Verkoo Direct De Looff Wat is er te doen? <8> Vogelexcursie Noordervroon Fietsen voor het goede doel Verkoop door De Mutsen In zee met de jeugdraad Kinderen gratis naar muZEEum Bieb helpt bij prikafspraak Repair café weer live Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan gen 'n hoge prijs! WOENSDAG 2 JUNI 2021 De Faam WALCHEREN KORT Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar AKELAARDIJ O. Tel: 0118-62 88 34 Meld je direct aan op: TR^'N LWo media trainews.nl/bezorger Het Repair Café gaat vanaf 5 juni v/eer werken vanuit De Kruitmolen in Middelburg. Foto.pr WESTKAPELLE - Zaterdag- ochtend 5 juni om 6.00 uur houdt het Polderhuis samen met Vogelwerkgroep Wal cheren een vogelexcursie naar het natuurgebied het Noordervroon. Deze excur sie duurt circa 2 uur en wordt begeleid door een ervaren gids. Tijdens de wandeling zal de gids een uitgebrei de toelichting geven over de verschillende soorten vogels die men onderweg tegen komt. Het Noordervroon is één van de meest vogelrijke natuurgebieden bij West- kapelle. Door de unieke lig ging van dit gebied strijkt een breed scala aan vogels hier neer om te rusten of te foerageren op weg naar het noorden of zuiden. Aanmel den kan tot 3 juni via info@ polderhuiswestkapelle.nl of 0118570700. Betaling vooraf. 6, euro per persoon, kinderen van zes tot en met twaalf jaar 3 euro. Er is plaats voor maxi maal 15 deelnemers. VLISSINGEN - Drie studen- ten van de HZ University of Applied Sciences verzorgen een fietstourtocht voor het goede doel. De tocht is nog tot en met 6 juni en heet Ride for MIVA. Deze tocht is ge richt op wielrenners. De op dracht voor hen is om voor Stichting MIVA zo veel mo gelijk geld op te halen. Met dit geld kan MIVA voor Ivai- nesu in Zimbabwe een auto kopen waarmee ze gehandi capte kinderen bezoeken en hen voorzien van benodigd heden. Aan de tourtocht van de studenten zit een speciaal tintje. Deze zal namelijk een week lang duren. Op deze manier kan iedereen op het gewenste moment en op ei gen tempo zijn of haar rou te rijden. Ook wordt op deze manier groepsvorming voor komen. Er zijn vier routes over Schouwen-Duiveland, Walcheren, Noord-Beve land, Zuid-Beveland en Goe- ree-Overflakkee van 60 of 100 kilometer. Tijdens het rijden van deze routes zullen er stops onderweg zijn waar QR-codes te scannen zijn die het verhaal van Ivainesu en MIVA vertellen. Ook is het mogelijk om een eigen rou te te rijden, want alle beetjes helpen. De tocht is tot en met 6 juni. Deelname kost 5 euro per tocht. Uiteraard is er ook de gelegenheid om een eigen donatie te doen. Onder hen die op Strava of Facebook hun route delen of uploaden verloot de organisatie ook nog leuke prijzen. Meedoen? Mail naar rideformiva(a> gmail.com of bezoek de Face book of Instagrampagina. WESTKAPELLE - Woensdag 2 juni van 11.00 tot 16.00 uur zitten de dames van de hand- werkdub klaar in de winkel van het Polderhuis met een tafel vol eigen gebreide en gemaakte spullen. Met hun jarenlange ervaring in hand werken (naaien, breien en haken) maken de dames su per leuke producten. Mond kapjes met Zeeuwse twist, panterprint of tattooprint draaien ze hun hand niet voor om. Er is een ruime keu ze aan leuke producten deze dag zoals pannenlappen en ovenwanten van Zeeuws schortenbont maar ook kin- der kleertjes voor een klein prijsje. DOMBURG - Ga jij zaterdag 19 juni 2021 mee met Jeugd raad Veere - Actief de zee in? De Jeugdraad Veere houdt samen met Welzijn Veere een paar keer per jaar cultu rele en sportieve evenemen ten voor alle jongeren vanaf het voortgezet onderwijs, die wonen in de gemeente Vee re. Als beginnende of gevor derde watersporter kun je je 2,5 uur lang uitleven op de golfen van strand Noorddui- ne, Domburg. Je gaat sowie so anderhalf uur golfsurfen en afhankelijk van het weer ga je stand-up paddien (Sup- pen), raften, bodyboarden of skimboarden. De kosten voor deze middag zijn 7,50 per per soon en zijn inclusief alle be nodigde materialen, wetsuits en na afloop een frisdrankje. Je hoeft alleen zelf geschik te badkleding, handdoek én wanne kleding mee te ne men. Verzamelen om 13.00 uur op het strand bij Surf- school Domburg. De middag duurt tot 16.30 uur. Je kan je aanmelden via: www.wel- zijnveere.nl/woonkernen/ stranddag-domburg-2021/ VUSSINGEN - Omte vieren dat het Zeeuws maritiem muZEEum vanaf zaterdag 5 juni weer bezoekers mag ont vangen, mogen alle kinderen het hele openingsweekend gratis naar binnen. Bezoekers moeten vooraf online reser veren en mogen alleen nog met hun eigen huishouden komen en mondkapjes zijn nog verplicht. Kinderen tot en met 17 jaar kunnen onder begeleiding van een volwas sene zaterdag 5 en zondag 6 juni van 10.00 uur tot 17.00 uu gratis het muZEEum be zoeken. Een toegangskaartje voor het muZEEum koop je online via www.muzeeum.nl. WALCHEREN - Heb je een brief ontvangen over de vac- cinatieprik tegen corona? En vind je het moeilijk om online een afspraak te maken? Kom dan naar het Infopunt Digita le Overheid in de Bibliotheek in Middelburg of Vlissingen of vanaf juli naar de ZBBUZZ. De mensen van de biblio theek helpen je dan met een afspraak te maken via de computer van de bibliotheek of op je eigen telefoon, tablet of laptop. Zorg er dan wel voor dat je je DigiD-code bij de hand hebt. In Middelburg kun je terecht op dinsdag en donderdag van 11.00 tot 13.00 uur, in Vlissingen op maan dag van 11.00 tot 13.00 uur en in de ZBBUZZ vanaf 1 juli. Zie dezb.nl voor plaatsen en tij den. Buiten deze tijden kun je bellen met 0118-654000. MIDDELBURG - Het Repair Café Middelburg hervat zijn maandelijkse bijeenkomsten vanaf 5 juni. U bent weer van harte welkom met uw repa ratie aan laptop, tablet, huis houdelijke spullen, kleding of alles wat u kunt dragen. Be halve witgoed. Wij repareren tegen materiaalkosten, Bij inleveren van uw reparatie is een mondkapje verplicht, het Repair Café is van 10.00 tot 13.00 uur, ophalen kan tot 15.00 uur aan de Kruitmolen- laan 129 in Middelburg. Actief bezig zijn, leuk bijverdienen en lokale inwoners verblijden met nieuws uit de regio. Deze drie factoren horen bij een bijbaan als krantenbezorger. Op Walcheren verschijnen binnenkort De Middelburger, Vlissinger en De Veerenaer. Trainews Media is op zoek naar krantenbezorgers om deze lokale huis-aan-huiskranten tweewekelijks te verspreiden in de gemeente Middelburg, Vlissingen en Veere. Deze leuke tweewekelijkse bijbaan is goed te combineren met ander werk, school en hobby's doordat de bezorger zijn of haar eigen tijd indeelt. Voor zowel de jonge generatie en de actieve volwassene is kranten bezorgen een ideale bijbaan. Eon krantenbezorger is actief en sportief bezig, het werk is flexibel, prima in te delen en het is een leuke bijverdienste! Aan het eind van het jaar laten de lezers hun dank blijken met een leuke eindejaar fooi. Wie interesse heeft kan meer informatie vinden op de website: trainews.nl/ bezorger. Na het invullen van het aanmeldformulier wordt er zo snel mogelijk contact opgenomen. www.delooffmakelaardij.nl www.delooffkooptmijnhuis.nl Oosterkerkplein 16, 4331 TL Middelburg ZICHTBAAR LOKAAL

de Faam | 2021 | | pagina 8