I Profiteer deze zomer van hoge kortingen op de leukste uitjes! Ga er deze zomer met het hele gezin op uit en geniet van verschillende uitjes. Van dierentuinen tot pretparken: je hoeft je geen moment te vervelen. Houd de krant goed in de gaten, want er komen de hele zomer nieuwe uitjes bij! Bestel nu je tickets met korting tot wel 80% Familiepark Drievliet Toverland Kinderpretpark Julianatoren Burgers' Zoo Slagharen Attractiepark DippieDoe Bestel nu op uitjeskrant.nl/zomer uitjeskrant.nl ToverIahD MfEKEN Drievliet is oen familiepark met talloze leuke attracties, waaronder Spraypark en Formule X. Beleef een fantastische dag voor jong en oud. Ben jij een echle snelheidsduivel, houd je van klimmen en klauteren of ben je een echte waterrat? Bij Toverland beleeft iedereen onbezorgd en veilig een magisch mooie dag. Het pretpark, met méér dan 60 te gekke attracties biedt een onvergetelijke dag uit aan gezinnen met kinderen van 2 tot circa 10 jaar. Tickets zijn geldig t/m 25 oktober 2020. Tickets zijn geldig t/m 23 augustus 2020. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. Maak een wereldreis binnen één dag tijdens jouw bezoek aan Burgers' Zoo en beleef een onvergetelijk avontuur met het hele gezin! Tickets zijn geldig t/m 23 augustus 2020. Voor een Wild West avontuur ga je natuurlijk naar Attractie- Vakantiepark Slagharen. Hier rol je van het ene avontuur in het ander. Tickets zijn geldig t/m 3 januari 2021. Attractiepark DippieDoe is hét attractiepark in Brabant voor kinderen t/m 12 jaar! Ga in de spannende achtbaan Tyfoon of speel in de Dreumesbaai. Tickets zijn geldig t/m 31 oktober 2020. ufianaforcnl

de Faam | 2020 | | pagina 4