Vloeren met een verhaal ii S Wastafel als middelpunt r a, Creëer een persoonlijke sfeer W Nieuwe trend: kies voor een gebruikte vloer 1 Harde vloeren zijn populair. Een nieuwe trend is het hergebruik van houten vloeren. Afkomstig uit kastelen, pakhuizen, kloosters of ker ken. Nederland heeft Inmiddels en kele leveranciers die vloeren met een verleden leveren. Sfeervolle, authentieke en nos talgische vloeren. Van oud eiken houten vloeren, grenen of vuren vloerdelen tot oude gymzaal of vis graat vloeren. Stuk voor stuk vloeren met karakter. Wat te denken van oud Frans ei ken afkomstig uit oude vloeren en balken. De eiken houten vloer kan met verschil lende kleuren bewerkt worden en zo is het mogelijk om een vloer naar eigen smaak te creëren. Een Europees eiken vloer is in tegenstelling tot een Frans eiken vloer een wat stoerde re eiken houten vloer. De prijzen zijn wel hetzelfde. Eigen smaak De eiken houten vloeren kunnen ln ver schillende kleuren bewerkt worden en daardoor is het mogelijk om een vloer naar eigen smaak te creëren. Hergebruik zorgt authentieke sfeer voor De eiken vloerdelen zijn rondom voorzien van mes en groef. Heel fraai is een vloer van eiken gelegd ln een visgraat motief. Deze past in ieder interieur. De planken worden door de producten dan op maat gezaagd, waardoor zijn ver schillende afmetingen mogelijk zijn. En belangrijk: bijna alle vloeren zijn mo gelijk op vloerverwarming, de vloer wordt dan verlijmd op een eiken mozaïek onder- vloer. De wastafel vormt het middelpunt van elke badkamer. Het is een van de meu bels ln deze ruimte die nu ook door in terieurontwerpers is omarmd. Praktisch gebruik en trendy looks worden fraai ge combineerd. De collecties bevatten mo derne wastafels, die qua design in vrijwel elke badkamer passen. Deze nieuwe slanke wastafels geven de badkamer een tijdloze uitstraling en zijn door de roya le diepte fijn in het gebruik. De nieuwe series zijn in een groot aantal maten en vormen verkrijgbaar en mogelijk als op- zet-, opbouw- en onderbouwwastafel. Naar gelang de situatie, wens en techni sche mogelijkheden kan de kraan op de wastafel of op het wastafelblad worden bevestigd. Een merk als Sphinx laat dat fraai zien. Het hoogwaardige sanitair- keramiek van de wastafels is barst- en krasvrij en onderhoudsvriendelijk. Ook bij intensief gebruik, blijven de wastafels lang mooi. De keramische wastafels zijn tijdloos mooi door hun slanke rand. Ze hebben een cirkelvormig, rechthoekig, ovaal of ellipsvormig ontwerp. Heel fraai zijn ook de opzetwastafels. De witte, ke ramische wastafels in een ronde, ovale, rechthoekige of ellipsvormige variant kunnen fraai gecombineerd worden met werkbladen van bijvoorbeeld hout, glas of natuursteen. IS i l:. oe je die persoonlijke touch creëert? Bijvoorbeeld met matte krijtverf. Het is vooral een kwestie van durven. Er kan meer dan je denkt. Op alle fronten leent je huls zich voor nieuwe inspirerende decoratieve effecten. Een mooie uitdaging om op deze wijze iets van jezelf te laten zien. Gebruik bijvoorbeeld matte krijtverf in je interieur. Deze kun je handig aflakken met een krijtbord vernis. Of je maakt een eigen creatie met lucht drogende klei met cement look. Heel fraai Want op deze manier kun je jouw bood schappen kwijt en deze ook regelmatig ver nieuwen. Fraai, retro en stoer. Je kunt hier ook nog eens prima in variëren. 'Laat ie ideeën de vrije loop. De eerste creatieve stap leidt vaak tot een volgende' Bij een kast laat je zien wat er in zit, maar een wand in de keuken, gang of kamer leent zich ook voor een mooie spreuk. Ook hier mag je jouw creatieve ideeën de vrije loop laten. En het leuke is dat de eerste creatieve stap, vaak leidt tot een volgende. Want waarom koop je eigenlijk decoratie ve voorwerpen, terwijl je die ook zelf kunt boetseren? Uitdagingen genoeg. Veel ple zier! WQ Foto: De Oude Plank Sfeervolle, authentieke en nostalgische vloeren. Foto: Sphinx I Praktisch gebruik en trendy looks worden fraai gecombineerd. Hoe stoer: een wand waarop je met krijt kunt schrijven. Een mooie bank, een fraai be hangetje of een trendy lamp. Op verschillende manieren kun je jouw huis aankleden. Foto: Deco Lifestyle H

de Faam | 2020 | | pagina 13