8 beide eerstgenoemden, waaraan de heer dr. Callent'els (schoon vader van een der heeren) geen deel neemt, bekomt de lieer de Jongh 5 en de heer de Liefde 4 stemmen. "Voor de benoeming van een lid, in plaats van den heer J. G. Eisseeuw, erlangen bij eerste en tweede (vrije) stemming de heeren J. G. Bisseeuw en B. M. den Boer elk 4 en Jan Jansen 2 stemmen. Bij herstemming tusschen de beide eerst- genoemden bekomt de heer Eisseeuw 6 en de heer den Boer 4 stemmen. Voor de benoeming van een lid in plaats van den heer N. Vervenne Phz., waaraan de Voorzitter geen deel neemt, worden bij eerste stemming uitgebragt op de heeren B. van Asperen Vervenne 3 en Jan Jansen 2 stemmenvoorts op de heeren F. S. A. KnitelN. Vervenne Phz. en N. Vervenne 1 stem terwijl 1 briefje in blanco is. Bij tweede (vrije) stemming be komen de heeren B. van Asperen Vervenne en N. Vervenne Phz. elk 3 en Jan Jansen 2 stemmen terwijl 1 stem op den heer F. S. A. Knitel is uitgebragt. Bij herslemming tusschen de beide eerst genoemdenwaaraan ook de heer Fransen van de Putte geen deel neemt, erlangen de heeren B. van Asperen Ver venne en N. Vervenne Phz. elk 4 stemmen. Eene vierde stem ming heeft denzelfden uitslag waarna ingevolge art. 30 van het reglement van orde, door den secretaris, buiten de zaal, twee briefjes met de namen der beide heeren worden ingevuld en in de bus gedaanwaaruit door den heer mr. Hanloals jongste raadslid, een briefje wordt getrokkendat ingevuld is met den naam van den heer N. Vervenne Phz. Alzoo zijn benoemd tot leden van het Burgerlijk Armbestuur, de heeren jhr. mr. J. J. Pompe van MeerdervoortVoorzitter, Z. D. van der Bilt la Motthe, I. J. Paardekooper, M. A. Stie- ger dr. J. L. Goemans, J. P. Kakebeeke, M. J. de Jongh, J. G. Eisseeuw en N. Vervenne Phz. De Voorzitter stelt voor, burg. en weth. te magtigen, bij de toe zending van het besluit der benoeming van elk der gekozen heeren een brief te voegen waarin zij worden verzochtbinnen twee dagen berigt te geven of zij de benoeming aannemen. Dit voorstel wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen. De vergadering is daarna gesloten. Goes D/ükkerij van F, KLEEUWENS ZOON.

Goessche Courant | 1871 | | pagina 10