O €18,20 Wat is er te doen? Herfstkriebels: de beste deals voor de leukste dagjes weg Excursie in Toorenvliedt Informatieve bijeenkomst Digicafé in het Polderhuis Webinar van Reumazorg Keuring voor het rijbewijs Toneelstuk in de Schouwburg Non-verbaal communiceren WOENSDAG 7 OKTOBER 2020 De Faam WALCHEREN KORT Bestel nu op uitjeskrant.nl/eropuit MIDDELBURG - Park Tooren- vliedt aan de Koudekerkseweg in Middelburg is wat natuur- en cultuurwaarde betreft van groot belang. Wat is er in die bijna 300 jaar gebeurd? U kunt het zelf beleven samen met een natuurgids van IVN Wal cheren die u veel kan vertellen over de natuur, de historie en de ontwikkelingen in het park op zaterdag 31 oktober. De ex cursie start om 13.30 uur en duurt anderhalf tot twee uur. Vertrek vanaf de hoofdingang van het park aan de Koude kerkseweg bij het landingsmo nument. Deelnemen kost 3 euro voor volwassenen en 1,50 euro voor kinderen tot 12 jaar. Voor kinderen onder de 6 jaar en voor leden van IVN Walche ren is deelname gratis. Graag gepast contant betalen. Vooraf verplicht aanmelden bij secre- tariaativn@zeelandnet.nl. Kijk voor de actuele informatie op www.ivn.nl/walcheren SEROOSKERKE - Donderdag 12 oktober houdt De Woon- gaard een informatiebijeen komst voor de omwonenden en belanghebbenden over de ontwikkelplannen op de lo catie van de boomgaard ter hoogte van de Vrouwenpol- derseweg 26 te Serooskerke. De informatiebijeenkomst is voor iedereen toegankelijk en wordt gehouden van 20.00 uur tot ongeveer 21.00 uur in het Dorpshuis De Zandput, Zandput 5 Serooskerke. Tijdens de bijeenkomst wordt u op de hoogte gebracht van de plan nen, het bijbehorende tijdspad en is er ruimte om vragen te stellen. In verband met de Co rona-maatregelen vragen wij u om zich vooraf te registeren. Dit kan via dewoongaard.info/ inschrijven-informatiebijeen- komst WESTKAPELLE - Donderdag 15 oktober om 13.30 uur is er tot 15:30 uur een digicafé in het Polderhuis in Westkapel- le. Ondervind je ook weieens problemen als je met je laptop, smartphone of tablet werkt? Wil je bekend worden met so cial media (Whattsapp of In- stagram) om bijvoorbeeld te face-timen. Deze middag zit ten er twee vrijwilligers voor jullie klaar om je digitale pro blemen te tackelen of om tips mee te geven. Neem je appa raat mee zodat je duidelijk kan laten zien waar het probleem zit. De activiteit wordt uitge voerd binnen de coronaregel geving en de toegang is gratis. ZEELAND - Vertel jij meteen aan je nieuwe werkgever dat je reuma hebt? Welke bege leiding mag je verwachten wanneer je werkt en plots met reuma te maken krijgt? En zou een coach of een casemanager hierin nog iets kunnen beteke nen? Zaterdag 10 oktober van 10.00 tot 11.15 uur verzorgt de Nationale Vereniging Reuma- Zorg Nederland een webinar over de rechten en plichten van sollicitanten en werkne mers met reuma. Kan jij wel wat tips gebruiken? Lijkt het je leuk om er online bij te zijn op zaterdag 10 oktober? Meld je aan bij Jet Westerink onder vermelding van 'Webinar 10 oktober' via 0 j.westerink(S>reumazorg- nederland.nl SEROOSKERKE - Een medi- sche keuring voor het verlen gen van uw rijbewijs is nodig wanneer u 75 jaar of ouder bent of wanneer u een groot rijbewijs (C/D/E) gaat halen of vernieuwen, of wanneer u om medische reden een arts moet bezoeken van het CBR. Au tomobilisten kunnen zich via Regelzorg Rijbewijskeuringen twee keer per maand bij Party centrum De Zandput medisch laten keuren voor de verlen ging van hun rijbewijs. Auto mobilisten van 75 jaar en ouder betalen 50 euro. Voor houders van rijbewijs C/D/E tot 75 jaar is het tarief 65 euro. De eerste stap is dat u een Gezondheids verklaring koopt. Deze vragen lijst over uw eigen gezondheid moet u invullen en opsturen naar het CBR. Als antwoord krijgt u van het CBR het Ver slag die de keuringsarts moet invullen. Op dat moment kunt u pas een afspraak maken voor de keuring. De artsen waar Re gelzorg mee samenwerkt, zijn aangesloten bij ZorgDomein. Zij vullen de formulieren di gitaal voor u in en versturen deze direct naar het CBR. Meer informatie over de procedure leest u op de website van Re gelzorg. U kunt een afspraak maken via 088 23 23 300. MIDDELBURG - In Schouw- burg Middelburg wordt op 15 oktober vanaf 20.00 uur to neelstuk 'De Kus' gespeeld, geschreven door Ger Thijs en onder regie van Anke Taniha- tu. Een man en een vrouw ko men elkaar tegen in de duinen bij Dishoek Hij is cabaretier, op zoek naar materiaal voor zijn nieuwe show. Zij is op weg naar het ziekenhuis in Vlissin- gen voor de uitslag van een scan. Een toevallige ontmoe ting wordt een gezamenlijke wandeling, wat ontroerende, maar ook geestige ontwik kelingen tot gevolg heeft. 'De Kus' is een ontroerend toneel stuk over pijn en kracht, lief de en verlangen, over vallen en opstaan. Kaarten kosten 15 euro inclusief pauzedrankje. Reserveren via www. zeelandtheaters.nl MIDDELBURG - Drie avonden lang je verdiepen in non-ver- baal communiceren. Jezelf sterker presenteren, herken nen, toepassen en eigen maken van de technische as pecten van non-verbaal com municeren. Je leert meer over het verschil tussen verbaal en non-verbaal communiceren. Je maakt onder andere kennis met de symboliek en functie van lichaamsdelen, want 'sa men je schouders eronder zet ten', kan je in woorden, maar ook met je lichaam tot uitdruk king brengen. Op een prakti sche, speelse manier word je uitgedaagd om ervaring op te doen met non-verbale com municatie. Deze training is be doeld voor personen waarvan communicatie het speerpunt van het werk is. De training wordt gegeven op dinsdag avond 10, 17 en 24 novem ber van 20.00 tot 22.00 uur in Middelburg of via livestream. De kosten zijn 249 euro, in clusief studiemateriaal. Neem voor meer informatie contact op via movement@mightyim- pulse.com ReumaZorg Nederland verzorgt een webinar over de rechten en plichten van sollicitanten en werknemers met reuma. World of Dinos Wegens succes verlengd' Meer dan lachtig levensgrote en bewegende dinosaurussen vormen somen 6e grootste reizende Dino E*po van Europa. Bezoek World of Dino's 4 juli t/m 25 oktober 2020 in Jaarbeurs Utrecht. SnowWorld Een heerlijk dagje sneeuwple/ier beleef je bij SnowWorld. Het complete wmterspcrigevoct voor jong en oud! Tickets zijn geldig t/m 31 maart 2021 (niet geldig in de kerstvakantie). Safaripark Beekse Bergen Ga er samen écht even tussenuit en prikkel al je zintuigen tijdens de indrukwekkende safari's door Safaripark Beekse 3ergen. Sta oog in oog met wilde dieren. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2020. Easygolf Golfcursus Doe mee met de Iweedaagse golfcursus van EasyGolf en behaal je golfvaardigheidsbewijs. Een professional leert je alle technieken, zoals putten, chippen en bunkerslagen. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2020. e SNOWWORLD uitjeskrant.nl

de Faam | 2020 | | pagina 4