O Kan je wel wat extra geluksgevoel gebruiken? (i Herstart Fonkelende versiering in Verwonderland Herfstkriebels: de beste deals voor de leukste dagjes weg WOENSDAG 21 OKTOBER 2020 liCl J Idl 1 De Faam Verwonderland We kunnen in deze onzekere tijd wel wat extra geluksgevoel ge bruiken. Wist je datje het geluk- shormoon dopamine aanmaakt als je bezig bent met fonkelende versiering van je huis? Bestel nu op uitjeskrant.nl/eropuit uitjeskrant.nl Houd je de versiering liever klassiek? Na tuurlijk vind je bij Intratüin Koudekerke ook volop rood en zilver, nostalgische kerst dorpjes en een enorm assortiment verlich ting voor binnen en buiten. Kom langs, laat je inspireren en geniet van Verwonderland. Kijk voor alle actuele informatie op intratuinkoudekerke.nl En jawel, het kan weer. De kerstshow in Intra tüin Koudekerke is geopend. Er is heel bewust voor gekozen om de kerstshow eerder te openen dan voorgaande jaren. Op deze manier hoopt de Intratüin het aantal bezoekers te spreiden. Maar er is nog veel meer uit de kast gehaald om het winkelen zo veilig mogelijk te maken. VEILIG WINKELEN Er is meer ruimte gecreëerd door de paden bre der te maken en de doodlopende paden weg te halen. Vanaf i november tot en met 13 december is Intratüin ook op zondag geopend vanaf 12 00 uur. Naast de vaste avonden op donderdag en vrijdag is de Intratüin in week 48, 49 en 50 ook op maandag, dinsdag en woensdag geopend tot 20.00 uur. Om de veiligheid te kunnen waar borgen wordt het bezoekersaantal nauwkeurig bijgehouden. Wil je voorkomen datje even bui ten moet wachten? Kijk voor je bezoek naar de druktemeter op intratuinkoudekerke.nl. INSPIRATIE Als je toch online bent, kijkje gelijk even op in- spiratie.intratuin.nl voor de leukste inspiratie- tips. Daarna ben je echt goed voorbereid op een bezoek aan de Intratüin en is het tijd om jezelf onder te dompelen in Verwonderland. Want verwonderen, daar draait het om de komende kerstperiode. Met de vier verrassende kerst trends van dit jaar, gaat dat helemaal lukken. SNOWY XMAS Combineer tijdloze rode en donkerblauwe tin ten met sneeuwachtige ballen en houten die- renfiguurtjes. Want als buienradar geen sneeuw voorspelt, haal jij dat knusse wintergevoel ge woon in huis. DARK ISLAND Wil je eens iets heel anders proberen? Dan is de kersttrend Dark Island echt iets voor jou. De basiskleur is diep donkergroen en dit vul je aan met terratinten, lime en oranje. Maak het pla tje compleet met schalen met mos, hangende boeketten en kerstballen van velours. EARTHY TONES Houd je van natuur in huis? Dan past de stijl Earthy Tones perfect bij jou Terracotta potten en bijzonder gevormde vazen die je vult met droogbloemen en katoentakken. En in jouw kerstboom hang je kerstballen met dierenprints. HIGHWAY MOTEL Warme kleuren, gemixt met geometrische vor men en duurzame, tijdloze materialen zijn de basis van de stijl Highway Motel. Voeg daar kerstballen aan toe met gouden glitters, fluweel en roze pailletten voor het ultieme behaaglijke retrogevoel. De kerstshow in Intratüin Koudekerke is geopend. Er is alles aan gedaan om het winkelen zo veilig mogelijk te maken. FOTO: Rachel van Westen Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door Intratüin Koudekerk Zlissingsestraat 40a, Koudekerke "WEKEN World of Dinos Wegens succes verlengd! Meer dan tachtig levensgrote en bewegende dinosaurussen vormen samen de grootste reizende Dmo Expo van Europa. Bezoek World of Dino's 4 juli t/m 25 oktober 2020 in Jaarbeurs Utrecht. Dierenpark Amersfoort Dankzij het veie glas zijn de dieren heel dichtbij. Zo sta je zomaar op een neuslengte afstand van de hyena's Ontmoet de olifantenfamilie, zie de kleine chimpansee spelen en klauter zelf door het bosrijke park. Tickets zijn geldig t/m 31 januari 2021. Safaripark Beekse Bergen Ga er samen écht even tussenuit en prikkel al je zintuigen tijdens de indrukwekkende safari's door Safaripark Beekse Bergen. Sta oog in oog met wilde dieren. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2020. Anti Slipcursus Rosmalen Bij Den Bosch ligt het grootste en mooiste circuit van ons land, het Safety Experience Center in Rosmalen. Jouw dag bevat rem- en uitwijkoefeningen, over- en onderstuurtraining, noodstopoefenirg en zelfs een ijsbaan! Tickets zijn geldig t/m 31 maart 2021 e

de Faam | 2020 | | pagina 12