Door de lens van onze lezers o WOENSDAG 21 OKTOBER 2020 De Faam VLISSINGEN - Herfst! En dan met dikke hoofdletters geschre ven. Het is dezer dagen niet het lekkerste weer, maar wel een keer precies zoals het in dit seizoen hoort te zijn. Wind en regen met soms, heel soms uitbundige zonneschijn. We kre gen nog de laatste zonnige zomerplaatjes binnen, maar de buien en Zeeuwse wolkenluchten worden steeds beter verte genwoordigd. En wat ons opvalt, is dat ons eigen Walcheren dan nog steeds spectaculair mooi kan zijn. Zouden deze eigen Zeeuwse herfststormen er soms ook voor zorgen dat we hier relatief zo weinig last hebben van corona? Laat er dan nog maar een paar komen! on-alledaagse zicht op Vlissingen vanaf De Morgenster. Hoe zorgeloos Zeeuws wil je het hebben? Een gezonde koe stevig op haar poten in de wei. En daar zou dan ook al een vergunning voor aangevraagd moeten worden. Zijn we nou gek geworden met zijn allen? In ieder geval niet Adrie Gideonse, die op het juiste moment de sluiter indrukte op de kanaaldijk bij Middelburg. Tim Adriaanse vereeuwigde deze twee kleine mannen op een winderige strandovergang tussen Oostkapelle en Domburg. Gerda van Dongen schreef ons:Mijn vriend had zijn sandalen even droog gezet om wat foto's te kunnen maken. Dat leverde voor mij weer een mooi stilleven op." Bij de regenbuien die we nu hebben zien we ze nogal eens, maar meestal zijn we nét te laat om een foto te maken. Edo Zijl was precies op tijd met zijn camera bij deze regenboog bij Gapinge. "De herfst kan ook heel mooi rijn, ook al is het regenachtig," schreef ons Anne-Marie van IerseI bij deze regenachtige maar kleurrijke foto.

de Faam | 2020 | | pagina 8