren predikant te Qrand-Rapids (Michigan) bezocht voor korten tjjd den Staat Noord-Carolina. Een ver mogend heer mr. Mc. Lean, overlegde met bem, hoe te komen tot eene Hotlandsche nederzetting op zjjne uitgestrekte goederen, eenige duizenden acres groot. Mr. Mc. Lean verklaarde zich bereid, voor 2 pd. st. per acre zjjn grond af te staan, mits aan éen huis- geziu niet meer dan 120 acres werden gegeven na tuurlijk met de bedoeling om kapitalisten niet de ge legenheid tot speculatie te openen. Het land is beide bosch- en schoongemaakt land, grootendeels boscbland. Het hout is zwaar noch dik, en er is weinig kreupelhout te vinden. Van den koopprjjs moet 3/« bjj het aanvaarden wor den betaaldhet overige kan tegen 6 pet. interest blijven staan. Voor eene koe betaalt mea 10 tot 20 dollars. Veldarbeid geschiedt meestal met muilezels. Het brillante klimaat, de goedkoopte van het land, en de wetenschap, dat men van sommige landerijen een dubbelen oogst heeft, deed hem wenschendat veleo zjjner landgenooten uit het zuchtend Nederland daarheen mochten komen zoo schrijft de heer A. Kriekard, die gaarne zjjn naam en steun tot emigratie derwaarts wil verleenen." Het nieuwe drama „Be kot van den Toteer" zal, naar alle waarechjjnljjkheid, den 17 Maart voor 't eerst te Amsterdam worden opgevoerd. Mejuffr. Jotéphine Be Groot zal in de titelrol optreden. Kantongerecht te Goes. In het afgeloopen jaar werden voor het kan tongerecht behandeld 276 itrafsaken, waaronder 149 niet vatbaar voor hooger beroep. Er stonden 324 mannen en 40 vrouwen, te zamen 364 personen terecht, waarvan 66 werden vrjjgespro- ken of ootslagen van rechtsvervolging. Ten aanzien van 3 personen werd het geding ge schorst, om reden van een geschilpunt van burgerljjk recht, en omtrent 1 verklaarde de kantonrechter zieh onbevoegd. Ouder de 294 veroordeelden kwamen voor 55 wegens overtredingen der jachtwet en 5 wegens diefstal; 22 personen voorkwamen door vrjjwillige betaling eene veroordeeling. Voor den recbler-com- missaris werden 132 personen als getuige gehoord. Wat burgerlijke laken betreft, er werden 156 pro cedures aangebracht terwjjl er 159 werden afgedaan, waarvan 144 bij eindvonnis en waaronder 98 niet vatbaar voor hooger beroep. Op 37 verzoeken tot koetelooie procedure werd gunstig en op X ongunstig beschikt, 460 acte9 werden opgemaakt, waaronder 163 beschikkingen in zake vau voogdjj eu eurateele. Overeenkomstig de concluaiën van het Openb. Min. heeft de Hooge Raad verworpen de voorziening in cassatie van het klooster der kruisheeren te St.- Agatha, tegen een vonnis der rechtbank te 't-Bosch waarbjj aan hen de hoed anigheid is ontzegd van recht persoonlijkheid, welke het oude klooster bezat. De heer. W. H. Keun, ingenieur te Londen, die in hooger beroep bjj vonnis der rechtbank te Middel burg wegens het zich bevinden in een trein van de Staatsspoorwegen, zonder voorzien te zjjn van een behoorlyk plaatsbewjjs en zonder bjjbetaling van den verschuldigden vrachlprjjs en verhoogmg, veroordeeld is tot subsidiaire gevangenisstraf van 1 dag, wordt thans iu het Politiebladgesignaleerd, teneinde die straf te ondergaan. BUITENLANDSCH OVERZICHT. Nog altjjd ziet men in Krankryk met gespannen verwachting de eindstemming tegemoet over het be wuste 7e artikel van Kerry's onderwijswet. Heden is de bekende bestrjjder Jules Simon aan het woord. Dat de strjjd hevig is bewjjst wel, dat sommige leden van den senaat, die door ziekte waren verhin derd, zich Zaterdag naar de zitting lieten brengen om te stemmen, wjjl men vermoedde dat toen de stem ming zou plaats hebben. Zelfs de gezaDten van Bern, Weeneu, Londen en Madrid zjjn naar Parjjs gekomen, om hunne stem teu gunste van dat artikel te deponeeren. Ter vervanging van wjjleu Crémieux is tot lid van den smaat voor het leven gekozeo de beer Albert Grivy, broeder van den president en gouvernieur van Algiers. Een 300 geamnesteerde communatds zijn van Nieuw Caledonië te Brest aangekomen. De Russische nihilisten hebben weder eene procla matie gedrukt, waarin het revolutionair comité er zjjn leedwezen over te kennen geeft, dat de jongste aanslag op den Czaar is mislukt, zoodat het „ongeluk van het laud" behouden ia gebleven. Ook betreurt bet comité het, dat soldaten van de beklagenswaardige ljjfwacht van den Czaar gedood zjjn. Maar dat zal misschien wel meer gebeuren. Het despotisme toch berust voor- nameljjk op het leger. Eerst waaneer bet leger einde- ljjk begrjjpt, dat de heiligste belangen des vaderlands afhangen van zjjne houding, en het zich tegen den Czaar verklaart, zullen de soldaten geen gevaar meer sloopea. Het stuk eindigt met de verklaring, dat de nihilisten niet zullen rusten voordat Alexander II zjjn gezag heeft overgedragen in handen der natie en eene nationale regeering de grondslagen zal hebben gelegd voor eene hervorming der maatschappjj. Wan neer deze eerste stap gedaan is, zal het bevrjjdings- werk van het comité ophouden. Bjj zjju verhoor moet de bekende Mladetiki vol gens het Rotterdamse! Nieuwsblad o. a. gezegd hebben: „als ik hem niet getroffen beb, dan zullen anderen Melikoff dooden," en nadat de minister Markof daarop zich liet ontvallen „een ongehoorde scburkerjj," „van uw standpunt beschouwd, exoelleDtie, misschien ja." Er heer8cht te St. Petersburg groote bezorgdheid, dat het volk een bloedigen strjjd tegen de beschaafde en bezittende klasse, als vjjanden van den Czaar, zal ^ondernemen. De voorname wetenschappeljjke bladen waarschuwen de stubeuten, opdat de ruwe massa van het volk niet allee wat intelligent is in Rusland ver- nietige. De stemming is zeer gedrukt. In den Buitschen Rijksdag is een ontwerp inge komen om den termjju te verlengen, waarin de sooia- listenwet van kracht zal wezen. Uit ontwerp is na langdurige bespreking verzonden naar eene commissie vaD 14 leden. Een gezelschap zigeuners, bestaande uit twee mannen, drie vrouwen en vier kinderen, dat Zaterdag Goes bezocht, is over Arnemuiden naar Middelburg gegaan. Op weg naar Veere is het echter door de maréchaussée aangehouden en Zondagnamiddag, onder een grooten toeloop van nieuwsgierigen, naar Vlissin- gen en van daar via Breskens over de grenzen gebracht. In den Dacht van Woensdag op Donderdag jl. is op de hofstede van den landbouwer BR. onder 's-Heer Arendskerke een brutale diefstal met inbraak gepleegd. Hoewel de politie ijverig onderzoek doet, zjjn de daders tot nogtoe onbekend. Dezelfde achtjarige knaap, dit dezer dagen uit de toonbanklade van een wiukel te Middelburg on geveer 9 heeft ontvreemd, beeft Donderdag opnieuw uit de lade van een winkel eenige centen gestolen. -- Bjj gelegenheid van een trouwplechtigheid te Nieuw- en St. Joosland op jl. Woensdag is eene vrouw uit Arnemuiden, terwjjl zjj in huis zat, door een wat opgewondeD gast met een pistool zoodanig in bet gelaat geschoten, dat dadeljjk geneeskundige hulp moest worden verleend. Men hoopt haar gezicht le kunnen behouden, doch de litteekenen zullen blijven. (M, Cl.) Te Zierikzee zjjn Donderdagavond eene schuor en daaraan belendend wagenhuis totaal afgebrand. Aan boord van een ter reede aldaar gekomen Engelsoh stoomschip is een achttienjarig zeeman van dien bodem nit den mast op het dek gevallen. De ongelukkige was onmiddelljjk dood. Te Eext is de vorige week door een hevigen rukwind een 3jarig kind te water geraakt en ver dronken. De internationale hoDdententoonstelling zal dit jaar te Haarlem gehouden worden op 26,. 27 en 28 Juni a. s. In den avond van 22 Februari jl. is uit een schip, liggende te Rotterdam; met behulp vhn inbriik ontvreemd ƒ160 benevens een zilveren knipje, 1 por- temonnaie met zilveren beslag en 1 blikken doos. Van dien diefstal wordt verdacht de scheepskok G. N. Door de politie te Delft zjjn aangehouden zekere L. G. en zjjne huisvrouw, beschuldigd vau diefstal vao 3700 francs, onder verzwarende omstandigheden, te Goaselier in Belgie, hunne vroegere woonplaats, gepleegd. Bij bare aanbonding was de vrouw in het bezit van 1760 aan bankpapier, 40 aan goudgeld en omstreeks 4 aan silvergeld. Te Klundert heeft eene 51 jarige vrouw ten na- deele van den persoon, ten wiene huize zjj werkzaam waz, 2 tienguldenstukken, 1 gulden en eene hoeveel heid spek gestolen. De vrouw stond nog wel voor vroom bekend. Sommige mentchen hande'en beter dan ze spre ken doch bij de meeaten heeft jammer genoeg 1 het tegenovergestelde plaats. Het Fad. verneemt, dat de echtgenoote van den eigenaar van het hofje te 's-Hage, alwaar de vronw woonde die daar door een vallend stuk schoorsteen gedood werd, de zorg voor de twee jeugdige kindertjes der ongelukkige op zich heeft genomen. Door den jangaten storm zijn de polderdijken ouder Beets bezweken eu de polders overstroomd. Een aantal huisgezinnen zjjn naar Beetsterzwaag ge vlucht. Eene groote massa korte turf, nu ten prooi van wind en water, gaat verloren. Op den feestrit door de Gothard-tunnel zjjn aan drie ingenieurs hun handkoffertje! ontstolen, die behalve belangrjjke papieren 2000 fr. aan geld be vatten. Eenige vreemdelingen hebben den armen ar beiders hun welverdiende medailles afgetroggeld, en een onbekend man ie dood iu den tunnel gevonden. Aan de westkust van Noorwegen is een spoor- wegwaggon aangespoeld, zonder wieleD; op een van de deuren stond „Edinburgh and Glasgow." In den waggon werd een reiszak gevonden. Vermoedelijk be hoorde de waggon tot den in de Tay verongelukten trein. Twee jeugdige knapen hebben de vorige week in Engeland eene herhaling van het tpoorwegonheil bjj de Taybrug voorkomen. Toen de trein van Mal- mesbury het Somerford-station gepasseerd was, zag de machinist twee jongens langs den weg, die hem op alle mogeljjke wjjzen trachtten te bewegen den trein te stoppen. l)e machinist volgde dien wenk op en toen bleek dat de brug over de rivier zoodanig door den ztorm geleden had, dat de trein er ongetwjjfeld mede in de diepte verdwenen zon zijn. Bjj Pelotas, in Portugal, woont een vrouw, die 130 jaren oud is. Zjj it nog vrjj kras en oefent het beroep van waarzegster uit. Drie manneD, dezer dagen uit Cerdogne naar Roussillon (in hst zuiden van Frankrjjk) gaande, vón den op hun weg een groot pak, waarin een pasge boren kind. Een der reizigers, zelf gehuwd en vaders van vjjf kinderen, nam het wicht naar huis mee, waar het door zjjne vronw met hartelijke liefde werd aan genomen. Groot was de verrassing van het edel moedig eohtpaartoen het in de kleederen van het kind eene som van 25,OG0 fr. aan bankbiljetten vond. MIDDELBURG. 8 Maart. In de hedennamiddag gehouden vergadering der kamer van koophandel en fabriekeu werd de voorzitter W. C. Borsius door den onder-voorzitter gelukgewenecht met de onder- •cheidiitg der benoeming tot ridder der orde van den Nederl. Leeuw, welke onderscheiding, bljjkens de Staatscourant, hem ook is verleend in zjjne betrek king van voorzitter dezer kamer. De heer Borsius dankte voor de ondervonden sympathie. Door den heer B. A. Kokker werd de aandacht gevestigd op het feit dat Hollaodsohe schepen door het kanaal van Zuid-Beveland naar Vlieeingen varen, tot groot nadeel voor Middelburg, alleen omdat er voor Veere geen voldoende diepgang ia. Alvorens nogmaals op verbetering in deze zaak aan te dringen, ie beilolen van den hoofdingenieur van den waterstaat eeu overzicht van den diepgang bjj Veere over 1879 te vragen, evenals dit vroeger over 1878 is verstrekt. MADRID, 8 Maart. De politic ontdekte hier een wapendepot. PARIJS, 8 Maart. In het departement Dordogue is de ex-miniiter Kourtou gekozen tot senator. BRUSSEL, 8 Maart. Te Laeken ia gisteren de verloving vau prinses Slepkauie met aartshertog Ru- do!/, Oostenrjjk's troonopvolger, officieel bekend ge maakt. NEW-YORK, 8 Maart. Be Lesseps had Zaterdag een onderhoud met President Bay es.

Goessche Courant | 1880 | | pagina 2