Vacature Overgewicht? Mondia Scholengroep schenkt iPads Redacteur Grafisch Vormgever OBESITAS Alles geprobeerd, maar lukt het niet om af te vallen? 3 maart INCLUSIEVE SAMENLEVING Trainews Media zorgt ervoor dat ondernemers lokaal succesvol zijn. Dat doen we met producten en diensten waarmee onze klanten lokaal zichtbaar zijn. Dat kan uiteenlopen van een eenvoudige website tot een grote huis-aan-huis campagne. We geven ook een aantal lokale huis-aan-huiskranten en luxe magazines uit. Omdat we groeien zijn we op zoek naar een: WOENSDAG 24 FEBRUARI 2021 De Faam Met jouw eigen visie en gevoel voor lokale journalistiek ga je zelfstandig aan de slag en schrijf je artikelen voor onze offline en online mediakanalen. De onderwerpen zijn afwisselend: soms een mooie reportage van een bedrijf en een andere keer maak je interessante artikelen over actuele ontwikkelingen. Natuurlijk maak je daarbij ook een mooie foto. Uiteraard bieden wij je de mogelijkheid om jezelf daarin te ontwikkelen. Samen met je collega vormgevers zorg je dat onze klanten lokaal zichtbaar zijn. Je hebt een afwisselende werkweek met veel rechtstreeks klantcontact. Je werkt veel voor onze lokale huis-aan-huiskranten en magazines. Daarnaast help je klanten met uiteenlopende creatieve opdrachten. Heb je een talent voor fotografie? Dan zullen we dat niet onbenut laten! Nog niet overtuigd? Je komt terecht in een jong en gedreven team met enthousiaste collega's Deels thuis werken is geen enkel probleem Ons kantoor zit op een gezellige plaats in het centrum van Yerseke Wij zorgen voor een auto! Heb je interesse in deze functie? Dan willen wij jou graag ontmoeten. We nodigen je van harte uit om te solliciteren. Ga je solliciteren? Dat mag helemaal op jouw eigen manier. Bijvoorbeeld een leuk filmpje of een enthousiaste brief. We ontvangen jouw sollicitatie graag uiterlijk 12 maart. Heb je nog vragen? Neem contact op met Daniël van Iwaarden. 0113 70 02 02 of dvaniwaarden@trainews.nl. TRAINEWS MEDIA Online voorlichting in Zeeland Thuiswerken, extra stress of weinig kunnen bewegen door Corona maken dat niet makkelijker! De iPads zijn coronaproofen de kinderen gaan er veei gebruik van maken om muziek te luisteren, spelletjes te spelen en voor het volgen van online lessen De Mondia Scholengroep met het Scheldemond College in Vlissingen en Nehalennia SSG inMiddelburg, heeft iPads geschonken aan de kinderafdeling van ADRZ. WALCHEREN - Elk jaar on dersteunen de scholen een Zeeuws initiatief dat gericht is op jongeren. Ze vinden het belangrijk maatschap pelijk betrokken te zijn in de Zeeuwse samenleving en deze actie sluit daar mooi op aan. Het bedrag dat de school vrij maakt voor de jaarlijkse donatie is aangevuld door collega's die hun kerstcadeau weggaven aan dit doel. Guus Hagt, rector Mondia Scholengroep: 'We zijn blij dat we een mooi bedrag konden schenken aan de stichting vrienden ADRZ. We wilden eerst kinderboeken schenken, maar helaas was dat niet mogelijk vanwege de coronaregels die gelden in het ziekenhuis. De iPads zijn coronaproof en de kinderen gaan er veel gebruik van ma ken om muziek te luisteren. spelletjes te spelen en voor het volgen van online les sen. Vrienden ADRZ is heel blij met deze schenking. Voor kinderen die behandeld wor den is het fijn dat ze afleiding hebben. Vrienden ADRZ doet er alles aan om een verblijf in het ziekenhuis voor patiën ten en familie zo prettig mo gelijk te maken en zorgt voor extra voorzieningen buiten het gewone ziekenhuisbud get om, zoals knuffels voor kinderen, het opknappen van wachtkamers en iPads voor de kinderafdeling. Juist nu is het belangrijk om fit door het leven te gaan. Zorgsaam en de Nederlandse Obesitas Kliniek werken samen in Zeeland en geven voorlichting over de (operatieve) behandeling van obesitas (ernstig overgewicht) en de verschillende operaties. Online, laagdrempelig en veilig. Kijk op obesitaskliniek.nl/agenda voor onze gratis voorlichting. U kunt zich hier ook direct aanmelden. U wilt liever een persoonlijke voorlichting? Dat kan natuurlijk ook, gewoon door te bellen met 0115 - 745745. Wij maken dan een afspraak. De voorlichting is bedoeld voor mensen met obesitas, hun naasten en andere belangstellenden NEDERLANDSE KLINIEK Voor vragen kunt u ons bereiken via 0115 - 74 57 45 of info-terneuzen@obesitaskliniek.nl 18.30 - 20.00 uur

de Faam | 2021 | | pagina 11