4^0 X* h - 3 De Faam Benieuwd waar je De Faam kunt krijgen? Ga dan naar de-faam.nl Zie hier, de ‘eerste editie’ van de nieuwe De Faam in jouw handen! In deze editie vind je uiteraard de vertrouwde rubrieken en columnisten terug, waarmee jullie kennismaakten in De Middelburger, De Veerenaer en Vlissinger. Denk aan de rubrieken Lokale Ondernemer en Suffe Tutten, de cartoon van Leuntje en Merien en columnisten als Hans Notebaart en Bruno Suter. Maar ook: enkele redactieleden delen hun favoriete plek op Walcheren, we kijken terug naar voorpagina’s van De Faam uit onder meer 1900 en 2012 en we gingen in gesprek met voormalig chef-redacteur Ad Hanneman, die terugblikt op zijn tijd bij De Faam. Heb je het nieuws over de terugkomst van De Faam en het samenvoegen van de huis-aan- huis kranten De Middelburger, De Veerenaer en Vlissinger gemist? We leggen graag de redenen hiervoor nog eens uit. Eén titel Het is alweer ruim een jaar geleden dat Quaeris Media BV negen krantentitels en magazines van Trainews Media overnam. Sindsdien is er door ons fors geïnvesteerd in kwalitatieve redactie en mooie fotografie. Daarnaast hebben we als team ons oor te luisteren gelegd bij adverteerders en lezers. Helaas werden ook wij dit jaar geconfronteerd met explosief gestegen prijzen voor papier en het drukken en bezorgen Duurzaam Met het oog op duurzaamheid en de eerder genoemde prijsstijgingen gaat de keuze uit naar afhaalpunten op Walcheren, in plaats van huis-aan- huisverspreiding. Een breed netwerk van afhaalpunten zorgt er straks voor dat elke inwoner van Walcheren én de toerist De Faam kan meepakken. Om jullie als lezers kennis te laten maken met de nieuwe De Faam, verspreiden we in week 50 en 52 de krant nog huis- aan-huis. Daarna is vanaf week 2 De Faam af te halen op tal van locaties op Walcheren. van de kranten, maar toch konden alle magazines en kranten onafgebroken verschijnen. Als uitgever willen we niet stilstaan en continu werken aan kwaliteit en aansprekende titels. Samen met de continu veranderde markt en lezersbehoeften en de genoemde kostenstijgingen, leidt dat tot enkele veranderingen. Een daarvan is het samenvoegen van de drie lokale kranten op Walcheren, De Middelburger, De Veerenaer en Vlissinger, tot weer één krant. We hebben gemerkt dat de lezer het strikte onderscheid in gemeentegrenzen minder vanzelfsprekend vindt dan eerder gedacht. Daarom is besloten om terug te gaan naar één titel: De Faam. til TEKST EN FOTO: QUAERIS MEDIA O o TO O z w ^Middelburger

de Faam | 2022 | | pagina 3