54 Art. 5 Teruggaven van bij voorschot voor het rijk verstrekte gelden20, Art. 6 Uitkeeriug van het 4/s gedeelte van de opbrengst der rijks pers. bel- 16528,66 Art. 7 Alle andere ontvangsten, niet tot de voren staande behoorende. (Bijdrage van het rijk en de prov. in de verpleegkosten van vijf krankzinnigen 400,restitutie der kosten van den gemeente apotheek 1230,aandeel van de gemeenten in de kantons Goes en Heinkenszand in de toelage van den cipier 47,98.) Te zamen- 1677,98 Art. 8 Subsidie van het rijk voor de fransche school- 100, Art. 9 Als boven voor het middelbaar onderwijs - 7000, HOOFDSTUK V. Verkoop van opgaande boomen Memorie. De heer van den Bosch vraagt, of hier nu niet een post moet uitgetrokken worden voor verkoop van de yoormalige telegraaf- gebouwtjes. De Voorzitter stelt voor, aan dit hoofdstuk toe te voegen een zoodanigen post en dien uittetrekken voor Memorie, doch tevens te bepalen, dat niet tot. den verkoop zal worden overgegaan, dan nadat die gebouwtjes niet meer ter openbare dienst bestemd zijn verklaard. Hiermede wordt genoegen genomen en conform besloten. Hoofdstuk IX der uitgaven (onvoorziene uitgaven) wordt daarna vastgesteld op 260,05s, met bepaling, dat de raad, ingevolge art. 214 der gemeentewet, daarvan zal kunnen beschikken over 160,05s. Alsnu wordt de begrooting in zijn geheel (ontvangsten en uitgaven, tot een bedrag van 78013,56 en dus met een slot van Nihil) in omvraag gebragt en vastgesteld met zeven tegen drie stemmen. Tegen stemden de heeren jhr. mr. Pompe van Meerdervoort, Nortier en dr. van Kenterghem. De vergadering is daarna gesloten. Drukkerij van F. Kleeuwens Zoon, uitgevers der GoesscheCourant.

Goessche Courant | 1869 | | pagina 14