36 De Voorzitter zegt, dat dit zijn plan was geweest, na aanne ming vaD dit onderdeel. Het onderdeel b. der ontwerp-begrooting vermeerderd met 1000,voor herstelling van rijs- en pakwerk aan het sas wordt daarna zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. De Voorzitter schorst nu de vergadering tot den volgenden avond ten 7 ure. De heer van den Bosch zegt, dat hij dan hoogst waarschijnlijk niet zal tegenwoordig zijn. KITTliVe VAUir SA.TEJK.I9A.G- S3 OCTOBEB. Tegenwoordig alle (tien) leden en de secretaris. De behandeling der gemeente-begrooting wordt voortgezet. HOOFDSTUK III. Afd. 1, art. 1, c, bruggen185, wordt zonder discussie of hoofdelijke stemming goedgekeurd. Lett. d. Riolen en waterleidingen930, De heer Verhagen wijst op het rapport der finantieele com missie, waarin wordt voorgesteld van dat onderdeel te schrappen: uitbaggeren der vest ad f 300,- en 3 urinoirs met betimmering ad 60,Gisteren is door den Voorzitter met een enkel woord aangevoerdom de 300 te doen wegvallener zal dus wel geen bezwaar zijn, om het voorstel van de finantieele commissie aantenemen. De Voorzitter zegtdoor burg. en weth. zou aan dat verlan gen niet zijn toegegeven op de gronden, die de commissie heeft aangevoerd; doch het dagelijksch bestuur wil het voorstel onder steunen, omdat een plan is opgevat en reeds in bewerking, tot algeheele verbetering van den wal, tusschen de voormalige Oost en Ganzenpoorten, hetwelk bij de begrooting voor 1871 zal wor den ingediend. Van de urinoirs wenschen burg. en weth. er twee te behouden. Zij hebben nog dezen morgen een ampel gesprek gehad met den bouwmeester en van hem de verzekering, met bevredi gende toelichting, ontvangen, dat er twee volstrekt noodzakelijk zijn, te weten aan bet einde van den toegangsweg naar het station. Het onderdeel, verminderd met 320,wordt daarna zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. Lett. e. Wegen, voetpaden en straten 1900, De Voorzitter zegt; De finantieele commissie stelt voor, op de onderdeelen van dezen letter een verandering te brengen, en wel door de 400,uitgetrokken voor de wegen in den Goesschen

Goessche Courant | 1869 | | pagina 12