O OBESITAS Bedankt voor jullie inzet! adrz Eindelijk heb ik mijn gewicht onder controle WOENSDAG 4 NOVEMBER 2020 De Faam Na jarenlang worstelen met haar gewicht en eindeloos diëten koos Kelly bij de Nederlandse Obesitas Kliniek (NOK) voor een maagverkleining. "Ik ben heel gewoontjes opgegroeid, samen met mijn ouders en broertje. Mijn ouders zijn een tijd uit elkaar geweest, maar besloten uiteindelijk om toch samen verder te gaan. Hier heb ik geen last van gehad. Ik ben nooit ongelukkig geweest met mijn lijf of mezelf en gepest ben ik ook nooit. Integendeel, ik heb altijd een groot sociaa netwerk gehad. Eigenlijk weet ik niet zo goed waarom ik zo zwaar ben geworden. Je hoort dat 80% zo dik wordt vanwege een slechte jeugd, traumatische ervaringen of een verslaving. Ik heb echt geen erge dingen meegemaakt. Mijn gewichtsproblemen kwamen toen ik op mezelf ging wonen. Ik ging onregelmatig werken in de verpleging, vooral in de nachtdienst en ging meer alcohol drinken. En ik houd vooral van lekker eten. Na mijn zwangerschappen veranderde mijn lichaam en bleven er extra kilo's hangen. Ik las een artikel over obesitas en ben ik naar een voorlichtingsavond van de NOK geweest. Ik dacht vooral: hoe zie ik er over 15 jaar uit? Nu heb ik geen serieuze mankementen en dat houd ik graag zo. Zelf krijg ik het gewicht niet onder controle, ik heb al zoveel geprobeerd. Ik ben altijd hard aan het werk voor anderen, binnen mijn vak en voor mijn gezin. Dat is niet erg, maar ergens moetje ook voor jezelf gaan zorgen". Wilt u gewicht verliezen? Dan willen wij u hier graag bij helpen. Wilt u meer weten over ons leefstijltraject of heeft u vragen? Neem dan contact op met onze vestiging in Terneuzen. Wij werken nauw samen met ZorgSaam voor screening en controles. U kunt ons bereiken op 0115 - 74 57 45 of via info-terneuzen@obesitaskliniek.nl. Meer informatie over onze behandeling is te vinden op www.obesitaskliniek.nl. NEDERLANDSE KLINIEK www.obesitaskliniek.nl Bij Adrz oierken we met 2500 medewerkers en medisch specialisten. Samen doen we er alles aan om onze patiënten de best mogelijke zorg te bieden. In deze tijd is dat een enorme uitdaging. Daarom bedanken we iedereen die bij Adrz werkt voor zijn of haar inzet. We zetten de komende periode onze schouders er weer onder en zorgen zo goed mogelijk voor iedereen die op één van onze locaties komt! Wij zorgen in Adrz. Zorgen jullie voor elkaar? zorg voor elkaar

de Faam | 2020 | | pagina 12