Elixir d'Anvers. EAU D'AAVERS Rijnlandsche Druiven-Borsthoniiigf LIJST VAN VERKOOPINGEN. Te Banjoewangi schijnt alles rustig te blij ven, en uit Deli zijn geen nadere berichten ontvangen. Zeven personen, meerendeels vroeger in handen der justitie geweest, zijn tot gevange nisstraf (afwisselende van 4 tot 10 maanden) veroordeeld, ter zake van stoornis der orde bij de mislukte opstijging van den «vliegenden man» te Brussel. Zij hadden nl. den heer Groof vervolgd en geroepen: «Sla hem dood! hang hem op!", rus tige toeschouwers en zelfs den commissaris van politie, die Vincent de Groof beschermde, ver wond. Laatstgenoemde, Pitje de Vogel, zal een nieuwe proef wagen te Londen; hij zal zich en zijn toestel laten opvoeren door een ballon, dezen keer vrijeen kans te meer om den hals te breken. De Leeuwarder Courant deelt mede, dat in Schotland, bij Dundee, over de Tay-baai eene brug wordt gelegd, die onder de groot ste der wereld moet gerekend wordende brug zal 3096 meters lang zijn, met 89 bogen, waarvan 14 elk 60 meters spanning zullen heb ben. De pijlers zullen worden gemaakt van plaatijzeren cylinders, die men zal laten zin ken en daarna met beton zal volstorten; het werk is aangenomen voor ruim millioen gulden. ADYERTËNTIËN. Terstond een Paardenknecht benoodigd bij C. DE FOUW. Deze FIJNE TAFELLIKEUR, uit plantaardige kruiden gestookt, bezit de eigenschap om den eetlust op te wekken en de spijsvertering te bevorderen. Ze wordt door verschillende voorname ge neeskundigen als een zeer gezonde en maag- versterkende drank aangeprezen. Bij het gebruik stilt ze oogenblikkelijk de hevigste Maag- en Buikpijnen. Hoofddépöt voor Nederland bij Alph. Hel lemans te Roosendaal. Verkrijgbaar te GOES bij M. Bartelse, A. den Hollander en Z>. A. Oerlemam. Men kan zich geen liefelijker, aangenamer, ver- frisschender en gezonder geur voorstellen dan het van AÜG. DE MARBAIX te Antwerpen. Gestookt uit welriekende Bloemen, Bladeren en Houten van versterkende Geurplanten en Wor tels, bezit het Eau d' Anvers eigenschappen zon der weerga voor het verdrijven der hoofd- en ru- matische pijnen en bizonder om de lucht in de ziekenkamers te vernieuwen en te verfrisschen. Zie het PROSPECTUS, dat iedere flesch omringt. Het wordt verkocht tot de volgende prijzen: de Royale, (Koninkl. gebruik) 1,50. Doable, Nobel 1,25. le Qualiteit, Burgers 1, Algemeen 0,75. Halve flesschen zijn de helft minder in prijs. N.B. Men moet geen vertrouwen stellen in hen, welke ze voor lageren prijs verkoopen. Men beveelt de Koninklijke en Dubbele quali- teit bijzonder aan, die men kan vinden bij de voornaamste Kappers en Parfumeriehuizen, als volgt Goes, B. Fabery de Jonge, verkoophuis; J. P. van der Does Lz., verkoophuis; Middelburg,Govers, voornaamsten coiffeur der stad; J. J. Ceulen, boekhandel; Vlissingen, Johan Ceulen, verkoophuis; Brielle, La Croix, voornaamsten coiffeur; lerneuzen, de Kok, verkoophuis, Zierikzee Bergen^op-Zoom, Tereken, voornaamsten coiffeur der stad; Veraart, verkoophuis; Tholen, Deze Parfumerie is bijzonder aanbevelenswaar dig voor Indië, als het meest verfrisschend Reuk water dat bestaat, en goed blijft op de reis en in de warmte. Ingepakt voor de reis in kistjes van 6 flesschen. Bij het levensgevaarlijk hoesten der kinderen, zoo als kink- en stikhoest, ook bekend onder de plaatselijke benamingen van «blauwe hoest", ezelshoest, schaapshoest, kinkhoest, wordt aan alle huisgezinnen met kleine kinderen, in 't bij zonder ten platten lande, waar geneesheer en apotheek dikwijls ver afwonen, aangeraden de als een middel, dat duizenden kinderen verlost heeft van dezen kwellenden hoest, die het leven der kleinen bedreigt. Dit extract, dat vooral dooi kinderen gaarne ingenomen wordt, is steeds echt verkrijgbaar a ƒ1,de flesch met gebruiksaanwijzing te Goes, bij H. S. Krol van der Hoekte Zierikzeebij M. S. de Looze Zoon, Apothekers te Middel burg, bij W. P. van de Kamer, Apotheker; te St. Maartensdijk bij Joh. Pot. Het hoofd-dépöt voor Nederland, Emmerik a/d. Rijn. H. SARDEMANN. Datum Plaats. Voorwerp. Injormatie. 15 Juli Goes, Allerlei, C. B. de Jongh. 15 II Goes, Woonhuis, Paardekooper en v. d. Bussche. 16 H Goes, Hofst. en vrucht. Paardekooper te Velde, v. d. Bussche. 16 H Colijnsplaat, Vruchten te velde. L. v. d. Moer. 17 Kwadendamme, Woonh. schuur Paardekooper en land, v. d. Bussche. 18 H Wissekerke, Meubilair, Pilaar. 19 tr Goes, Herbergen woon- Paardekooper huis, Kakebeeke. 19 a Goes, Woonhuis, Pilaar. 21 Wissenkerke. Vruchten te velde. L. v. d. Moer. 21 Goes, Meubilair, Paardekooper Kakebeeke. 22 H Goes, Woonhuis, mr. v. Dam v. d. Bussche. 22 II Goes, Woonhuis, Paardekooper Kakebeeke. 24 H Goes, Inspan, Paardekooper v. d. Bussche 25 H Wissenkerke, Inspan, L. v. d. Moer. 25 H Goes, Verpacht, land, Pilaar. 28 Wissenkerke, Vruchten te velde, v. d. Moer. 28 H Schore, Hoefje, Prumers Rembges. 30 r Colijnsplaat, Inspan, L. v. d. Moer. 30 u Goes, Puin, Registr. kantoor. 30 H Goes, Verpacht, land, Pilaar en E. v. d. Bosch. Goe». Drukkerij van F. KLEEUWENS ZOON.

Goessche Courant | 1873 | | pagina 6