Hoe belangrijk zijn de zelfstandig winkeliers? Hoe nu verder? iim de buurt BESPAAR NU MET BELISOL- SUBSIDIE constructietekenaar calculator J. van Belzen B.V. 'n vertrouwd gezicht sinds 1998 u mee aan uitdagende projecten?? Las- en Constructiebedrijf De Faam WOENSDAG 23 SEPTEMBER 2020 WB V OO i- Atelier Damesmode Shop 54 Maak een afspraak op Belisol.nl Goes, Nobelweg 2-24, T 0113 - 21 18 11 uuu Van Belzen is een innovatief las- en constructie bedrijf. Voor meer informatie ga naar www.van-belzen.nl/vacatures/ of bel met Aijan van Belzen 06 24959681 Stuur uw CV en motivatie- brief per e-mail naar arjan@van-belzen.nl Belisol. Al meer dan 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. BELISOL BEZORGER WORDEN van deze krant? www.van-belzen.nl MELISKERKE - Zelfstandig winkeliers zijn belangrijk voor Nederland. Ze ondersteunen veel plaatselijke activiteiten en verenigingen en zijn vaak actief in besturen. Dat vinden de betreffende winkeliers van zelfsprekend. Maar juist omdat zij het vanzelfsprekend vinden is die inzet lang niet altijd vol doende bekend. Vandaar dat de winkeliers iedereen oproe pen eens te beschrijven hoe belangrijk de zelfstandig win kelier is voor de buurt, wijk of stad. De reacties worden eind november aangeboden aan 'politiek Den Haag'. Bovendien worden alle reacties gebun deld tot een Guinness wereld record, de langste kartonnen slinger. Reacties kunnen ge schreven worden in een groot Meerwaarde-boek. Dat ligt tot en met donderdag 21 septem ber bij Koppejan Dagwinkel, Torenstraat 5 Meliskerke. In het grote Meerwaarde-boek zijn voorbeelden opgenomen van de vele activiteiten die door de winkeliers worden on dersteund. Nu krijgen de klan ten en de (sport)verenigingen, scholen, bejaardenhuizen etc. die steun ontvangen, zelf de kans om aan te geven hoe be langrijk de zelfstandig winke lier is. Met het beschrijven van de Meerwaarde van de zelfstan dig winkelier help je de win keliers ook aan een Guinness wereldrecord. Ze verwachten zoveel positieve reacties te ontvangen, dat daarmee aan het eind van dit jaar de langste kartonnen slinger ter wereld gemaakt kan worden. ZEELAND - In Nederland komen elk jaar on geveer 1.850 mensen te overlijden door zelf doding. Dat betekent dat we gemiddeld vijf mensen per dag verliezen. In Zeeland ligt het gemiddelde helaas nog hoger. Voor nabe staanden is het verwerken van een dergelijk verlies vaak erg moeilijk. In de ondersteu ningsgroep Hoe verder...? van Emergis pre ventie kunnen nabestaanden hun ervaringen delen met andere nabestaanden. Donderdag 29 oktober start Emergis preventie weer met een nieuwe lotgnotengroep. In de lotgenotengroep 'Hoe verder./ leren de deelnemers omgaan met reacties van hun omgeving. Ze leren hoe ze kunnen omgaan met gevoelens van twijfel, verslagenheid en machteloosheid en hoe ze de draad weer (langzaam) kunnen oppakken. Door de uitwisseling met lotgenoten vinden en geven deelnemers steun en begrip. Verder worden ze geïnformeerd over mogelijke oorzaken van zelfdoding en mogelijkheden voor hulpver lening. Tijdens de bijeenkomsten wordt stil gestaan bij diverse thema's. Er wordt vooral gebruikgemaakt van concrete situaties en er varingen die door de deelnemers worden in gebracht Het leren van elkaar en het vinden van steun bij lotgenoten staat centraal. Voor informatie of aanmelding kunt u contact opnemen Els van Diemen, telefoonnummer 06 20 05 36 33 of e-mail vandiemen@emer- gispreventie.nl. We kiezen voor een locatie in de regio waar de meeste deel nemers vandaan komen. UITVAARTVERZORGING JANNEKEEN DITSY DEN BESTEN Biauvvedi/ 5, £331JC Middelburg Kapeltestraat 5, £351 AL Veere www. uitvaartverzorgingdenbesten.r nu binnen de nieuwe kteuren en dessin» van MOM»»*» krantjecontantje.nl K jk op bel sol.n.'beiisol-subsice voor de cct ev Alles wat j© wil weten over Jouw stad Nieuws ri Eten drinken U Doen Winkelen Wonen Aanbiedingen Vacatures indebuurt.nl Schefdestraat 54 Vlissingen 0118-417423 wwwshop54.nl Belisol helpt u graag met het verduurzamen van uw woning. Ontvang nu tot €3.000 Beliso! subsidie bij de aanschaf van nieuwe kozijnen en deuren. Zo zit u er deze winter niet alleen heerlijk warmpjes bij, u bespaart ook flink op uw energiekosten en helpt het milieu een handje. Wij komen graag bij u langs om uw wensen om te zetten in een passend advies. Komt u liever naar de showroom^ De deur staat altijd voor u open. Deze actie loopt t/m 11 oktober 2020. Ben je 13 jaar of ouder?

de Faam | 2020 | | pagina 7