s9 99 99 99 99 99 99 99 5» 99 59 »9 95 59 99 >9 55 39 99 99 99 i°. De opheffing van het embargo onder 'twelk de holland schepen in de fransche en engelsche havens liggen. 2U. Intrekking van het bevel, waarbij de engelsche en fran sche kruissers worden geautoriseerdom de schepen aan te houden en in de havens op te brengen. 3°. Het opheffen van de blokkade der Hollandsche kusten, 4°. Loslating van het garnizoen der citadel van Antwerpen en de forten die er van afhangen, Op verzoek der fransche generaals Gerard en Haxo is een der belgische genie officierenvoor zijnen bijstand bij het beleg der citadel door vorst Leopold tot ridder benoemd. .Vergadering van het Departement Goesder Maatschappij: Tot nut van 'tAlgemeenDingsdag den 15 January 1833, des avonds 6 uren, Foor lezing om 7 uren. De Commissie voorde Stad Goes Eilanden Zuid en Noord- Beveland, ter inzameling van Liefdegiften ten behoeve der Lijdende Verdedigers van ons Vaderland—heeft het genoe gen bij deze, openlijke vermelding te doen, van de, ten ge volge harer uitnoodiging in dato 17 December 11.bij haar om- vangene bijdragen ten behoeve der gekwetsten of anders lij- denden van onder de voormalige bezetting der Citadelde For ten en van de Vloot op de Scheldeals Van den Heer D. van der Hoekte Goesxo flessen Bessennat, C. O.idemeen pak Pluksel en Windsels. P., idem, een pak dito dito. T. Snoepidem,'dito ad 10 oneen Pluksel. MejN.idemeen pak PlukselWindsels en Compressen. VICeen pak Pluksel en Windsels, een Onbekendeeen pak dito dito. den Heer Dishoekte Goeseen pakje Pluksel. J. den Boeridemeen dito dito. Joh. de Leeuwidemeene rol Linnen en Pluksel. N. van der Salmidem, een pak Pluksel, AJ). I.idemeen dito dito. iV. N idemeen goude Willem. een Vriendenkringidem de gezamenlijke JVeezen te Goes, met deze regelen Versmaadt dit klein geschenk Odappere helden niet Het welkde IVeeze, U, Uitreine liefde biedt in Geld En uit de gesloten Bussen Van wegen de navolgende Gemeenten in Zuid Be- Vei and Van de Ingezetenen der Gemeente ''sHeer Abtskerke een pak Linnen en in geld van een onbekende aldaar. Van de Ingezetenen der Gemeente Kloetingeeen pak waarin Lakens, Linnen, Windsels, Compressen en Pluksel, en in Geld Van de Ingezetenen van Wolphaarsdijk in contanten - 33,15. IVemeldingen, en aldaar van AB.een pak waarin Lakens en eenig Linnen. BHmet Linnen. JS., s, Windsels, Cr. V. B. 99 Linnen. Ën nog uit Noord Beveland Van de Ingezetenen der Gemeente Wissekerkeeen pak waarin Lakens, Linnen, Windsels, Compressen en Plukselwegende circa 24 N. P benevens in Geld de aanzienelijke som van 99 99 99 99 99 99 99 io.oo. 2,95- gende geschenkenin hare poging ondersteund te zien tot ver - zachting van het lijdenvan zoo velen onzer brave Landge nooten die Neêrlands eer en%regt ten koste van hun bloed ver dedigen. Goesden 14 January 1832. De Commissie voornoemd J. FRANSEN van de PUTTE. G. H. KAKEBEEKE. (11) Diakenen der Nederd. Herv. Gemeente te Goes heb ben het -genoegen bij deze te berigten, dat de Buitengewone Kollekte ^op den 9 dezer, door hen ten behoeve.der armen hun ner administratie gedaan heeft bedragen 204,021. Dat zij voor dat bedrag hebben aangekocht en uitgedeeld. 360 El Katoen voor Hemden 130! El Baai voor Rokken 83,13!. 7C7 Sb 73 20 El Boezel voor Schorten]- 18,25, Dekens Kousen en Doeken - 26,12. 4,40» 203,66, Dat zij alzoo in staat zijn geweest eene ruime uicdeeling te doen, waarvoor zij aan de milde gevers, in naam der armen hunne dankbetuiging toe brengen; Bevelende zij verder de nood der armen voor alvoor de behoefte van 'Brandstof, aan de welwillendheid der Ingezetenen aan. Goesden 12 Januarij 1833. Diakenen der Hervormde Gem. Voornd.' C. C. van den BOSCH, Prases C. L. L1GNIAN, Secret ADVERJTENTIEN O*) V OPENBARE VERKOOPING te BROUWERSHAVEN. i3'5°- 18,60, 2,00. 20,00. 2/ O 3) 125,00. Zamen in contanten225,29. Wijders is door de Commissie onverwijld, tijdens de affaires op de beneden Scheldeten behoeve der gewondendoor tusschen- komst van den Wel Ed. Gest. Heer Opperbevelhebber van het Fort Bathderwaarts verzonden Eenig LinnenLakensWindsels en Pluksel. Enaanvankelijk uit de bovengemelde bijdragen aan de Directie der Garnizoens Ziekenzaal te Bergen- op- Zoom, voor de aldaar verpleegt wordende Gewondenovereenkomstig, de van aldaar, door den Wel Ed. Heer Majoor fungerend Onder-Intendant, be last met het toezigtover de Administratie der Garnizoens Zieken zaal bekomen inlichtingen, verzonden Pakken Plnkselfcder wegen(fc circa 6 N. p. 4 dito, Bakens, Linnen, Compressen en "Windsels. Benevens in contant per Assignatie 100. Terwijl de Commissie al verder werkzaam is, om ook elders naar gelang der behoeften en ontvang van bijdragen op het al ler doelmatigst deze laatsten aantewendenzullende zij later we derom verslag geven van hetgeen opvolgend alzoo door haar zal worden verrigc. In naam der lijdende verdedigers van ons Vaderland, brengt de Commissié: hierbij tevens aan-de Menschlievende gevers den wclmcenendsten dank toeenwenscht zij zich door opvol- In het Logement het Nieuwe Kojfjhuis. Op Vrijdag den 22 February 1833, des namiddags ten 3 uren. De Weduwe, mitsgaders de meerderjarige en Voogden over de minderjarige Erfgenamen van wijlen A D R IA A N C O N- STANDSE, zullen ter plaatsdag en uur voormeld, met authourisatie der Regtbank van Eersten Aanleg te Zierikzee ten overstaan van den Heef Vrederegter over het Kanton Brou wershavenen door het Ministerie van den Notaris van der HALENVeilen en Verkoopen i.° Een HUIS en SMIDSE staande binnen Brouwersha ven wijk D. n.° 77 en 78. Een PAKHUIS, staande als voren, wijk D. n°. 13. 2 B. 44 R. 82 Eli. WEILAND, gelegen in het Oos- tervierendeel van Schouwenonder Brijdorpein het Burgbevang 6/m- n.Q 6. V Op Dingsdag den 29 Januarij 1833 des avonds ten vijf" uren precies, zuilen de Erfgenamen van JACOBUS TEM- PERMANbinnen de stad Goes in de Herberg de Prins van Oranjedoor den daartoe gecommiteerdeu Notaris SOETEBIER Herveilen en finaal Verkoopen: Een WOONHUIS en ERVE te Goes op den Aprel van de Groote Markt, Wijk D. N.° 258 zulks overeenkomstig de Conditiën waar op hetzelve Huis en Erve den elfden December laatstleden ter verkoop is aangeboden. (14) Op Dingsdag den 29 Januarij 1833 des: avonds ten zes uren zal de daartoe gemachtigde van wegens de Erfgena men van den Heer PIETER OSSEWAARDE Pz. in de Her berg de Prins van Oranje te Goesdoor het ministerie van den Notaris SMALLEGANGEdaartoe-gecotnmiteerd bij de Regtbank van eersten Aanleg te Goesmet inachtneming der formaliteiten bij de wet bepaald Publiek en aan de meestbie dende presenteren te Verkoopen de navolgende Goederen: 1 Perceel. Een Bunder, 22 Roeden, 03 Ellén WEIDE en WEGELING, gelegen in de Gemeente van Kloetinge in den Hoek daar de Waanskinderen en Braanjen in staat, verpacht aan Pieter Franse te Kloetinge tot 25 November 1835 001 13. Per 3924 Ellen in 'tjaar. 2 Perceel. 1 Bunder, 14 Roeden, 58 Ellen WEIDE ge legen in de Gemeente van Katteridijke in Braanjen Lerkenhoek, verpacht aan Joost Danielse tot 25 November 1835, om ƒ12. Per 3924 Ellen in 'tjaar. 3 Perceel. 31 Roeden 75 Ellen WEIDE gelegen in de-; zelve Gemeente in den Moerdijk. 4 Perceel. 56 Roeden 44 Ellen ZAAILAND gelegen in IVemcldinge in Stelhoek. Detwee laatste Perceelen zijn ver pacht aan Frans Comelisse tot 25 November eerstkomende om f 16. den hoop in 'cjaar. Nadere informatien zijnbehalven bij bovengemelde Notaris, ook te bekomen bij den Notaris SOETEBIER. Oo) Dene MEID met Pot en Wasch kunnende omgaan tegen Mei benoodigd te HeinkenszandAdres Dingsdag mor gen bij de Heer van Kerkwijkgroote Markt. Te Goes, bij F. KLEEUWENSStadsdrukker en Boekhandelaar. 99 99 ra

Goessche Courant | 1833 | | pagina 2