3 5 kub. el per hoofd; o de achterkamer in het huis in de Wijngaardstraat genaamd de Lancier ter grootte van 9,65 kub. el per hoofden d de voorkamer in het huis op de Oude Vischmarkt. ter grootte van 3,99 kub. el. per hoofd 3o. dat de volgende verbeteringen noodzakelijk zijn als a ten opzigte van het huisje in de Poel, het herstellen en digt maken der houten weegde goten vernieuwen, buizen tot afvoer van het regenwater aanbrengen en de regenbak waterdigt maken. b ten opzigte van het huis in de Wijngaardstraat genaamd de Lan cier; het leegscheppen van den kelder onder de voorkamer aan de noordzijde; voorts met goeden vasten grond volstorten en met een houten of steenen vloer dekken; het dak zooveel over het voor- als achterhuis van gescheurde en gebroken pannen ontdoen en digt aanstrijken. c. ten opzigte van het huis op de oude Vischmarkt Het vergrooten van de voorkamer door het wegbreken van de binnenpuihet verlengen van den gang ter diepte van den tegen- woordigen voorvloer, en het maken in dat gedeelte, van een in gang naar de voorkamerhet veranderen van den voorgevel in dier voegedat de deur in den gang en een schuifraam in de kamer komthet dak boveu de achterkamer en den gang van ge scheurde en gebroken pannen ontdoen en digt aanstrijkenden trap naar den zolder boven de achterkamer herstellen; 4». dat al deze verbeteringen moeten zijn aangebragt binnen den tijd van twee maanden, nadat den eigenaar dit besluit zal zijn medegedeeld 5". dat het hoogste getal personen dat mag worden opgeno men, bedraagt a. ten opzigte van het huisje in de Poelin het woonvertrek vier, op den zolder als slaapplaats twee. I. ten opzigte van het huis in de Wijngaardstraatin de ach terkamer drie. c. ten opzigte van het huis op de oude Vischmarktde voor - kamer (na de hiervoren omschreven vergrooting) drie. 6°. dat de personen deze getallen te boven gaande moeten worden verwijderd binnen 14 dagennadat dit besluit aan den eigenaar en de bewoners zal zijn medegedeeld. Al welke voorstellen zonder discussie met algemeene stemmen worden aangenomen. Dhr. mr. de Laat de Kanter wenscht de aandacht van den bur gemeester als hoofd der policiete vestigen op de omstandig heid, dat in het huis de Lancier een handel in huiden gedre ven wordt en dat er tevens honden in aanwezig zijndie gevoed worden met paardenvleeschdat soms in vergevorderden staal van ontbinding verkeert. De Voorzitter zegt dank voor deze mededeelingen zal daar-

Goessche Courant | 1869 | | pagina 7