3 Tak te Middelburg en 1 stem op mr. J. van der Tang te Voorschoten. Daarna worden achtereenvolgens benoemd ter voorziening in de vacature met den 1 Januarij e. k. tengevolge der periodieke aftreding. a. Tot leden der openbare gezondheids-commissie waartoe zijn aanbevolen voor het eerste lid de heeren J. Soutendam aftredend lid en D. de Koningen voor bet tweede lid alleen de aftre dende heer E. L van Mervenee; de heeren J. Soutendam met 7 stemmen en D. de Koning 4 stemmen verkreeg en dhr. E. L. van Mervenee met algemeene stemmen. b. Tot voorzitter van het bestuur van het gasthuis de af tredende heer mr. P. J. van Voorst Vader met 10 stemmen terwijl 1 briefje niet was ingevuld verklarende de benoemde zich die betrekking te laten welgevallen. c. Tot regentes van dat gestichtwaarvoor zijn aanbevolen Mevrn. C. J. SteendijkEversdijk de Witt Hamer aftredende en S. P. Groeneijkvan Deinse de eerstgenoemde met alge meene stemmen. d. Tot voorzitter van het burgerlijk armbestuur de aftredende heer J. A. A. Fransen van de Putte met 10 stemmen, zijnde 1 stem op dhr. mr. J. H. de Laat de Kanter uitgebragt. Dhr. Fransen van de Putte verklaart die benoeming aantenemen. e. Tot regentes voor het Weeshuis, waarvoor zijn aanbevolen Mevrn. B. K. Piepers-Marinissen aftredende en P. J. Baars- Swemer, eerstgenoemde met 10 stemmen zijnde 1 stem op mevr. Baars uitgebragt. f. Tot lid der plaatselijke schoolcommissiewaarvoor zijn aanbevolen de heeren M. Leopold, aftredend lid en J. M. Ka- kebeeke, eerstgenoemde met 9 stemmen, zijnde 1 stem op dhr- J. M. Kakebeeke uitgebragt, terwijl 1 briefje niet was ingevuld- Daarna brengt de Voorzitter in behandeling de adressen van de heeren J A. A. Fransen van de Putte, en J. H. C. Kake beeke, en zegt, dat bij burg. en weth. geen bezwaar tegen de in williging van die verzoeken bestaat en zij zich hebben overtuigd dat dit ook het geval is bij de omliggende bewoners, als wordende de verlegging van den bedoelden weg beschouwd als eene ver betering der communicatie daar ter plaatse. Hij opent eerst de beraadslagingen over het adres van dhr. J. A. A Fransen van de Putte, strekkende tot het bekomen van vergunning om den weg te verleggen achter de garancine-fabriek aan de oostzijde der havenalsmede om den grond, welke uit den tegenwoordigen weg alsdan vrijkomt, te ruilen tegen die, welke de nieuwe weg zal innemen en bij de eigenaren van die fabriek in erfpacht bezeten wordt.

Goessche Courant | 1869 | | pagina 7