Concert kamerkoor Cantus Choralis in Koorkerk Voorjaarsvakantie in Museum Veere Puzzel mee en maak kans op een cadeaubon De winnaar van de vorige editie is: Rowena de visser Oplossing van de vorige editie: 3 7 6 8 4 4 De Faam Redactie Wie deze puzzel goed weet in te vullen, maakt kans op een cadeaubon t.w.v. 10,- te besteden bij diverse lokale ondernemers in heel Midden-Zeeland! Stuur het juiste antwoord voor woensdag 1 maart in via onderstaande website of stuur de oplossing naar Smithweg 1.04, 4462 HC Goes. Vermeld bij je postverzending je NAW-gegevens. De naam van de winnaar wordt in de volgende uitgave gepubliceerd. Gewonnen? De cadeaubon wordt per post naar je toegestuurd. Website: de-faam.nl/puzzel of scan de QR-code. Contact Veere - Museum Veere is tot en met 6 maart dagelijks geopend van 13:00 tot 17:00 uur. Locatie de Schotse Huizen staat berstensvol interessante zaken: Expositie Balaena, Vis, Vis Wallevis, schilderijen van de schilder Jacob Huijbrecht Hollestelle, de Muizen van Poortugael, Aquarellen van laatste Veerse Joffer Frangoise van Lynden en natuurlijk de Walcherse streekdracht en de beroemde stadhuisbeelden van Michiel Ysewijns in de Beeldenzaal. Locatie Stadhuis Middelburg - Kamerkoor Cantus Choralis geeft op zaterdag 25 februari een concert in de Koorkerk in Middelburg. Vocale en instrumentale muziek wordt uitgevoerd onder leiding van Aleida Post, met medewerking van Jos Vogel (orgel), Karin de Boef (vleugel), Ria Mangnus en Emma Godemont (teksten). Ze keren in dit concert terug naar de intimiteit van het kleine, kwetsbare levensbegin: Von Mutterleibe. Zang wordt verweven met teksten, gedichten en levensverhalen, waar begin en einde, dood en leven, de moeder en het kind elkaar raken. Aanvang: 20:00 uur. Toegang vrij, collecte bij de uitgang. gaat op 1 april weer open. Tot die tijd is de virtuele tijdreis naar 1813 met brillen in de Schotse Huizen ondergebracht. QuaetóA SUDOKU KUNST EN CULTUUR Foto: Museum Veere CONCERT - COLOFON ZATERDAG 25 FEBRUARI - Wil je de redactie attenderen op een activiteit of onderwerp? Dat kan heel eenvoudig via de website of stuur een mail naar nieuws@quaerismedia.nl. de-faam.nl Dit is een tweewekelijkse uitgave van Quaeris Media. Afhaalpunten Je kunt De Faam ophalen bij diverse adressen. Kijk voor de actuele afhaalpunten op de website de-faam.nl. een mail sturen naar verkoop@quaerismedia.nl. Quaeris Media Smithweg 1.04 4462 HC Goes 0113 21 32 41 quaerismedia.nl Adverteren Wil je adverteren? Dan kun je bellen met 0113 21 32 41 of MEDIA

de Faam | 2023 | | pagina 4