IkA 'Indebuurt biedt nationaal bereik aan adverteerder' BTC Direct:'Meeliften op vertrouwd platform' 1 I TopzorgGroep: online afspreken met alle specialisten WOENSDAG 21 APRIL 2021 De Faam ■»r*É idMn tv Jj. Topzorg ^^Revalidatie GROEP lndebuurt.nl wordt vooral ge zien als een lokaal nieuwsplat- form, dat ideaal is voor lokale ondernemers om erop te ad verteren. Maar nu inmiddels 39 steden zijn aangesloten, blijken adverteerders de website ook prima te kunnen inzetten voor een nationale campagne. Florian Busschers is dol op In debuurt. Als sales development manager van DPG Media houdt hij zich bezig met de kansen voor adverteerders bij uiteenlo pende mediatitels, maar het lo kale platform heeft een speciaal plekje in zijn hart. "Wat ik zo gaaf vind aan Indebuurt is dat het al leen maar leuk nieuws brengt", vertelt hij. "Geen bankroven en andere ellende, die je veel bij an dere media leest. Het leverde ze zelfs de publieksprijs voor beste nieuwssite op bij de verkiezing van de Website van het Jaar." Landelijk bereik Het gaat goed met Indebuurt. In ruim vijf jaar tijd is het totaal aan tal aangesloten steden gegroeid naar 39. De meest recente aan winsten uit 2020 zijn Alkmaar, Veenendaal, Nieuwegein, IJssel- stein. Houten en Amsterdam. "Ondernemers gaan meer en meer inzien dat ze zo'n lokaal platform ook voor landelijke campagnes kunnen inzetten", zegt Busschers. "Daarbij bieden we veel flexibiliteit: je kunt alle steden inzetten voor landelijk bereik, maar ook kiezen voor een kleiner aantal steden, bijvoor- Florian Busschers, sales development manager bij DPG Medio„Bereik van Indebuurt is gigantisch beeld om een bepaalde regio te bereiken." Gelokaliseerde content Het bijzondere aan adverteren op Indebuurt is de 'gelokaliseer de'branded content. Zo kan een algemeen artikel over de huizen markt of een ander onderwerp overal worden toegespitst op de lokale situatie, met uiteraard ook de plaatsnaam in de kop. "Denk dan aan iets als: hier koopt de Groninger, of Deventenaar, zijn spijkerbroeken", schetst Bus schers. "Het redactieteam biedt gigantisch veel service bij de productie van de branded con tent. Artikelen krijgen helemaal de look feel van Indebuurt, waardoor de lezers direct wor den aangesproken. En dat werkt. De tijd van schreeuwerige recla meboodschappen is voorbij, de consument wil verhalen waar hij echt iets aan heeft." Busschers noemt Indebuurt een 'ondergeschoven kindje', omdat het vooral als lokaal platform wordt gezien. "Dat beeld is on terecht, want het bereik is gigan tisch (6 miljoen unieke bezoe kers per maand) en er kan meer dan veel ondernemers denken. Zo draaien de artikelen mee in een carrousel op de website van het AD. Dat levert veel extra be reik op. Ook wordt er goed ge bruikt gemaakt van Facebook, Instagram en nieuwsbrieven." Vrijblijvend advies? Scan de QR-code of neem con tact op met Florian Busschers: florian.busschers@dpgmedia.nl Een gouden combinatie: Indebuurt en huis-aan-huis Voor wie een extra groot bereik wil, heeft DPG Media dé oplossing, stelt Florian Busschers. Namelijk de'gouden combinatie'van print en digitaal. "Met Indebuurt en onze ruim 70 huis-aan-huistitels kunnen wij als enige uitgever landelijk en tegelijkertijd lokaal zijn. Zeer interessant voor bedrijven met meerdere vestigingen. Met deze klanten kunnen we een landelijke campagne opzetten, maar ook kijken waar ze lokaal aandacht willen. Die combinatie is goud waard. Busschers noemt de campagne voor Blox als succesvoorbeeld. "We hebben zowel op Indebuurt als in de huis-aan-huiskranten hun boodschap geplaatst. In de huis-aan-huiskranten konden lezers een QR-code bij het artikel scannen Veel mensen hebben dat gedaan. En zo hebben we een klant die in de cryptocurrency actief is en eigenlijk alleen maar online adverteerde, kunnen verrassen en overtuigen van het grote bereik van onze huis-aan-huiskranten. Samen met Indebuurt is dat bereik gigantisch en dus goud waard voor onze klanten." Handelen in bitcoins is niet het eerste onderwerp dat je met de huis-aan-huiskran- ten en Indebuurt associ eert, maar crypto-bedrijf BTC Direct doet graag za ken met deze media. Marketingmanager Toon Schraven ziet kansen voor branding én conversie. "Indebuurt was niet het eerste medium waar ik aan dacht, maar ik heb me laten overtuigen door een goed voorstel met duidelijk om schreven verwachtingen", zegt Schraven. "BTC Direct is redelijk bekend in de 'cryp- tosphere' en bij wie daar net zijn eerste stappen heeft ge zet. Dan heb je niet heel veel 'gehuurde'grond nodig. Dat is anders voor onze app BLOX, die nieuw is en nog geen gevestigde naam heeft." Schraven is uit op concreet resultaat. "Over de resultaten bij onze eerste twee campag nes mogen we niet klagen. Wat helpt is dat Indebuurt een betrouwbaar platform is dat dicht bij de gebruiker staat. Waar cryptogerelateer de websites voor veel men sen toch een soort ver-van mijn-bedshow zijn, gaat het bij Indebuurt echt over din gen die je in je persoonlijke i 1 r. Toon Schraven, marketing manager bij BTC Direct. leven tegenkomt. Daar Liften we graag op mee. Mensen hebben vaak een onterecht beeld van bitcoins. Het is goed voor ons en de cryptobranche om een ande re boodschap te verspreiden." We hebben via Indebuurt ook een keer ons artikel kunnen verspreiden in de huis-aan-huis- bladen. Erg leuk om op die ma nier potentiële gebruikers te bereiken. Grotendeels is het toch een nieuwe doelgroep die je zo aanspreekt, en bovenal is het een ongebruikelijk medium, ze ker voor deze markt. Het is voor ons interessant om kennis te nemen van de kracht van online gecombineerd met offline, en in het bijzonder om te kijken hoe dit uitpakt op lokale platformen zoals Indebuurt en huis-aan- huis. Meer weten overcrypto-trends? Lees het verhaal van BTC Direct op deondernemer.nl/btc-2021 De TopzorgGroep streeft ernaar de beste paramedische zorg te bieden, met alle specialisaties op het gebied van onder andere fysiotherapie en leefstijl. Dit betekent dat je bij de TopzorgGroep terecht kunt voor een breed scala aan specialisaties op het gebied van fysiotherapie, oefentherapie en ergotherapie maar ook diëtiek, UWV trajecten, letselschade, arbeidsrevalidatie, medisch fitness en psychologie. Prettig is datje sinds kort direct online een afspraak kunt maken. De TopzorgGroep heeft meerdere vestigingen in Zuidwest-Nederland. Met een zo breed mogelijk scala aan specialiteiten binnen de praktijk biedt deze zorggroep de zorg zo compleet mogelijk aan. Elke therapeut bij de TopzorgGroep heeft een eigen specialisatie en biedt zorg op maat van de patiënt. Matthijs van 't Westende, Eline Pladdet en Bert Veldhuis werken bijvoorbeeld als ergotherapeut bij de TopzorgGroep. Zij zijn gespecialiseerd in veelvoorkomende klachten en aandoeningen waaronder hypermobiliteit, whiplash, reumatische aandoeningen, niet aangeboren hersenletsel en chronisch vermoeidheid syndroom. Ergotherapie kan ook ingezet worden bij complexe pijnproblematiek, waardoor mensen beperkingen ervaren bij het uitvoeren van de betekenisvolle, dagelijkse activiteiten. Obstakels zoals vermoeidheid, pijnklachten, valgevaar, overprikkeling, concentratie-en geheugenproblemen kunnen onderdelen zijn van de ergotherapiebehandeling. Hoe ziet een ergotherapie behandeling eruit? De ergotherapeut kijkt gericht naar je persoonlijke situatie. De behandeling vindt niet alleen plaats in een behandelkamer, maar ook daar waar de problemen zich voordoen, zoals thuis, op school of op het werk. De adviezen variëren van oefeninstructies tot handige manieren om activiteiten makkelijker te maken. De ergotherapeut adviseert desgewenst ook over eventuele hulpmiddelen of aanpassingen, die nodig of mogelijk zijn in de woning. Verder geven de ergotherapeuten van de TopzorgGroep voorlichting aan de naaste betrokkenen en mantelzorgers. Online afspraak maken Of het nu gaat om een afspraak met een ergotherapeut of één van de andere specialisten, je regelt dat sinds kort heel eenvoudig online. Voor fysiotherapie, ergotherapie, oefentherapie en diëtiek is zelfs een verwijzing van de huisarts niet meer nodig. Ideaal, want zo bepaal je zelf wanneer en hoe laatje op welke vestiging een afspraak hebt. Kijk voor meer informatie en een vestiging bij jou in de buurt op: www.topzorggroep.nl 0113-330875 www.srnrevalldatie.nl www.topzorggroep.nl lnfo@srnrevalklatie.nl info@topzorggroep.nl

de Faam | 2021 | | pagina 12