dpgmedia.nl/adverteren Innovatie maakt trapliFt duurzaam en herbruikbaar in de buurt f Eén traplift die ingezet kan worden voor vrijwel iedere trap. Dat is de gedachte achter de innovatieve Modul-Air: een modulaire traplift die opgebouwd wordt uit verschil lende, perfect aansluitende, modules. Deze modulaire opbouw en het gebruik van slijtvaste materialen maken de revolutionaire traplift niet alleen volledig herbruik baar, maar ook zeer duurzaam. Regio - Werd een traplift voorheen nog volledig op maat gemaakt, tegenwoordig is het een kwestie van vooraf geproduceer de raildelen combineren met stukken die, indien nodig, specifiek voor de klant op maat gemaakt zijn. De productie van een traplift blijft weliswaar maatwerk, maar de invulling ervan is doeltreffend veranderd. Een bijkomend voordeel van de modulai re opbouw is de flexibele inzetbaarheid van de traplift; plaatsing is mogelijk aan de buiten- of binnenzijde van trappen met bochten én wenteltrappen. 100% herbruikbaar Om een zo lang mogelijke levensduur te garanderen, bestaat de Otolift Modul-Air uit duurzame en slijtvaste materialen. In combinatie met de modulariteit zorgt dit ervoor dat de traplift 100% herbruikbaar is. Ingenomen trapliften worden hele maal gereconditioneerd. Zo ontvangt de klant altijd een veilige traplift die niet te onderscheiden is van een nieuwe Otolift Modul-Air. Ook voldoet de traplift altijd aan de strenge veiligheidsnorm NEN-EN 81-40 van het Nederlands Liftinstituut. Veiligheid Tijdens het ontwerpproces van de Oto lift Modul-Air is er ook veel rekening gehouden met de veiligheid van de ge bruiker. Zo komt de traplift automatisch en zachtjes tot stilstand wanneer er een obstakel op de trap ligt. Ook kan de stoel zich zijwaarts of achterwaarts naar boven en beneden bewegen, waardoor plaatsing al mogelijk is op trappen van minimaal zestig centimeter. Het ingebouwde nood- programma en de slimme accu-aandrij ving zorgen ervoor dat de traplift ook bij stroomuitval gebruikt kan worden. Deze zuinige accu heeft een 2,5 keer zo lange levensduur dan oudere accu's, waardoor de Modul-Air ook in het gebruik zeer duurzaam is. Duurzame beslissingen Duurzaamheid is een belangrijk thema voor Koninklijke Otolift Trapliften; het weegt zwaar mee bij alle beslissingen die genomen worden. Zo rijden de meer dan tachtig monteurs uit het hele land in zui nige auto's en wordt de productiehal van de fabriek verwarmd met de restwarmte van de oven. Wilt u meer weten over de Otolift Modul-Air? Vraag dan een gratis brochure aan of maak een geheel vrijblij vende afspraak om de mogelijkheden te bespreken. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 771 0. otOlift ©NDERNEMER Kom oók zo dient bij jouw doelgroep KON NK TRAPLIFTEN

de Faam | 2020 | | pagina 8