Bouwgroep Peters Scheidsrechtersloop in Nollebos Gemeente Middelburg start met pilot Wmo- vervoersproduct Puzzel mee en maak kans op een cadeaubon De winnaar van vorige editie is: 94587 28 De Faam Jaantje Marteijn Oplossing van de vorige editie: Wie deze puzzel goed weet in te vullen, maakt kans op een cadeaubon t.w.v. 10,- te besteden bij diverse lokale ondernemers in heel Midden-Zeeland! Website: de-faam.nl/puzzel of scan de QR-code. Stuur het juiste antwoord voor maandag a.s. in via onderstaande website of stuur de oplossing naar Smithweg 1.04, 4462 HC Goes. Vermeld bij je postverzending je NAW- gegevens. De naam van de winnaar wordt in de volgende uitgave gepubliceerd. Gewonnen? De cadeaubon wordt per post naar je toegestuurd. Scheidsrechtersvereniging Walcheren organiseert op 8 januari om 10:00 uur hun jaarlijkse Bouwgroep Peters Scheidsrechtersloop. Dit jaar kunnen deelnemers kiezen uit twee afstanden: vijf kilometer en tien kilometer. Ook hebben ze de keuze om het parcours hardlopend of wandelend af te leggen. De wedstrijd zal via het Vlissingse Nollebos gaan, door de duinen en over het strand via Valkenisse terug naar De Kanovijver in het Nollebos. Voor de drie snelste hardlopers is er per afstand een prijs beschikbaar. Inschrijven is mogelijk via de website: covswalcheren.nl. Gemeente Middelburg start 1 maart 2023 met de pilot Connexxion Wmo-vervoersproduct. Ongeveer 2000 inwoners van de gemeente Middelburg, die gebruikmaken van het Wmo-vervoer, worden benaderd om twaalf maanden lang gratis met bussen van Connexxion binnen Zeeland te reizen. Inwoners krijgen een Connexxion Wmo-vervoersproduct naast de verstrekte Wmo- vervoerspas van de gemeente Middelburg. De pilotgroep kan een jaar lang in de daluren, maandag tot en met vrijdag na 09:00 uur, en weekenden gratis gebruikmaken van de bussen van Connexxion in de provincie Zeeland, de Interliner 395 naar Rotterdam en in de vervoersregio Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee. Deze proef is onder andere een samenwerking tussen de gemeente Middelburg en OV-vervoerder Connexxion. De pas is te gebruiken naast de huidige Wmo-vervoerspas. SUDOKU SPORT - COLOFON Wij zijn bewust met het milieu bezig. Wil jij als lezer ook bewust bezig zijn? Leg deze uitgave dan na het lezen bij het oud papier zodat de krant wordt gerecycled. Samen zorgen we voor een schoner milieu. Redactie: Wil je de redactie attenderen op een activiteit of onderwerp? Dit is een tweewekelijkse uitgave van Quaeris Media. Dat kan heel eenvoudig via de website of stuur een mail naar nieuws@quaerismedia.nl. Contact: Quaeris Media Smithweg 1.04 4462 HC Goes 0113 21 32 41 quaerismedia.nl Adverteren: Wil je adverteren? Dan kun je bellen met 0113 21 32 41 of een mail sturen naar verkoop@quaerismedia.nl

de Faam | 2022 | | pagina 28