Glutenvrij kookboek voor een vegetarisch feestje Winnaars Kunstbende If J. van Belzen B.V. J. van Belzen B.V. WOENSDAG 9 SEPTEMBER 2020 De Faam KUNSTBENDE Las- en Constructiebedrijf JW' Zaterdag en zondag 5 en 6 september werd de Zeeuwse voorronde van Kunstbende voor de 30e keer gehouden, dit jaar in het Scheldetheater in Terneuzen. Zo'n 55 creatieve jongeren in de leeftijd 13 tot 19 jaar en afkomstig uit heel Zeeland, lieten het beste van zichzelf zien op de diverse podia. Voor het eerst in 30 jaar was de voorronde ook via een live stream te volgen. De eerste prijswinnaars vertegenwoordigen Zeeland bij de landelijke finale op 7 en 8 november in Amsterdam. Alle winnaars krijgen een prijzenpakket vol gadgets en cadeaubonnen. llona Punt en haar man Stefan Veihoevepubliceren het kookboek Geniet Glutenvrij. FOTO PR TERNEUZEN - Ook mogen ze rekenen op coaching door pro fessionals. Daarnaast mogen de winnaars van alle categorie- en op een groot landelijk festi val of evenement optreden. In de categorie Expo zijn de gelukkigen:l. Femke Huis (13) uit Westdorpe, 2. Yael van der Puil (16) uit Colijnsplaat en 3. Kim Selen (18) uit Goes. In de categorie Taal ging de prijsnaar Roos Besling (18) uit Burgh-Haamstede. In de cate gorie Dans: was het 1. Jaila van de Griend (18) uit Vlissingen2. Roos Bos (17) uit Middelburg Anne Sande uit Kamperland3. Sem Houmes (16) uit Vlissin- gen. De prijs voor Film Ani matie was voor Kim Wisse (16) uit Koudekerke. Bij Muziek werd Sigoumey de Roos (17) uit Vlissingen eerste, gevolgd door Carmen Vorst (19) uit Goes en Dominika Drzewiecka (17) uit Terneuzen. De beste DJ werd Johan Schot (13) uit Goes en d etheaterprijzen ginegn naar Djoszuwa Zwier (18) uit Vlis singen, Sanne Willemse (15) uit Goes en Dimitri Nijsse (18) uit Kats. FOTO: ANDRE JOOSSE Elke maaltijd is een klein feestje. Ook als je glutenvrij en vegetarisch eet. Dat is precies wat het nieuwe kookboek van de geboren en getogen Zeeuwse llona Punt en haar man Stefan Verhoe ve laat zien. KOUDEKERKE - llona heeft coeliakie, glutenintoleran- tie, waardoor zij geen gluten kan verdragen. Stefan kan wel gluten verdragen, maar eet vegetarisch. Ook met deze combinatie is het mogelijk heerlijke gerechten op tafel te zetten. In Geniet Glutenvrij pu bliceren Stefan en llona hun fa voriete recepten. Het kookboek biedt recepten voor elke dag, van ontbijt tot dessert en van snel te bereiden tot lekker uit gebreid koken. Ook met aller gieën, zoals lactose en noten, wordt rekening gehouden. Bij elk recept staat de allergie-in formatie aangegeven, inclusief handige suggesties om de re cepten aan te passen naar deze diëten. De jarenlange ervaring met glutenvrij en vegetarisch eten komt goed naar voren in alle recepten en de tips. Recepten én tips Met het kookboek duik je niet alleen de keuken in. Naast bij voorbeeld tips voor keuken hulpjes en een glutenvrij thuis delen Stefan en llona ook hun tips voor het kweken van je ei gen groenten en kruiden. In middels wonen zij in Delft en in hun achtertuin staat een kleine kas vol met tomaten, bonen, courgettes en andere groenten, fruit en kruiden. Dat het een kleine stap is om zelf groenten te gaan kweken blijkt wel uit de verhalen, je hebt er niet eens een tuin voor nodig! Geniet Glutenvrij is te koop via metzondergluten.com. Las- cn constructiebedrijf van Belzen is groeiende en daarom zijn wij op zoek naar. Calculator Wegens uitbreiding van activiteiten en werkzaamheden zijn wij op zoek naar een nieuwe collega als Calculator ter versterking van ons bedrijfsbureau. Functie-informatie: Je hebt een afgeronde opleiding werktuigbouwkunde op MBO- of HBO-niveau, of vergelijkbare kennis door ervaring; Je hebt ervaring als calculator van stalen constructies in de breedste zin van het woord; Je hebt kennis van MS office; Je hebt een goed analyserend vermogen en je bent klant- en resultaatgericht; Je bent kritisch, staat stevig in je schoenen en <uru je eigen werk organiseren; Je denkt in oplossingen en hebt een enthousiaste en positieve nstel ir-g en uitstraling; Je hebt geen negen-tot-vijfmentaliteit; Ervaring met CAD is een pre. Werkzaamheden verantwoordelijkheid Het zelfstandig voorbereiden en uitvoeren van calculaties op basis van bestekken en/of offerte aanvragen; Het aanvragen van offertes bij leveranciers en onderaannemers, Het begroten van kostprijzen; Het verzorgen van Inschrijvingen en prijsaanbiedingen; Het verzorgen van de werkvoorbereiding. Van Belzen is een allround constructiebedrijf De begrippen no pmtne. betrouwbaarheid en kwaliteit zijn zeer belangrijk in ons bedrijf. We hebben een gemotiveerd en enthousiast team van mensen met iew o<(:er rèckiiite'l. Kijk voor meer informatie op onze website: www.van-belzen.nl Heb je interesse in deze vacature? Stuur dan je CV en motivatiebrief per e-mail naar: W Arjan@van-belzen.nl l.as- cn Constructiebedrijf Las- en constructiebedrijf van Belzen is groeiende en daarom zijn wij op zoek naar. Tekenaar Wegens uitbreiding van activiteiten en werkzaamheden zijn wij op zoek naar een nieuwe collega als tekenaar ter versterking van ons bedrijfsbureau. Functie-informatie: Je hebt een afgeronde opleiding werktuigbouwkunde op MBO- of HBO-niveau, of vergelijkbare kennis door ervaring; Je hebt ervaring met Hi-Cad of gelijkwaardig 3D-tekenprogramma voor staalconst'ucties ot jc bent bereid je h er verder in te ontwikkelen; Je hebt een goed analyserend vermogen en je bent slant- en resultaatgericht; Je bent kritisch, staat stevig in je schoenen en kunt je eigen werk organiseren; Je denkt in oplossingen en hebt een enthousiaste en positieve instelling en uitstraling; Je hebt geen negen-tot-vijfmentaliteit. Werkzaamheden verantwoordelijkheid Hét maken van 3D-concepttekeningen voor overleg met collega's; i. twer.kén en cetar'ereiwar (concept/tekeningen; s-'etJTvaker van we^plaatstekeningen, zaaglijsten, snijtekeningen voor onze eigen staalwerkplaats; Von Befzen is een allround staalconstructiebedrijf. De begrippen no nonsense, betrouwbaarheid en kwaliteit zijn zeer belangrijk in ons bedrijf. We hebben een gemotiveerd en enthousiast team van mensen met ieder hun eigen specialiteit Kijk voor meer informatie op onze website: www.van-belzen.nl Heb je interesse in deze vacature? Stuur dan je CV en motivatiebrief per e-mai naar: I Arjan @van-belzen.n

de Faam | 2020 | | pagina 18