O sodastream kijk, klik, klaar ApneuCentrum Black 2 GRATIS My Only Bottles t.w.v. 20.- WOENSDAG 21 OKTOBER 2020 nu voor Bekijk meer aanbiedingen op: kijkshop.nl indebuurt t De Faam kijkshop.nl l^i ils Islils Nederland Apneucentrum Nederland opent de deuren in Zeeland Apneucentrum Nederland opent per 1 novembet in Goes het centrum vooi onderzoek en behandeling van slaapapneu. Het Apneucentrum heeft een samenwerking met de medisch specialisten van het ADR ziekenhuis Goes en Vlissingen. Het centrum houd zich aan de corona richtlijnen die door het RIVM zijn gesteld zijn en kunnen patiënten ontvangen voor een slaaponderzoek. Patiënten die bij ons komen zijn vooral tevieden over het onderzoek, de behandeling en het feit dat ze binnen enkele dagen al een afspraak kunnen maken. Mirjam Schouten: 'Onze behandelingen zijn identiek aan die van het ziekenhuis. We hebben geen wachttijden. Daardoor kan men vaak al binnen twee weken starten met de behandeling.' Niet uitgerust wakker worden, luid snurken, ademstops gedurende de nach:, slaperigheid lijdens alledaagse bezigheden en snel geïrriteerd zijn. Herkent u deze symptomen bij uzelf of bij uw partner? Mogelijk is er sprake van slaapapneu. Bij Apneucentrum Nederland kunt u terecht voor onderzoek en behandelirg. 'Dankzij het multidisciplinaire team is er overleg mogelijk met een longarts, neuroloog, of KNO-arts. Elke patiënt krijgt bij ons een vaste contactpersoon en persoonlijke aandacht. Parkeren kan voor de deur en we hebben lekkere koffie!' Behandelingen Wanneer u bent doorverwezen door uw huisarts, volgt er binnen een week een slaaponderzoek. Dat onderzoek vindt gewoon bij u thuis plaats in uw eigen bed. Het enige wat u hoeft te doen, is de apparatuur ophalen en terugbrengen. Als blijkt dat u slaapapneu heeft, zijn er diverse behandelingen mogelijk. De meest voorkomende is die met een CPAP-apparaat, een masker dat u elke nacht draagt. Andere mogelijkheden zijn de MRA-beugel en de Slaap Positie Trainer die registreert wanneer u zich op de rug draait. Heeft u al wel een verwijzing? Bel dan voor het maken van een afspraak! Onderzoek en behandeling bij Apneucentrum Nederland worden volledig vergoed door do zorgverzekeraars. Betaal veilig achteraf met E: info@apneucentrum.nl I: www.apneucentrum.nl Apneucentrum Nederland is gehuisvest in kantoorgebouw de Koploper Stationsstraat 21 - 4461 HP Goes T: 085 1302 174

de Faam | 2020 | | pagina 6