'm Aan een 4-jarig kind kun je niet uitleggen wat '"ftkrw MS is..." Verkoop uw huisPjffiBiB De Looff Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Bel 0118-62 88 34, dan komen wij vrijblijvend met u praten WOENSDAG 7 OKTOBER 2020 De Faam INFORMATIE VAN* DE GEMEENTE VEERE Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar Tel: 0118-62 88 34 www.delooffmakelaardij.nl www.delooffkooptmijnhuis.nl Oosterkerkplein 16, 4331 TL Middelburg MAKELAARDIJ O. officielebekendmakingen.nl Help nu alstublieft door meer onderzoek mogelijk te maken! Geef! Ga naar MSresearch.nl Anita van der Zwan. Jaren werkzaam als administratief medewerkster op een school. Sinds 2 jaar fulltime mantelzorger voor dochter Mikki (21), die sinds haar 4e MS heeft. "Aan een 4-jarig kind kun je niet uitleggen wat MS is en welke impact dat op je leven gaat hebben. Bovendien was Mikki destijds het eerste en jongste kind in Nederland met MS en moesten we wereldwijd op zoek naar informatie. Behandeling en medicatie was er toen alleen voor volwassenen. Gelukkig is er voor kinderen die nu de diagnose krijgen veel meer mogelijk. Samen met Mikki zetten wij ons in voor Stichting MS Research. Dankzij hen is er nu bijvoorbeeld het Nationaal Kinder MS Centrum. Meer onderzoek gaat voor oplossingen zorgen. Positief zijn zit in het DNA van ons gezin. Er kan altijd meer wel dan niet en je moet zelf de slingers ophangen. Je kunt denken 'wat erg dat je je baan opgezegd hebt', je kunt ook denken 'wat fijn dat het al die jaren daarvoor nog wel gelukt is'. Mijn man was vroeger veel op reis vanwege zijn werk bij de marine. Nu werkt hij alleen aan wal. Het plan is dit jaar voor het eerst weer samen op vakantie te gaan. Misschien verheugt Mik zich daar nog wel het meest op... eindelijk zonder haar ouders die altijd meekijken." Villa Valentijn Middelburg Kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg, al meer dan 18 jaar uw vertrouwde adres voor kinder opvang, kunt u vinden aan de Rouaansekaai 61 in Middelburg. Ons landelijk registratienummer is 2S7589806. Opvangvormen voor 52 weken per jaar zijn: hele en halve dagen, flexibele en incidentele opvang, ruildagen en uurtje factuurtje. Villa Valentijn Middelburg maakt gebruik van wasbare bamboeluiers. Waarom eigenlijk persé zo'n wasbare luier? Het is gewoon beter voor het milieu. En een fijne bijkomstigheid: de kinderen zijn eerder zindelijk. We hebben vier groepen in de volgende leeftijd: 3 mnd. 1 jaar (Gele groep), 1 2 jaar (Roze groep). 2 3 jaar, (Rode groep), 3-4 jaar (Blauwe groep), waardoor we de kinderen op maat tijdens de verschillende ontwikkelingsstadia kunnen begeleiden. En de overgang naar de basisschool optimaal is. Ook is een heerlijke 36 meter diepe ommuurde tuin aanwezig waar uw kinderen veilig in kunnen spelen. Voor de zeer scherpe prijsAwaliteit verhouding kunt u meer informatie vinden op onze website, t.w. www.villavalentijnmiddelburg.nl. Ons e-mailadres is info@villavalentijn.nl. Telefonisch zijn wij te bereiken via 0854 890090. BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogeüjk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsseivice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. AANGEPASTE OPENINGSTIJDEN De Centrale Publ eksbalie werkt n verband met het coronavirus uitsluitend op afspraak en dan a leen voor urgente zaken. U kunt een afsp-aak maken online of telefonisch via 0118 555444. U kunt ook veel diensten online aanvragen.

de Faam | 2020 | | pagina 2