h.jobse Bij -kletsen en zeeschuimen in heel de zomervakantie Monuta W Adrienne Klein h Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg y WOENSDAG 8 JULI 2020 www.hjobse-uitvaart.nl INFORMATIE VAN^ DE GEMEENTE VEERE GEMEENTE Zorgkundig specialist Zorgkundig coach Assistent zorgkundige BESTE WERKGEVER 2019-2020 Meer info? uitvaartverzorging www.basisuitvaart-zeeland.nl De Faam De zomervakantie komt eraan en dat betekent dat Terra Ma- ris in Oostkapelle weer leuke activiteiten verzorgt. OOSTKAPELLE - Zo kun je vrij dag 10 juli om 13.30,14.00,14.30 en 15.00 uur Bij-kletsen met de imker. De huisimker neemt je mee in de fantastische wereld van de bijen. Hoe herken je een koningin, wat is een dar, hoe maakt een bij honing of hoeveel bijen telt een bijen volk? Reserveren: bij de balie, op de dag zelf. Zaterdag 11 juli tussen 11.00 en 12.30 uur kun je aan de slinger met de imker De bijen heb ben heel hard gewerkt om van nectar en stuifmeel lekkere ho ning te maken. De huisimker van Terra Maris laat zien hoe zij de honing uit de bijenkast haalt en verwerkt tot eerlijke honing. Deelname: entreeprijs museum, reserveren is niet nodig. Die zelfde zaterdag van 13.30 tot 15.30 uur is er Korren en zeeschuimen. Ontdek het zee dierenrijk op de grens van wa ter en land. Met een sleepnet (kor) wordt het verborgen le ven van tal van zeedieren, zo als visjes, krabben en garnalen zichtbaar gemaakt. Kinderen kunnen met een klein netje ac tief deelnemen. Een handdoek en eventueel waterschoenen zijn nodig voor deze activiteit. Deelname: 4,50 euro per per soon, maximaal 9 deelnemers. Reserveren via 0118 582620. Meer activiteiten vind je op www.terramaris.nl Wij helpen u graag om alle aspecten rondom de u ivaart op een rij te krijgen. In een persoonlijk gesprek bespreken we uw uitvaartwensen en vertellen wij meer over de mogelijkheden. Als u wilt zetten wij uw wensen samen op papier. Dat geeft rust. Voor uzelf en uw nabestaanden Neem gerust contact met ons op voor het maken van een afspraak. Monuta Adrienne Klein T 0118-412760 E aklein@monuta.nl I www.rnonutaadrienneklein.nl Wij zoeken verschillende zorgkanjers (mbo- tot hbo-niveau) voor de nieuwe woonvoorziening 'Gewoon Wonen' in Oost-Souburg. De woonvorm is in handen van ouders/verwanten van mensen met een verstandelijke, lichamelijk of andersoortige beperking. Stichting Sjaloom Zorg gaat de begeleiding/ ondersteuning van de bewoners verzorgen. Aantal uren in overleg. Salaris overeenkomstig cao Gehandicaptenzorg. Stuur je sollicitatie vóór 1 augustus a.s. naar p&o@sjaloomzorg.nl of solliciteer via www.sjaloomzorg.nl. Een afvaardiging van 'Gewoon Wonen' maakt onderdeel uit van de sollicitatiecommissie. Sjaloom Zorg is een protestants-christelijke regionale netwerk organisatie die woonruimte, begeleiding, hulp en ondersteuning biedt aan mensen met een verstandelijke, psychiatrische, N.A.H. en/of lichamelijke beperking en anderen die zorg behoeven. Sjaloom Zorg staat naast mensen op basis van een christelijke levensvisie. Neem contact op met manager zorg Peter Goedhart, tel. 0187-609400 BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere woiden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. V001 enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.offiaelebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-rrail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. AANGEPASTE OPENINGSTIJDEN De Centrale Pub'.ieksbalie werkt in verband met het coronavirus uitsluitend op afspraak en dan alleen voor -igente zaken. U kunt een afspraak maken on ine of telefonisch v a 0118 555444. U kunt ook veel diensten online aanvragen. Kennisgeving melding artikel 8.41 Wet milieubeheer: De volgende meldingen hebben wij ontvangen: 1het veranderen van een inrichting aan de Zuidweg 11 in Aagtekerke; 2. het veranderen van een inrich ting aan het Krabbeneiland 1 in Biggekerke; 3. het veranderen van een inrichting aan de Markt 6 in Domburg; 4. het veranderen van een inrichting aan de Galgeweg 5 in Koudekerke; 5. het veranderen van een inrich ting aan de Middelburgsestraat 120 in Koudekerke; 6. het veranderen van een inrich ting aan de Mariekerke 24 in Meliskerke; 7. het veranderen van een inrich ting aan de Rapenburgweg 22 in Meliskerke; 8. het veranderen van een inrich ting aan de Brouwerijstraat 7B in Oostkapelle; 9. het veranderen van een inrich ting aan de Oranjezonweg 1 in Oostkapelle; 10. het starten van een inrichting aan de Hondegemsweg 6 in Serooskerke; 11het veranderen van een inrichting aan de Kadetweg in Serooskerke; 12. het veranderen van een inrich ting aan de Oostkapelseweg 79 in Serooskerke; 13. het starten van een inrichting aan de Stekelweie 6 in Seroos kerke; 14. het veranderen van een inrichting aan de Zompe 57 in Serooskerke; 15. het veranderen van een inrich ting aan de Lepelstraat 20 in Vrouwenpolder; 16. het veranderen van een inrich ting aan de Koningin Emmaweg 26 in Vrouwen polder; 17. het starten van een inrichting aan de Zandbank 7 in Vrouwenpolder; 18. het veranderen van een inrich ting aan de Boudewijnskerke 5 in Zoutelande. "Activiteitenbesluit milieubeheer" Op bovengenoemde inrichtingen zijn de voorschriften van het betreffende besluit ex. Artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de stukken die daarop betrekking hebben kunt u woensdag 8 juli 2020 tot en met woensdag 19 augustus 2020 inzien in ons gemeentehuis in Domburg (zie inzage en openingstijden en 's avonds na tel. afspraak (0118-555444).

de Faam | 2020 | | pagina 2