365 nieuwe dagen met nieuwswaardige momenten 3 De Faam Quaeris Media wenst jullie ook in 2023 weer veel leesplezier. 2022 was een bijzonder jaar, een jaar waarin alles weer mocht. Dat we vorig jaar nog in lockdown zaten, is voor sommigen wellicht moeilijk voor te stellen. Anderen ervaren misschien juist nog de nasleep van het coronavirus. Het was een jaar waarin evenementen weer door mochten gaan en organisaties op originele manieren festivals, knutselmiddagen en netwerkbeurzen organiseerden. Een jaar waarin wij als redactie weer aanwezig mochten zijn bij persmomenten, mensen mochten ontmoeten die we alleen telefonisch hadden gesproken en nieuwe contacten konden leggen. Het was een jaar waarin we fijne gesprekken hebben gevoerd met adverteerders en we nieuwe adverteerders mochten verwelkomen. Een jaar waarin de focus voor een groot deel lag op de vormgeving en goede kwaliteit voor zowel de redactionele artikelen, als de advertenties. Diversiteit In deze laatste editie van het jaar kijken we terug op 2022 samen met jullie als lezers en de mensen die eerder in de krant voorbij zijn gekomen. Hoe was hun 2022? Waar zijn ze trots op en hoe kijken ze naar 2023? Met veel plezier en enthousiasme vertellen we nogmaals hun verhaal en laten we zien wat een diversiteit aan content we hebben gepubliceerd. Bedankt Ook kijken wij terug op alle leuke, spontane, soms emotionele en vooral inspirerende columns van onze trouwe columnisten. Mede dankzij hen en onze freelancers zijn er prettig leesbare kranten op de mat gevallen. Daarnaast bedankt Quaeris Media alle trouwe lezers die de krant iedere twee weken lazen, zij die nieuwstips instuurden en mini’s deelden, lezers die foto’s voor onze fotopagina’s verzonden en natuurlijk alle geïnteresseerden die de moeite namen om hun verhaal telefonisch met ons te delen. Het is maar een kleine stap, van 2022 naar 2023. Maar wel met 365 nieuwe dagen en nieuwswaardige momenten. Afhaalpunten In 2023 zal De Faam niet meer huis-aan-huis worden verspreid. Meer informatie over afhaalpunten is te vinden in deze editie en op onze website, waar alle afhaalpunten staan: de-faam.nl. Wil jij als ondernemer op Walcheren afhaalpunt worden? Stuur dan een mail naar verkoop@ quaerismedia.nl. 5 o z 2023 O O u

de Faam | 2022 | | pagina 3