altijd in de buurt! De lente is weer in h< Zomertijd gaat weer in Vervroegde afsluitingen Opruimdag in binnenstad Middelburg Jonge mannen in De Piek Orgelmuziek uit de Koorkerk WOENSDAG 24 MAART 2021 ascozeeland.n De Faam® Redactie: Edisonweg 37e, 4382 NV Vlissingen 0 088-0136920 redactie.faam@dpgmedia.nl |||j www.de-faam.nl Jj DeFaamWalcheren Q @de_faam De boys van Men zijn van huis uit gestimuleerd door muzikale ouders die het klappen van de zweep al kennen. Zaterdag staan ze op de plek waar die zelfde ouders ooit glorieerden. Foto: PR WALCHEREN - Sinds afgelopen zaterdag is het weer lente. Over de hele wereld hadden alle plekken die dag prea'es twaalf uur daglicht. Vanaf nu tot eind juni staat de zon iedere dag een beetje hoger boven de horizon. Stukje bij beetje wordt het eiland ook weer groener. De bomen botten uit, de bollen staan in volle bloei en de vogels en andere dieren zijn druk bezig met hun aanstaande nageslacht. Het is o zo jammer dat deze start van het seizoen niet uitbundig gevierd kon worden op het terras. Laten we het erop houden, dat hoe beter we ons aan deze noodzakelijke beperkingen houden, hoe eerder ze ingetrokken kunnen worden. FOTO: FRANK HUSSLAGE WALCHEREN - Komend weekend in de nacht van za terdag op zondag gaat de zo mertijd weer in. Om 2 uur 's nachts wordt de klok een uur vooruit gezet. De zomertijd loopt tot het laatste weekend van oktober. Hierdoor blijft het het komende halfjaar 's avonds een uur langer licht. WALCHEREN - De uitgaves van De Faam rondom Pasen en Koningsdag kennen ver vroegde afsluittijden voor zowel redactionele bijdragen als voor advertenties. De ui terste inlevertijden voor de redactionele bijdragen zijn de donderdagen 1 maart en 22 april 8.00 uur 's ochtends. Voor de verschillende aan- levertijden van advertentie materiaal raadpleegt u www. dpgmedia.nl/adverteren Rien Ba Ike- nende en Martin van der Bent, beiden organist in de Koorkerk, brengen zaterdag 27 maart in de Koorkerk te Middelburg or gelwerken ten gehore uit de romantische en moderne stijl periode. In het kader van de lij- denstijd worden ook variaties over het lied Ik wil mij gaan vertroosten en kruiswegstaties van Marcel Dupré gespeeld. Het concert is te beluiste ren via www.kerkdienstge- mist.nl, klik op '27 maart uitzending organisten'. Komende zaterdag 27 maart geeft de jonge band Men een streaming concert vanuit De Piek. Het concert duurt een uur en wordt vanaf 19.00 uur uitgezonden via de facebookpagina van De Piek. MIDDELBURG - Anne van Hei teren houdt vrijdag 26 maart een zwerfafval-opruim eve nement in de Middelburgse binnenstad. Meedoen is sim pel: Trekje schoenen aan en ga naar buiten, alleen of met zijn tweeën, en ruim alles op wat je tegen komt. Plastic tasjes, snoeppapiertjes, take-away verpakkingen, dopjes, mond kapjes, peuken, plastic- en restsnippers en alle andere dingen die niet op straat thuis horen. Je kan er je hele dag aan wijden, of een wandeling van 30 minuten. Van een hele zak tot één stuk afval, alles helpt Je kan je gevonden afval in de prullenbakken gooien die je onderweg tegenkomt, of meenemen naar huis en daar weggooien. Om veilig te kun nen rapen is er voor iedereen, na een facebookberichtje aan Anne van Heiteren, een af- valgrijper en vuilniszak. Voor iedere raper is er vrijdag een gratis koffie to-go bij Het Kof- fiepand in Middelburg VLISSINGEN - De Boys van Men hebben goed begre- niet vroeg genoeg met een eigen thuis liggen gi taren, bassen en drums voor het grijpen en dan is die stap snel gezet Deze jonge gasten spelen covers en zowaar al een eigen song en ze zijn klaar om het podium van het bijna oud ste poppodium van Nederland te betreden. Dit optreden is in het kader van de serie Ander halve Meter Sessies, een reeks concerten de De Piek april 2020 startte, met de bedoeling om vooral jonge, regionale arties ten de mogelijkheid te geven om toch te kunnen optreden in tijden van lockdown. Ook wil De Piek hiermee laten zien dat het een essentieel podium is, wat onderdeel moet blij ven uitmaken van de culturele voorzieningen in Vlissingen.

de Faam | 2021 | | pagina 1