Wil jij net als Zoë in de zorg en welzijn gaan werken? Of net als Niels op een andere manier blijven werken in zorg en welzijn? Een cursus volgen net als Fatima? Don is dit je kans! Mook een afspraak voor een gratis loopbaangesprek met een ervaren coach. QQ Sterk in je werk, Nü/zorg voor jezelf Geef jezelf een coach cadeau en kom erachter wat jouw toekomst in zorg en welzijn is! WOENSDAG 2 JUNI 2021 Optie 1Online vrijwilligersmarkt Optie 2: Kennismakingsboekje en -gesprekken Aanmelden Zoë: Kijk op www.viazorg.nl/gratisloopbaangesprek voor meer informatie en meld je aan. Niels: Fatima: De Faam 14 juni 2021 10.00-11.30 uur 19.30-21.00 uur Optie 1: vóór 8 juni vrijwilligerfawelzijnmiddelburg.nl, 06-8222 7382 of 06-8221 8168 en ontvang een presentje. Optie 2: 1 t/m U juni welzijnmiddelburg.nl/vrijwilligerswerk Meer info: scan de QRcode Foto's: Lianne de Groot, And» ven Riet, Matthieu van Ijsertoo, Aühelmer Nederland Ik kon geen oppas vinden voor mijn kinderen daarom heb ik via Zoom mijn coach gesproken. Samen hebben we gekeken naar waar ik goed in ben en hoe ik dat kan laten zien aan een potentiële werkgever. Mijn coach heeft mij erg goed op weg geholpen. Ik heb nu een baan die ik goed kan combineren met mijn gezin! Ik kreeg hulp bij het schrijven van mijn sollicitatiebrief en ik heb een beroepentest gemaakt. En samen met mijn coach heb ik ook gekeken naar wat ik verder nodig heb. Ik mag nu op sollicitatie gesprek komen. Ik heb een cursus gevonden die bij mij past dankzij mijn coach. Er is dus meer mogelijk dan je denkt! Deze cursus kan ik gemakkelijk combineren met mijn huidige baan.

de Faam | 2021 | | pagina 4