BUITENLANDSCH OVERZÏCHÏT Overzicht van den stand der koersen. GEMENGDE BERICHTEN. II In de laatste dagen zag men hier weer eenige JjDuitsche kooplieden, die vroeger wekelijks in deze provincie groote partijen rundvee opkochten. Ook nu deden zij weder belangrijke inkoopen van guste en neurende koeien, die zij mede naar Duitschland na men. De prijzen zyn aanmerkelijk hooger dan in het begin dezer maand. De interpellatie-AmfreZ heeft Maandag in den FRANSCHEN Senaat geleid tot het aannemen van de volgende motie: „De Senaat, gehoord hebbende de verklaring der Regeering en overeenkomstig de Con servatieve beginselen, welke hij steeds heeft gehuldigd, de voorrechten wenschende te handhaven, die aau elk der Openbare Machten toekomen, gaat over tot de orde van den dag." Men beweert, dat de Minister De Broglie eigenlijk de ontwerper is geweest van dit komediespel in Frank- rijk's Eerste Kamer, om daardoor goedkeuring uit te lokken van de houding der regeering. Wanneer dit waar is, dan zal men toch moeten erkennen, dat dit blijk van goedkeuring, op zulk eene wijze gegeven, al weinig beteekent. Toch schijnt deze motie geene verandering in den toestand gebracht te hebben. De Ministers zijn in hun besluit blijven volharden om heen te gaan; de Maarschalk heeft hun ontslag aan- Het bekende „Geduld is zulk een schoone zaak1' dringt zicb onwillekeurig aan onze herinnering op bij het nagaan van den misschien allerwreedaardigsten oorlog, waarvan men gedurende de „beschaafde"' 19e eeuw gewaagde Al mogen de Russen zich in den voorspoed hunner wapenen verheugen, 'tis er nog verre van af, om aan een spoedigen vrede te denken. Kars werd door de Russische legers genomen, Plewna geheel ingesloten, maar daarentegen gaven de Turken voortdurend blijk van onversaagden moed, van doodsverachting waar het geldt den strijd voor hunne zelfstandigheid, van hun onwrikbaar besluit, om den oorlog tot het uiterste toe vol te houden. Mocht al Ruslands prestige eenigszins gered zijn, omtrent de naaste toekomst zelfs tast men nog even in 't duister rond als de vorige week. Met dat al had onze beurs bijna geen oog en geen oor dan voor de fondsen van „het groote Rusland" Over 't algemeen echter zijn de koeisen lager, vooral door de uitgifte van de nieuwe 5 pc. leening van /180 mil- lioen, tegen een koers van 777» pc-, aflosbaar in 37 jaren. Al blijkt volgens geruchten, dat het nieuwe papier eene schrale ontvangst werd bereid, toch was dit oor zaak van aanmerkelijken omzet, doordien velen in een ruil van hooger genoteerde leeningen tegen deze nieuwe voordeel meender. te zien. Oude Russen 3 °/0, he serie l3/„ en Rusland 59 1 lager, 5e serie en ponderstukken 1864 iets beter. De meeste Russische spoorwegwaarden volgden weder de Staatsfondsen, knkele echter, z. a. de obligatiën en aand. der groote maatsch. en oblig. Moskow-Jaroslaw, die geheel buiten de hulp van den Staat, geheel uit eigen opbrengst zich kunnen staande houden, komen ongewoon gunstig uit bij de overige spoorweg- waarden, 4'/a pets. obl gr. maatsch. staan 15 hooger dan de 47. obl. Rusland 1875 en de 5 obl. Moskow-Jaroslow zijn 11 boven de 5 °/0 obl. 1872 genoteerd. We meenen nog een wanverhouding op te merken tusschen den prijs der 6e serie en 5"/„ Orel-Vitebsk. De 6e serie, eene jaarlijksche ren te gevende van 47,20 per Z. li. 500, staan'heden 74zij loten niet maar kunnen door het gouvernement sedert 1875 tot de nominale waarde van Z. R. 500 worden ingelost, hetgeen op dit oogenblik (Z. R. 500 a 1,167») ƒ583,75 zoude zijn. De Orel-Vitebsk oblig., 'onvoorwaardelijk door Rusland gewaarborgd, staan slechts circa 2% hooger, geven eene vaste rente van 5% in goud,-en zijn a 100 0/ aflosbaar bij loting, ;die jaarlijks tegen einde October plaats heeft. Rij eerstgenoemde maakt men eene rente van 6,8%, bij laatstgenoemde 6,5% en heeft de kans hij uitloting 24 premie te maken. Baltische 2% aangenamer, Jelez Griasi, Jelez Orel en Foti Tiflis iets hooger in prijs. Morschansk-Sysran onveranderd. Vóór we van de Russische effecten afstappen, meenen we onzen lezers ten zeerste te moeten aanraden, toch te zorgen dat hunne nommers bij de plaatshebbende uitlotingen worden nagezien. Telkens toch bomen uitgebreide lijsten in de financiëele bladen voor van uitgelote maar nog niet ter betaling aangeboden aandeelen en obligatiën. De houder van uitgelote Russische effecten gaat rustig voort met het knippen van zijne coupons (die steeds worden betaald) om te eeniger tijd, bijv. bij het lichten van een nieuw couponblad, verschrikt en wanhopig te worden wakker geschud door de wetenschap, dat zijne uitgelote stukken sedert zooveel jaren geen rente meer dragen en de stukken dus slechts worden terugbetaald, onder ajtrek van het gezamenlijk bedrag der ontvangen coupons, die na den datum waarop de rente ophield werden geknipt. Om dei gelijke schade te voorkomen, behoeft men slechts te zorgen dat de nommers bij een of ander solied effectenkantoor be kend staan, waar toch van elke uitloting nauwkeurig nota wordt genomen. Oostenrijk bijna geheel onveranderd; alleen de goud- leening wat hooger. Portugal iets lager. Spanjaarden gaan steeds regelmatig vooruit. Vooral de 2 pet. binnen- en buitenlandsche gezocht. De gunstiger verhouding der 2 pets. tegenover de 1 pets. schijnt havr verklaring te vinden in het voornemen, om de nflosbare 2 pets. schuld allengs ter beurze in tekoopen en daartegen perpetueele schuld uittegeven, waardoor de Spaansche schatkist eeneniet onbelangrijke besparing in den dienst der Staatsschuld zou verkrijgen. Onder verwijzing naar hetgeen we in ons vorig overzicht meedeelden omtrent de geldmiddelen van het land der Pyreneeën, zij nog bericht, dat de Minister van Financiën nog steeds aan het sukkelen is om een nieuw voorschot te ver krijgen van 30 millioen pesetas, teneinde te kunnen voorzien in de Januari rente. In binnenl. staats- en induslriëele waarden heerschte steeds een flauwe stemming. Aand. Java Bank onder gingen de grootste daling, ongeveer 6 °/oDe Bank heeft, tengevolge van faillissementen van eenige firma's op Batavia, belangrijke verliezen te lijden. Jn loten ging weinig om. Russische iets hooger door binnenlandsche vraag. Amerikaansche Spoorwegwaarden over 't geheel wat beter. Cert. Chic. en N. W. voor New-York gezocht, 2 hooger. Men schijnt aan uitkeenng van dividend te felooven. Obligatiën Union Pacific Hoofdlijn en Central ac„ door verdere vraag voor uitheemsche rekening, iets beter. De regeerings-directeuren hebben onlangs hun jaarlijbsch verslag der Union Pac. Spoorwegmaats. ingediend. Daarin wordt gezegd, dat de weg in Alle opzichten in veel beteren toestand verkeert dan ooit te voren. De ontvangsten overtreffen in aanzienlijke mate die van eenig vroeger jaar. Het verkeer op den weg is in alle takken steeds aan het toenemen. De houten bruggen zijn doorijzeren vervangen. De exploitatiekosten 'ydqn D. 50,000 verminderd. genomen, doch niet vóór Donderdag wordt het nieuwe ministerie verwacht. Het zal ons benieuwen, welke kleur dit zal dragen wij vreezeu niet veel beter dan bet Ministerie De Fourtou. De Kamer van afgevaardigden heeft in hare zitting van Maandag voor het eerst eene beslissing genomen in de zaak der opgeplakte stembiljetten. Het gold de verkiezing in het arrondissement Lectoure, departe ment Gers. De heer Descamps, de republikeinsche candidaat, had, met bijrekeniug der opgeplakte bil jetten, de meerderheid; maar het kiesbureau, dat die biljetten niet medegerekend had, verklaarde dat er eene herstemming moest plaats hebben tusschen hem en den heer Lagrange, den ofiïciëelen candidaa't. Bij de herstemming liet Descamps, zooals onze lezers zich zeker nog wel herinneren, zijnen vrienden weten, dat zij niet ter stembus moesten verschijnen, aangezien hij zich reeds gekozen rekende. Alle uitgebrachte stemmen vielen op die wijs aan 3 agrange ten deel. De Kamer heeft nu echter beslist, dat de opgeplakte biljetten moesten medegerekend worden en heeft mits dien Descamps als lid toegelaten. Verder is de begrootingscommissic gekozen, bestaande uit leden van de linkerzijde. In FRANSCH-INDIË, waar de uitslag der verkie zingen nu eerst bekend is, hebben de republikeinen ook de overwinning behaald. De republikein Godin, een der 363, werd herkozen met eene meerderheid van niet minder dan 7350 stemmen. Op Guadeloupe werd Lacascode met 8000 stemmen herkozen. 1 Op Martinique zal een nieuwe stemming plaats hebben slechts een vierde deel der ingeschreven kiezers nam deel aan de stemming. Toen wij in ons vorig nommer van het OOR- LOGSTOONEEL schreven, dat 't er zeer stil was, konden wij niet weten, dat de telegraaf reeds bezig was eene belangrijke tijding over te brengen, die het tegendeel verzekerde. In Klein-Azie hebben de Tur ken een groot verlies geleden door de inname van de vesting Kars door hun vijand. De bestorming werd tegen het zuidelijke fort ondernomen, terwijl tegen de andere forten schijn-aanvallen gedaan wer den. Maandagochtend trachtte bet garnizoen der verlaten forten over de bergen te ontvluchten, doch het werd gevangen genomen. De Russen namen 10,000 gevangenen, 300 kanonnen en een groo- ten voorraad krijgsbehoeften in bezit. In de hospita len werden door hen omstreeks 4500 zieken en ge wonden gevonden. Hun verlies bedraagt ongeveer 2500 man docden en gewonden. Die voor de Turken zoo noodlottige gebeurtenis zal wel spoedig den val van Erzerum tengevolge hebben, en in Azie zou dan voorzeker de strijd voor een goed deel zijn beslist. In Europa daarentegen is niets bijzonders gebeurd. Hedenmiddag zij) te Goe3 de paardenvoor een wagen gespannen, nabij de gevangenis gevallen, waardoor de boom van het rijtuig is gebroken. An dere ongelukken hebben er niet plaats gehad. Zondagavond stoomde langs Vlissingen naar zee een Noordsch stoomschip, van Antwerpen naar Bergen in Noorwegen bestemd. Op de hoogte van Westkapelle viel, lerwyl men bezig was het anker binnen boord te halen, een matroos over boord. On middellijk werd de jol gestreken om den verlorene te zoeken, doch de duisternis belette hem te vinden. Ook een Belgische loodskotter, d-e in de nabijheid kruistte, deed nog moeite om den drenkeling te vinden, doch alles te vergeefs. Hij is vermoedelijk onmiddellijk Verdronken. Omtrent de bekende geschiedenis op de Brou- weisgracht te Amsterdam wordt thans gemeld, dat er aan zelfmoord niet meer te twijfelen valt. Er is een pakket gevonden, met twee gouden ringen en de brieven van de verloofde van den heer Kets, mej. T., onderwijzeres. Die brieven schijnen opheldering te geven. Men vermoedt, dat hij zich gebonden had, om aan mooid te doen denkeu en zoodoende zijn polis van levensverzekering te rfdden. De geheim zinnige zakdoek, dien men vond, is herkend als de zijne. Maandagavond had in een wijnhuis te Amster dam een geweldige gasontploffing plaats. De aan leiding is onbekend, doch eensklaps, terwijl een petroleumlamp reeds lang in het onderhuis brandde, ontstond de ontploffing, tengevolge waarvan alle ruiten en roeden uit de rameu van het benedenhuis .vlogen, al het vaatwerk en hu'sraad in het ouder- AMSTERDAM, 20 NOVEMBER 1877. NB. Het tusschen haakjes achter enkele soorten geplaatste cijfer duidt het aantal onbetaald gebleven coupons aan, bij die stukken behoorende. STAATS&EEJXOTfêKM. EUROPA. PO- PCt. België, Certificaten - 2'/, 607.--- Frankrijk, Orig. inschrijv. 3 68% dito, 5 997„ Hongarije, Obl. Leening 1867 5 687» dito, Goudleening 5 547. Italië, Cert. A dm. Amsterdam 5 69 Nederland, Cert. N. VV. S. 27. 647, dito, dito dito 3 777. dito, dito dito 4 1007. Oostenrijk, Obl. in papier 5 52",% dito, dito zilver 5 55% dito, dito goud 4 62 Portugal, Obl. Btl. '53/69 3 50 dito, dito 6 95'/„ Rusland, Obl. Hope Co. 1798/1815 5 927, Cert. Inschrijv. 5e serie 5 587, dito dito 6e 5 747. dito Obl. 1864 1000 5 857 dito dito 1864 100 5 827, dito dito 1866 1000 5 857, dito dito 1866 100 5 817. dito dito 1872 gecons. 5 77% dito dito 1873 dito 5 787, dito dito 1850 le Leening 47, 787, dito dito 1860 2e dito 4% 77 dito dito 1875 gecons. 47, 717i. dito dito Leen. 1867/69 (Nicolaï) 4 697, dito dito dito 1859 3 567, Spanje, dito Btl. 1867/74 1 13 dito dito dito 1876 2 287, dito dito Binnenland 1 127, dito dito dito 1876 2 26% huis kort en klein geslagen werd en de zoldering van het onderhuis, welke den achtervloer uitmaakt van het wijnhuis, met ontzettende kracht werd op gespleten. Een dochtertje, dat zich in de keuken bevond, werd deerlijk gebrand, vooral aan handen en voeten, terwijl heur haar wegschroeide. Gok de houder van het wijnhuis, die juist beueden was, kreeg zware brandwonden in het aangezicht en aan de handen. De toestand van het meisje is vrij ernstig. Maandag viel in het gebouw van het ministe rie van oorlog een der schoonmaaksters, die op een ladder staande eenig werk verrichtte, door eene onbe kende oorzaak, daar af, met het ongelukkig gevolg dat zij op een marmeren trap terechtkwam, waardoor zij zich zoo vreeselijk aan hoofd eu hals verwondde, dat zij korten tijd daarna overleed. Een bende van tien jonge deugnieten zijn te 's-Ha- ge per gevangenwagen naar de gevangenis overgebracht. Zij hadden zich in onderscheidene winkels aan dief stal van worst, spek, brood, gebak, vijgen, aman delen, tabak, pijpen en sigaren schuldig gemaakt. Drie hunner waren reeds wegens diefstal veroordeeld. De oudste moet, naar men zegt, den ouderdom van 14 jaren nog niet bereikt hebben. Door den muntmeester is reeds voor een aan zienlijk bedrag aan nieuwe 2^ centstukken bij den betaalmeester te Utrecht gestort; men mag dus ver wachten, dat d°ze munt spoedig iu omloop zal komen. De persoon, die de vorige week uit de gevan genis te Arnhem ontvluchtte, is te Hannover weder in arrest genomen. Geboeid, gebonden eu aan twee rijksveldwach ters gekoppeld, is de bekende ir.- en uitbreker A. Daal per spoor uit Arnhem naar Hoorn getranspor teerd, om zijnen straftijd te ondergaan. Op den Rijnspoorweg te Rotterdam heeft een werkman het linkerbeen gebroken, doordien hij daar mede onder afrollende vaten geraakte. Nog een ander werkman aldaar brak zijn been, terwijl hij op een barkschip op een liggende ra sprong, waardoor luj op het dek viel. Te Haarlem heeft een 64-jarig smidsknecht in een waterput zich met een schetrmes den hals af* gesieden. De ongelukkige leed eenigermate aan ver standsverbijstering. Door huiselijke oneenigheid tot razernij ge bracht, bedreigde een werkman te 's-Hage Zondag middag zyn vrouw met mishandeling eu nam zij de vlucht. Om zijn woede te koelen, greep de mau zijn hond en scheurde dit arme dier als 't ware vaneen, zoodat 'them dood in de handen bleefdaarna doodde hij zijn kanarievogel en ten slotte wierp hij zicb, steeds met een mes gewapend, op zijn kind. Juist was op dat oogenblik een buurman toegesneld, die den ontaarden vader belette zijn kind te dooden, maar 't slachtoffer van zijn prijzenswaardige daad werd. De woesteling stiet hem 't mes in den buik, zuodit de man bewusteloos neerviei. Spoedig was de politie, die ontboden werd, toegesneld en bracht deu razende met veel moeite naar het commissariaat, waarheen kort daarna ook de gewonde per brancard werd gedragen om vervolgens naar 't gasthuis te worden vervoerd. Er moet geen direct levensgevaar voor den gewonde bestaan. De leeuwin in Artis te Amsterdam heeft een jong geworpen, dat echter spoedig na de geboorte is gestorven en waarover de moeder zeer treurig is. Mr. J. S. Duijvis, vroeger lid der redactie van de Nieuwe Rotterdamsche Courant, en eerst onlangs naar Indië vertrokken om de rfdactie van het Ba- taviaascli Handelsblad op zich te nemen, is kort na aankomst te Batavia plotseling overleden. Te Boston i9 een tentoonstelling van „babies" geopend. Het aantal concurrenten bedraagt 240, de prijzen bestaau in ringen, kettingen, medaillons, hor loges. De kinderen zijn toevertrouwd aan de zorg hunner moeders, die al het noodige in het lokaal der tentoonstelling kunnen vinden. Het grootste kind is dit jaar een jongen van 2 jaar, die 58 pond weegt; het kleinste een meisje van 3 maanden, dat 6 pond weegt Onder de tentoongestelde kinderen merkt men er een van 18 maanden op, dat vlot spreekt en de liederen van Moody en Sankey zingt. Onlangs is te Hamburg een tienjarige knaap vermoord. Naar hetgeen vau daar wordt gemeld, is nu gebleken dat de moord is gepleegd door de moeder. Voor het Russische Donau-leger zijn thans 40 l'Ci, Turkije,dito Alg. Schuld 1865 (3) 5 dito dito 1863/1865 (3) 6 dito dito 1869 (4) 6 AFRIKA. Egypte, Obl. leening 1868 (3) 7 dito dito 1873 (3) 7 NOORU-AMEKIKA. Veu. Staten, O .l. 1876 4% dito dito 1861 5 ZUID-AM KRIKA. Brazilië, Obl. 1865 5 dito dito 1875 5 Columbia, dito 4% Peru, dito leen. 1870 (4) 6 KTOTOT®, SM KM. ©M&EKM. Gemeente Crediet Obl. 5 Ned. Handelmaatschappij Aand. Rotterd. Handelsv. dito Rott. Hypotheekbank, Pandbr. 4'/, Stoomvaart Zeeland Aand. dito dito Obl. 5 dito gegarand. dito 4-7, Rusland, Obl. Urondcrediet 5 8FOQ&WEOE.E&M. Nederl. HolL Ijzer. sp. Oblig. 1871 5 Maats. Expl. Staatsspw. dito 1875 5 Ned. Centraal spw. gest. dito Hongarije, Theisspw. dito 5 Italië, Zuid Ital. spw. dito 3 Polen, Wars. Bromb. aand. 4 Rusland, groote spw.maatscli. aand. 5 dito hypoth. Obligatiën 47, dito dito dito 4 Baltische spoorwegaandeelen. 3 Charkow Azow. Oblig. 5 Jelez Griasi dito 5 Jelez Orel dito 1000 5 dito dito 100 5 Kiew. Brest Aand. 5 l'Ct. 87. 227» 9 7. 467. 48 1017% 104"/,. 94%% 91% 36 10'/. 103 1057, 76 101 397. 95 101% 64 1067, 106 367, 67% 407. 497» 105%, 86% 77 44 77% 82 82 77 veldhospitalen, waarvan elk een half millioen roehei kost, ingericht. Elk dezer hospitaleu bestaat uit 35 groote tenten, 24 groote pakwageus, 3 apothekerwa gens; elk heeft kleedingstukken voor 1600 zieken, en heeft 12 chirurgen, 3 apothekers, 300 assistenten en een overeenkomstig aantal dames van het Roode Kruis tot zijn beschikking. Elke tent is 35 voet lang, 25 voet breed, 15 voet Koog en kan 22 bedden bevatten. In Bulgarije zelf zijn 14- dergelijke hospitalen met 8400 bedden, 15 in Rumenië met 9000 bedden, de rest in Rusland zelf. Te Munchen is iemand, die tot 16 jaren tucht huisstraf was veroordeeld en daarvan reeds 8 jaren in de gevangenis had doorgebracht, in vryheid gesteld, omdat het bleek dat hij onschuldig was aan 't feit, waarvoor men hem veroordeeldehet dooden van een jachtopziener. Te Rerlijn is een Pool gearresteerd, onder ver denking van voorgenomen aanslag op het leven van den keizer en prins Bismarck. De eigenaar van de fontein te Lourdes stelde een vervolging in tegen de „XlXe Siècle", omdat dit blad had gezegd, dat de menschen even goed fles- schen met gewoon water konden koopen. Hij had 5000 frs. schadevergoeding geëischt, maar het Hof veroordeelde den uitgever slechts tot eene boete van 25 frs. Ingezonden Stukken. Met genoegen hebben wy vernomen, dat er weder een begin is gemaakt met de landbouwvoordrachten, door den bekwamen spreker, den heer Marlet van Houtenisse, te houden, gelijk die bereids op Vrijdag den 16 dezer, en wel des voormiddags te Oudelande en des namiddags te Borsselehebben plaats gehad. Het bestuur der afdeeling Heiakenszand verdient allen lof over het genomen besluit, om dien heer vanwege de afdeeling zestien voordrachten iu het aangebroken wiuter-seizoen te laten doen, wijl velen, die in den vorigen winter gelegenheid kregen dien geëerden spreker te hooren, zich nog met welgevallen zijne boeiende en nuttige leeringen herinneren. Wij betreuren het intusschen, en ook van onder scheidene zijden verneemt men er klachten over, dat, ingevolge vooimeld besluit, die voordrachten, en wel de volgende veertien, uitsluitend in de gemeenten Heiakenszand en 's Gravenpolder zullen gehouden wor den, waardoor velen verstoken zullen blyven dien spreker te volgen, wijl het voor verafwonende be langstellenden niet wel doenlijk is, om in de winter avonden zoo laat altyd van eene dezer beide plaatsen huiswaarts te keeren. Ook bet besluit, om den heer Marlet nu bij zijne voordrachten een geregelden cursus te doen houden, vermeenen wij, hoe goed de bedoeling hiermede anders zijn moge, vooralsnog minder doelmatig te wezen. Wanneer men zich voor het naderend jaargetijde dit maal nog eens bepaalde bij vrije voordrachten over op zich zelve staande onderwerpen, en men liet die, niet uitsluitend in twee, maar in elke ZuiJ-Bevelaud- sche gemeente by afwisseling geschieden, dan dunkt het ons, dat daardoor meer algemeene belangstelling in die voordrachten zou opgewekt wordeD, gelijk wjj bereids vernomen hebben, dat zulks reeds te Oudelande het geval is. Men kin toch niet aannemen, dat er b. v. te Borssele, Elleiooutsdijk, Baarland en meer andere ge meenten, geene belangstellende iandbouwers zouden zijn, omdat men die nooit naar Heinkenszand of Gravenpolder ziet opkomen. Wij schrijven zulks alleen toe aan den verren afstand, en vooral aan het alzoo onbekend blijven met die voordrachten, waar door zich dan ook geene belangstelling daarvoor ver toont, welke, naar wij meeneu, gewis zou ontstaan en aanwakkeren, als de gelegenheid tot bijwoning vergemakkelijkt werd, door den spreker op onder scheidene plaatsen bij afwisseling te doen optreden. Wanneer alzoo door de nu beraamde voordrachten de belangstelling daarvoor in Zuid-Beveland eens al gemeen kon opgewekt worden, dan eerst zouden wij het hoogst goedkeuren, om die voordrachten in het volgende jaar tot eenen geregelden cursus in te richten, en dan zou het spoedig blijken, wie de ware belang stellenden zijn, als die hem gewis dan overal getrouw zouden volgen, om van eene onafgebrokene bijwoning werkelijk nut te trekken. Hoezeer dan het bestuur dankbaar zyude voor het genomen besluit, zouden wij echter vurig wenschen, dat het beslotene in dier voege nog mochte gewijzigd worden, als wij boven omschreven, daar toch ieder Morschansk-Sysran dito Mosk-Jaroslaw Oblig, Orel Vitébsk dito Poti-Tiflis dito 1000 dito dito 100 AMERIKA. Chicago N. W.Cert. Aand. dito Mad. Extension Obi. dito N. W. Union dito dito Winona St. Peter dito Milwaukee (in goud) difp St. Paul Pac. Ie sectie dito (8) dito 2e dito (10) dito 1869 dito (10) St. Vincent Brain dito (6) Un. Puc. Hoofdlijn dito Nederland, stad Amsterdam Stad Rotterdam Gemeente crediet Oostenrijk, Staatsl. 1839 dito dito 1854 dito dito 1860 dito dito 1864 Stad Weenen 1874 Rusland, dito 1864 dito dito 1866 Spanje, St. Madrid (6) Turkije, spoorwegleen. (4) l'Ct l'Ct.. 5 62% 5 86% 5 767» 5 81% 5 78 63% 7 897» 7 82% 7 83% 7 93 7 58% 7 34 7 39 7 9% 6 101%. 3 1017. 3 1017» 3 88% 265 4 907. 5 95 116% 78 5 133 5 129 3 26% 3 77 8 Oost. papier zilver Diversen in Franschen Belgischen Pruisischen 21,05 22,35 11,875 47,80 47,80 58,80 OMS. Russen in Z. R. Spaansche piast. Juli'77(2%) Binnenl. (2%) Amerika in doll. 1,16% -,71 47.70 -.65 2,31 2,47

Goessche Courant | 1877 | | pagina 2