Comfortabel wonen in het DE HEEREN VAN ESSEN 8 De Faam groen Wonen in een nieuw, royaal appartement betekent zorgeloos en comfortabel wonen. Weggaan wanneer je wilt; gewoon de deur dichtdoen en gaan. Geen zorgen om de tuin of het onderhoud van de kozijnen. Geen ongemak van trappen lopen. En duurzaam en gasloos, zodat de stijgende energieprijzen jou geen kopzorgen bezorgen. Op een zeker moment ben je toe aan die volgende stap in je wooncarrière. De Heeren van Essen in Middelburg doet je een fantastisch aanbod: luxe appartementen (vanaf 490.000 v.o.n.) in een weldadig groene omgeving. Appartement met penthousegevoel Wie een appartement met penthousegevoel koopt in De Heeren van Essen heeft iets bijzonders in handen. Alleen al de locatie - in de nieuwe wijk Essenvelt aan de zuidkant van Middelburg - is uniek. In Essenvelt staat de verbinding met het oude landschap centraal. Rondom de twee appartementencomplexen is volop natuur. Walcheren biedt haar inwoners op dat gebied een mooie balans tussen groen, water en stads wonen. Ook het comfort van de appartementen is opvallend. Bij de ontwikkeling is tot in kleinste details nagedacht over manieren om het de bewoners naar de zin te maken. Yvonne van Gelderen, commercieel manager bij Heijmans Vastgoed kan haar enthousiasme nauwelijks beteugelen. Logisch, als je de inhoud en uitstraling van dit project bekijkt. “Het leuke is dat ik pas nog op deze locatie geweest ben. Natuurlijk, de bouw moet nog starten, maar toch zie en ervaar je al heel goed wat we bedoelen met wonen in een gezonde omgeving. Dat is ook duidelijk iets waaraan Heijmans waarde hecht. Want, natuurlijk besteden we veel zorg en aandacht aan de appartementen zelf, maar ook de omgeving telt mee in het woongenot dat mensen ervaren. Dat is hier dik in orde. Daarmee sluit het project aan bij de visie van Heijmans: Makers van een gezonde leefomgeving.” Tuin van bijna 10.000 vierkante meter Bijzonder is dat De Heeren van Essen een eigen landschapstuin heeft van circa 10.000 vierkante meter. Een groene buitenruimte is daarmee gegarandeerd. “Extra leuk is dat we in deze tuin een ‘Tuinjuweel’ plaatsen. Dat is een tuinhuis speciaal voor alle woningeigenaren van De Heeren van Essen. Die plek nodigt als het goed is uit om daar te verblijven, te ontmoeten, te ontspannen, de tuin te onderhouden of gewoon zorgeloos te genieten.” Opvallend veel licht De 32 appartementen zijn verdeeld over twee appartementencomplexen van bescheiden grootte en mooie architectuur. “De appartementen hebben een omvang vanaf 103 vierkante meter of groter. Opvallend zijn de royale glaspartijen op het zuiden, zodat alle ruimtes opvallend licht zijn. De appartementen op de begane grond hebben een tuin. Verder zijn er vier penthouses beschikbaar met heel riante buitenruimten”, legt Yvonne uit. Meer weten? Kijk op www.deheerenvanessen.nl of neem contact of via Stad Zeeland NVM Makelaars 0113 21 11 47 of Schinkel De Weerd Makelaardij 0118 46 03 00. m XI -I O

de Faam | 2023 | | pagina 8