O ïïn UITGEKOOKT.nl Nog niet eerder besteld bij Uitgekookt? Wat is er te doen? 4 maaltijden voor maar 15,- en ontvang de aspergespecial voor €8,50 Vlissingen in perspectief Open kerk met exposities Fotowandeling ouder en kind Oostkappels verwennen Shoppen in de kledingbeurs Auditie voor MBO dans WOENSDAG 28 APRIL 2021 De Faam WALCHEREN KORT Ook de Citytrail 2021 is afgelast Maak dan kennis met ons proefpakket en bestel de eerste LEKKERE GEZONDE MAALTIJDEN AAN HUIS BESTEL NU: Verse asperges met ham, krieltjes en hollandaise OP OP Gratis gekoeld aan huis bezorgd k in 4 minuten op tafel VLISSINGEN - De mensen van ROAT waren er soms even stil van. Zo mooi en vaak ook ont roerend waren de vele kunst werken die ze ontvingen als reactie op onze oproep 'Maak een kunstwerk over jouw licht punt in coronatijd'. Je kunt de kunstwerken vanaf nu zelf be wonderen in de etalage van het pand van de VOC aan de Lange Zelke 24 in Vlissingen. In overleg met de gemeente heb ben we besloten de expositie zo veilig mogelijk te houden en telkens maar vier kunst werken tegelijk te exposeren, zodat er niet teveel mensen voor de etalage staan. De vier kunstwerken blijven twee we ken staan en worden daarna vervangen door de volgende vier kunstwerken. KLEVERSKERKE - Iede re donderdagmiddag tussen 13.30-16.30 uur is de kerk in Kleverskerke open, om even rustig te kunnen zitten een kaarsje te kunnen branden of een gesprekje te hebben. In de kerk worden op dit mo ment maximaal twee tot vier gasten tegelijk ontvangen. Het zaaltje achter de kerk is open voor maximaal twee personen tegelijk. In dat zaaltje staan alle tweedehands boeken op gesteld. De opbrengst van de boekverkoop is volledig voor het Zending-Werelddiaconaat en ontwikkelingssamenwer- kingproject van Kerk in actie: De Delta voor Indonesië. Ver der toont de kerk foto's van de kerk van Kleverskerke en de omgeving van Kleverskerke uit de nalatenschap van wij len de heer Leonard den Beer Poortugael. Marjan Kamp uit Arnemuiden exposeert in de kerk schilderijen, die ze ver koopt voor het ZWO- project. Wie graag op een ander mo ment naar de de kerk komt kan dit telefonisch afspreken via 06-13167690. VLISSINGEN - Ben je op zoek naar een creatieve activiteit in het weekend? Dan is een fo towandeling samen met één of meerdere kinderen onder de 12 jaar vast iets voor jou. In je eigen bubbel en op gepas te afstand van de fotograaf ga je op stap. Bij de fotowande ling in Vlissingen ligt de aan dacht op de skyline en het licht. Zon of wolken. Het type weer maakt niet uit. Het licht en de zee veranderen in deze korte tijd steeds van kleur en sfeer. Maar Vlissingen heeft meer te bieden. Het dokje van Perry, mooie pleintjes en ver borgen steegjes. In een rus tig tempo wandel je samen met fotografe Karin den Boer door de binnenstad en over de Groene Boulevard. Onder weg zijn er fotostops en krijg je tips hoe je anders kan leren kijken en fotograferen. Tijdens de uitleg en het fotograferen houd je natuurlijk rekening met de gepaste afstand van anderhalve meter. Meedoen kan met iedere gewenste ca mera of smartphone. Voor de kinderen is er eventueel een leen-camera om te gebruiken. De wandeling vertrekt vanaf de Oude markt voor de ingang sint Jacobskerk en duurt ruim een uur. Aanvang in overleg, meer informatie via www.ka- rindenboer.nl/workshop of 06 29441561 MIDDELBURG - De Stichting Wandel- en Renevenement Middelburg heeft moeten be sluiten om de Citytrail Mid delburg op 17 september te annuleren. Corona is er voor de tweede keer de oorzaak van dat de Stichting deze moeilijke beslissing heeft moeten ne men. De Citytrail Middelburg is een wandel-en rentocht dwars door allerlei gebouwen, zoals winkels, cafés kantoren etc. in en rond de binnenstad van Middelburg. De editie 2019 tel de ruim 2100 deelnemers, die niet alleen van de interessante route genoten, maar ook van de pre-en afterparty bij CSW Van de Perre. De realisatie van een dergelijke tocht vraagt maanden van voorbereiding, waarbij de medewerking van winkeliers en horeca voor waardelijk is om tot een aan trekkelijke loop te komen. Het bestuur kan zich voorstellen, dat de ondernemers eerst an dere prioriteiten zullen stellen dan het in de avonduren open stellen van hun bedrijf. De Ci tytrail Middelburg richt zich nu op 9 september 2022. OOSTKAPELLE - Het derde Oostkapels Ontdekpakketje heeft het daglicht gezien. Het is een activiteiten pakket waar je meerdere dagen mee aan de slag kan, zowel in Oostkapelle, als op Walcheren en zelfs in Zeeland. Je gebruikt alle zin tuigen en het is bedoeld voor alle leeftijden. Ontdek wat bij voorbeeld zout, kruidenthee en citroenen met Oostkapelle te maken hebben. Wat ver tellen deze producten over vroeger en wat over nu en de toekomst? En op welke plaat sen is dat? Trek erop uit, volg de met gele pijltjes bewegwij- zerde LandGoed Wandeling en Ondanks versoepelingen van de coronamaatregelen kan ook dit jaar de Citytrail Middelburg niet doorgaan. Foto: Frank Husslage ga aan de hand van verhalen, producten, informatie, idee- en en tips uit het pakketje op ontdekking uit. Je wandelt over diverse buitenplaatsen in de Manteling van Walche ren, door de duinen en de dorpskern. Thuis of op je va kantieadres kun je met de pro ducten ook iets lekkers maken of knutselen. Het Oostkapels Ontdekpakketje is te bestellen via: info(a)stichtingtuys.nl of via 06-24 27 64 53. Vermeld je naam, adres, telefoonnummer, het aantal pakketjes. MIDDELBURG - De deuren van de Beurs van Kledingbank Zeeland gaan weer open voor publiek, ledereen is van harte welkom, hier is geen verwijs- brief voor nodig. Er is een groot aanbod van dames- heren en kinderkleding. De rekken worden steeds aangevuld en ververst. Het hoort er nu wel bij dat je een afspraak moet maken, dat kan via www.kle- dingbank-zeeland.nl/nieuws. Iedere klant krijgt een uur de tijd om te kijken en te passen. De Beurs is open op maandag, dinsdag en woensdag van 9 tot 14 uur. Ook op Koningsdag en Bevrijdingsdag is de Beurs op afspraakgeopend. ROOSENDAAL - De laatste au- ditie voor MBO Dans is don derdag 20 mei in theater De Kring in Roosendaal. Wie de auditie doorkomt mag in au gustus 2021 starten aan de opleidingen tot Dansprofessi- onal (niveau 3 en 4), waarvan de lessen plaats vinden in de praktijklocatie in Roosendaal. Aanmelden voor de auditie kan via msmeding(a)scalda.nl.

de Faam | 2021 | | pagina 12