Past een tweedehands traplift op mijn trap? Podium Zeeuwse Concertzaal weer open Vlissingse turnsters dansen aan en in zee Concert door Roon Staal WOENSDAG 2 JUNI 2021 De Faam Advertentie Als traplopen lastiger wordt of gewoon weg niet meer gaat, is een traplift de op lossing. Door chronische ziekten, zoals artrose, diabetes en COPD, en het ouder worden, kan de trap een steeds groter ob stakel worden. Met een traplift is de trap weer veilig toegankelijk. Wie geld wil besparen of duurzaamheid belangrijk vindt, kan kiezen voor een tweedehands traplift. Dan is het fijn om te weten of de trap geschikt is voor de traplift. Er bestaan verschillende trapliftmodel- len, elk met hun eigen voordelen en mo gelijkheden. Waar de een alleen op rechte trappen geplaatst kan worden, is de ander geschikt voor vrijwel elke trap. Een traplift past daarom op rechte trappen, trappen met bochten én spil- en wenteltrappen. Om de traplift zo goed en zo compact mo gelijk te kunnen plaatsen, is het belangrijk dat de trap zo nauwkeurig mogelijk inge meten wordt. Trapliftfabrikant Koninklij ke Otolift gebruikt daarvoor een zelf ont wikkelde inmeet applicatie. In slechts 20 minuten tijd is de trap tot op een tiende van een millimeter nauwkeurig opgeme ten. En via de virtual reality app laat de adviseur direct zien hoe de traplift er op de trap uit gaat zien. Omdat een tweedehands traplift al op maat gemaakt is voor een andere trap. moet deze in de fabriek op maat gemaakt worden voor de nieuwe trapsituatie: een kostbaar en tijdrovend proces. Koninklijke Otolift heeft dat proces doeltreffend veran derd door de Otolift Modul-Air te ontwik kelen. De rail van deze modulaire traplift bestaat uit innovatieve modules, die per fect op elkaar aansluiten. Deze modules zijn onderling uitwisselbaar, waardoor de traplift gemakkelijk op maat gemaakt kan worden voor vrijwel elke trap. En omdat de modules op voorraad gemaakt worden in de eigen fabriek, kan de traplift al bin nen 48 uur geplaatst worden. Door innovatieve technologieën, zoals de Reverse Drive Technology, kan de stoel van de traplift deels of zelfs volledig ach teruitrijden. Plaatsing is daarom al moge lijk op trappen vanaf slechts 60 centimeter breedte. Het is daarnaast ook mogelijk om de traplift aan de binnenzijde van de trap te laten plaatsen. De brede kant van de tre den blijft vrij en de trapleuning kan vaak blijven zitten. Ook voor smalle trappen en trappen die beloopbaar moeten blijven is er dus een oplossing te vinden. Wilt u zeker weten of een traplift van Ko ninklijke Otolift op uw trap past? Maak dan een afspraak voor een vrijblijvend thuisadvies. U weel dan meteen wat de exacte kosten zijn voor uw situatie. Of vraag gratis een brochure aan. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 771 0. MIDDELBURG - De Zeeuwse Concertzaal gaat weer open. vooralsnog met maximaal dertig bezoekers per voorstelling. Alle concerten hebben twee uitvoeringen in een coronaveilige omgeving. Kaarten worden alleen verkocht via www.zeeuwseconcertzaal.nl en er zijn geen pauzes. Zondagmiddag 13 juni om 13.30 en 15.30 uur brengt het koor Cappella Amsterdam (foto hierboven) het programma De Grootinquisiteur. Verder deze maand nog Bart van Oort (18 juni. 19.00 en 21.00 uur), Spinvis (19 juni 19.00 en 21.00 uur). Geoffrey Madge speelt de Goldberg variaties (20 juni. 13.30 en 15.30 uur) en Feiko Deutekom speelt Philip Glass (25 juni 19.00 en 21.30 uur). FOTO: JAN HORDIJK MIDDELBURG - Zanger en pi anist Roon Staal geeft zondag 20 juni twee concerten in de Doopsgezinde Kerk in Middel burg. Met op authentieke wij ze gezongen covers maar ook karakteristieke eigen werken kunnen bezoekers kiezen tus sen een optreden om 14.00 uur of om 16.00 uur. Voor hen die Roon Staal nog niet eerder live hebben mee gemaakt heeft de legendari sche zanger Art Garfunkel een aanbeveling: "Here I take gre at pleasure in introducing the extraordinary talent of Roon Staal, one of the truly great sin gers in the western world! We have been friends for years, singing together and recording just for the beauty of it". In The Silence Of Light Remixln de afgelopen tijd heeft Roon een aantal online concerten gegeven via zijn youtube ka naal. Tijdens het online concert in maart heeft hij zijn nieuwste album "In The Silence Of Light Remix" gepresenteerd. Daar is in april het album "A-Pri- ori" bijgekomen. Tijdens de komende Zomer Tour zullen songs van deze nieuwe maar ook eerdere albums, met zo wel eigen composities als co vers, live worden gespeeld. Reserveringen via 06-15403125 ofwww.roonstaal.com De dansers van het demoteam met amper 15 graden het zeewater in met hun dans Wonder. FOTO: VTV Wat doe je als Zeeuwse turn- en dansvereniging als je mee wil doen aan een danswedstrijd en de danszaal gesloten is? Dansen op strand natuurlijk. Dit jaar doen er drie dansgroe pen van de Vlissingse Turn Vereniging (VTV) mee aan de On line Dance2Show en Dance2Videoclip wedstrijd van de KNGU. VLISSINGEN - Inmiddels zijn binnen de sportlocaties weer geopend, maar begin dit jaar mocht er alleen maar dansles worden gegeven in de bui tenlucht of online. Hoewel het lastig is om een choreogra fie in spiegelbeeld aan te le ren via een webcam of zonder spiegels buiten, hield dat de VTV dansgroepen niet tegen om toch te blijven bewegen. Toen de KNGU, de landelijke sportbond voor turn en dans, aankondigde dat alle dans wedstrijden dit jaar online ge houden zouden worden, was VTV dan ook meteen enthou siast en schreef zich in om mee te doen. Na weken oefenen, in weer en wind op de oude at letiekbaan naast de Vrijenho- venzaal van VTV en later op het Nollestrand, zijn in mei in drie avonden alle dansen ge filmd. Spannende tijden, niet alleen Buienradar werd regel matig gecheckt, maar ook de waterstanden van het strand werden ineens belangrijk. De clips zijn nu te zien op het YouTubekanaal van VTV; 19, 20, 26 en 27 juni is er een livestream van de online danswedstrijd. www.vtv-vlissingen.nl 100% nauwkeurig inmeten Altijd maatwerk Een traplift voor uw situatie

de Faam | 2021 | | pagina 14