Livestream De Piek door The Remedy Bluesband apetito Probeer nu 5 maaltijden voor slechts 19,95! Actueel Mo4Com filmt de Oosterschelde Speciaal voor u WOENSDAG 26 MEI 2021 De Faam MOOI ZEELAND Cg* aan huis Inclusief 12 heerlijke ijsdesserts grati word krantenbezorger! Trainews Media en Reclame verspreiding Bouwman zijn op zoek naar krantenbezorgers in jouw wijk! TRAINLWS MEDIA >- BOUWMAN Meld je direct aan op: Bouwman-redame.nl VLISSINGEN - De Piek leent zich uitstekend voor een flinke pot blues. The Remedy Blues band zal op 5 juni via een live stream een sneak preview ge ven van hun eerste EP Better Days. De titelsong Better Days staat symbool voor het hel pen van je medemens in deze moeilijke tijden en het houden van moed voor de komst be tere dagen. De nummers van de EP zijn al grotendeels af, maar het opnameproces nog niet. Vandaar dat het publiek een sneak preview krijgt in de nieuwe EP. De verwachting is dat de EP rond september 2021 af is en te luisteren is op Spotify. The Remedy Bluesband The Remedy laat de blues ver der leven in de volgende ge neratie. Naast inspiratie van de grote jongens van vroeger zoals Stevie Ray Vaughan en Rory Gallagher zijn er zeker ook hedendaagse blues helden die het fundament leggen in de muziek van The Remedy. Denk hierbij aan artiesten als Philip Sayce, Kenny Wayne Shepherd en Joe Bonamassa. Tijdens de voortvarende eerste jaren, was The Remedy regelmatig te zien op bluesroutes en werden ze ook steeds vaker geboekt door de grotere festivals zoals Ind oor bluesfestival Kwadendam- me, Bluesfestival Giethoorn en het Blommenkinderfestival in Roosendaal. Op 5 juni staan Je roen van Zee op Hammond en piano, Sander Elderkamp op drums. Peter Kok op basgitaar en Rob Commandeur vocals en leadgitaar er klaar voor. Een Soar snapt wat nodig is! Extra hulp nodig? Saar aan Huis biedt ondersteuning bij mensen die zelfstandig thuis willen blijven wonen. Van wandeling tot hulp bij boodschappen en verzorgen van maaltijden. Onze Saars ontlasten of vervangen de bestaande mantelzorger of vullen deze aan. (Een vaste Saar die langskomt op de momenten die u hebt aangegeven. Onze diensten zijn zeer betaaibaar en worden mogelijk ook vergoed door de zorgverzekering of vanuit een PGB. Wilt u weten wat de mogelijkheden voor u zijn? Neem contact met ons op tel. 0113-296066 of zeelandmn@saaraanhuis.nl Mantelzorgers gevraagd: Voor nieuwe cliënten zijn we op zoek naar nieuwe Saars. Heb je affiniteit met mantelzorg en vind je het leuk om tegen een vergoeding cliënten in jouw buurt te ondersteunen? Vul dan het inschrijfformulier werken als Saar in op onze website www.saaraanhuis.nl Dezer dagen verschijnen er twee nieuwe films over de Oosterschelde en het gebruik ervan. Beide films zijn ont wikkeld door het Zeeuws filmbedrijf Mo4Com Visualisati ons met subsidie van de ProvincieZeeland en het Natio naal Park Oosterschelde. ZEELAND - De eerste film is bedoeld voor leerlingen van de basisscholen. De film zal gebruikt worden als lesmate riaal en als mogelijke onder steuning bij excursies naar het Oosterscheldegebied. De tweede film is bedoeld voor bestuurders, overhe den en bedrijfsleven. Deze film kan uitstekend funge ren als vertrekpunt bij een discussie over het optimaal gebruik van de Oosterschel de: visserij, natuur, toerisme, scheepvaart en het bieden van veiligheid. Er wordt con tinu gezocht naar een balans tussen de soms tegenstrijdige belangen. Naast echte filmopnames be vatten beide films een aantal zeer realistische 3D visualisa ties en animaties. Vanaf nu zijn de films voor een ieder vrij beschikbaar op het You- tube kanaal vanMo4Com Visualisations. De films wor den verspreid onder de ba sisscholen door het Milieu Educatie Centrum de Beve- landen. Dit als onderdeel van praktijklessen over de na tuur, in het bijzonder over de Oosterschelde. 0 De films zijn te bekijken via https://youtu.be/90oDri- K0AH0 De Oosterschelde op zijn mooist. FotoMc^Com I Wat uw woon- of eetsituatie ook is: bij apetito willen we u culinair verrassen. Laten genieten van gemak! Van onze 150 vriesverse maaltijden kunt u er nu 5 proberen voor slechts 19,95: Nasi goreng met kipsaté Macaronischotel Grootmoeders kippannetje Runderhachee met rode kool en aardappelen Runderlapje met bloemkool en aardappelpuree Gratis aan huis bezorgd en zonder verdere verplichtingen. Bovendien ontvangt u nu ook nog eens 12 ijsdesserts t.w.v. 12,29 gratis! Dat smaakt naar meer toch? Eet u natriumarm, vegetarisch of glutenvrij? Ook dat kan. Ga naar apetito-shop.nl/proefpakket of bel 0800 - 023 29 75 (gratis) en maak uw keuze. Vermeld bij de bestelling actiecode 108-LOK0521 Eet smakelijk! Enkel voor nieuwe klanten en geldig t/m 30 juni 2021. Kijk voor de overige voorwaarden op apetito-shop.nl/proejpakket. ZICHTBAAR LOKAAL RECLAMEVERSPREIDING De voordelen: - Hoge vergoeding! - (tussen €10,-/€25,- per bezorgweel - 1 keer per 2 weken bezorgen - Altijd een wijk in de buurt! - Leuke en zelfstandige bijbaan - Zelf je tijden bepalen - Altijd te combineren met school, andere bijbaantjes of sport - Keuze uit grote en kleine wijken - Handig contact met ons via Whatsapp - We leveren de kranten bij je thuis

de Faam | 2021 | | pagina 8