Walcheren United Rob Vierboom “Werken bij de gemeente staat bij jongeren niet bovenaan” 6 De Faam Da’s geniaal! De kranten De Veerenaer, De Middelburger en Vlissinger op één stapeltje. Twee nietjes erdoor, op de voorkant met grote letters ‘De Faam’ en we hebben een herboren regionaal blad. Is dat een vingerwijzing voor een gemeentelijke herindeling? En zal dat ook zo snel gaan? Gewoon door twee nietjes door de collegeprogramma’s te jassen? Nee, ik ben bang dat dit meer zal uitdraaien op een langdurig potje kwartetten. Als ik her en der eens rondvraag, is er weinig animo voor een herindeling. Maar kunnen wij dit nog lang tegenhouden? De opgaven waar de gemeenten voor staan, worden steeds ingewikkelder. Dat zelfs aanvragen voor evenementen onontwarbare knopen blijken te zijn. Dit vraagt om extra goed geschoold personeel. Maar ja, krapte op de arbeidsmarktEn werken bij de gemeente staat bij jongeren niet bovenaan op het verlanglijstje. Dus, hoe maken wij dit aantrekkelijk? Louis van Gaal, schiet het door mijn hoofd. Hij is de enige die van drie middenmotors één grote club kan maken. Hij weet mensen aan zich te binden, plaatst ze in de goede positie, creëert een teamgevoel en is creatief en tactisch zeer sterk. Muziekvereniging ‘Eendracht Maakt Macht’ verzorgt Nieuwjaarsconcert Serooskerke - Het fanfareorkest, onder leiding van dirigent Lucas van Waeyenberge, zal op vrijdag 13 januari om 19:30 uur een muzikaal programma ten gehore brengen. Naast bekende muziekstukken uit het traditionele nieuwjaarsconcert van het Wiener Philharmoniker, wordt 2023 feestelijk verwelkomd met een programma van bekende en sfeervolle nummers. Het concert wordt gehouden in Verenigingsgebouw ‘t Westeinde aan de Oostkapelseweg 11 in Serooskerke. De zaal is geopend vanaf 19:00 uur. Vanaf 20:30 uur is iedereen uitgenodigd om met het orkest op het nieuwe jaar te proosten met een hapje en een drankje. De toegang tot het concert is gratis. Inzameling Voedselbank Walcheren Zaterdagochtend 14 januari van 10:00 tot 11:30 uur is het mogelijk om houdbare levensmiddelen in te leveren bij de Protestantse Kerk Aagtekerke (‘t Voorlokaal) en Domburg (De Poort). Voorbeelden van houdbare Romantisch nieuwjaarsconcert in Doopsgezinde kerk Middelburg - Stichting Kerk biedt Podium organiseert een nieuwjaarsconcert op zondag 15 januari om 15:00 uur, in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat in Middelburg. Op het podium staat dan Duo Piacere, bestaande uit Nathalie de Bree op klarinet en Michiel Kwekkeboom op piano. Het duo brengt een romantisch programma met onder andere de ‘The Victorian Kitchen Garden Suite’ van Paul Reade, ‘Vocalise’ van S. Rachmaninoff en ‘Aprés une rêve’ van Gabriel Fauré. Toegang is gratis. Het programma is te zien via: kerkbiedtpodium.nl. Heb jij een tip voor de redactie? Mail: nieuws@quaerismedia.nl spullen zijn: koffie, thee, (kruidenmix voor) pasta, rijst, crackers, ontbijtkoek, blikken met bijvoorbeeld soep, groente of leverpastei en broodbeleg zoals pindakaas, jam en appelstroop. Ook is het mogelijk DE punten in te leveren, daar krijgt de voedselbank koffie voor terug. Stel je de wekelijkse persconferenties eens voor, waar wethouders aangeven wat ze goed en fout hebben gedaan en wat beter moet. Waar Louis van Gaal knuffels uitdeelt, maar ook aankondigt wie hij de volgende keer passeert. Dit levert toch schitterende televisie op die over de hele wereld wordt uitgezonden? Ik zie de wagens van de NPO, BBC en CNN al voor het gemeentehuis staan. Dat is dan toch de plek waar iedereen wil werken?! ACTUEEL COLUMN Vlissinger We doen ons best om de mini’s op de gevraagde publicatiedatum te plaatsen, maar vanwege het grote aantal inzendingen kan het voorkomen dat ze worden doorgeplaatst naar een latere krant. Uiteraard zorgen we ervoor dat aankondigingen voor bijv. events of bijeenkomsten geplaatst worden vóór de datum waarop deze plaatsvinden. Stuur een mini van ±20 woorden in als je een product te koop aanbiedt, iemand wil feliciteren, een leuke actie organiseert of naar iets op zoek bent. Berichten met een commerciële mededeling kosten €19,95. Deze mini’s en overige actuele berichten, kunnen aangeleverd worden bij het kopje redactie insturen op de-faam.nl of scan de QR-code.

de Faam | 2023 | | pagina 6