UITGEKOOKT nl Lekkere gezonde maaltijden aan huis UITGEKOOKT.nl 'Zo'n middag vol muziek houdt je lekker jong' \*1 Verzekering bij een uitje is afhankelijk van overnachting Dagvers bereid door onze chefs Ook na opwarmen blijven de groenten knapperig Probeer net zelf! Gratis gekoeld thuis bezorgd! Bestel via 0 Uitgekookt.nl of ^085-0406065 JML mz WOENSDAG 17 JUNI 2020 De Faam "Bij het koken houden wij er al rekening mee dat de maaltijden thuis opnieuw worden opgewarmd. Nadat de maaltijd is bereid, wordt de temperatuur heel snel naar iets boven het vriespunt gebracht. Vervolgens maken we de maaltijden mooi op, sealen we ze, en blijft alles goed gekoeld tot ze thuis worden bezorgd. Hierdoor smaakt de maaltijd als u deze thuis opwarmt nog beter dan dat wij het hebben bereid." Bestel een proefpakket van 4 voor maar Johon van Morle Eigenaar en chefkok LEKKERE GEZONDE MAALTIJDEN AAN HUIS INDEPENDER Q Het was een swingende mid dag voor de bewoners van Zorgstroom Hof Klarenbeek afgelopen zaterdag. In deze bijzondere tijd met het co ronavirus werden de bewo ners in het zonnetje gezet. Een middag dansen op de muziek van DJ IVIH Entertain ment. MIDDELBURG - Een rollator of geen rollator, dat mocht de pret absoluut niet drukken. De bewoners hebben ontzet tend genoten van de muzika le middag. "Het was geweldig. Zo'n middag vol muziek houdt je lekker jong. Zeker voor her haling vatbaar," aldus een bewoonster. DJ MH Entertain ment had een lijst vol muziek van vroeger en nu. Daarnaast mochten de bewoners ook verzoeknummers aanvragen en die werden uit volle borst meegezongen. Bijzondere locatie Zorgstroom wil in deze bij zondere de bewoners extra in het zonnetje zetten. Hof Kla renbeek is een bijzondere lo catie. De mensen kunnen hier al gaan wonen nog voordat ze van de zorg gebruik ma ken. Ze wonen hier zelfstan dig, maar er is wel 24 uur per dag zorg aanwezig. De locatie is verdeeld in twee blokken. Blok één heeft van de middag genoten vanaf hun balkon en blok twee mocht plaatsne men op de binnenplaats met inachtneming van 1,5 meter. Zowel de bewoners al het personeel deden allemaal en thousiast mee. Meer foto's zijn te zien op de Facebookpagina van Zorgstroom. W Facebook.com/Zorg- stroom Veel mensen kiezen voor kortere tripjes in eigen land nu het buitenland in de co ronacrisis even onbereikbaar is. Vaak gaan er bij zo'n ge zinstripje ook wel wat waar devolle spullen mee de auto in. Als er wat gebeurt met die spullen, moetje dan bij je reisverzekering of bij je in boedelverzekering aanklop pen? Raken er tijdens een tripje spullen verloren, beschadigd, of worden ze gestolen? Dan is de verzekering die je kunt aan spreken afhankelijk van hoe lang je op pad bent. Ga je eind van de dag weer naar huis en breng je daar de nacht door, dan is dat dus een dagtrip. "Veel mensen denken dat hun spullen tijdens zo'n dagtrip je gewoon zijn gedekt door de reisverzekering. Een veel voorkomend misverstand", zegt Rianne Veerman van In- depender. "De reisverzekering biedt alleen dekking als er bij het tripje minimaal één ge boekte overnachting zit. Is dat niet het geval? Dan moeten mensen in geval van schade, diefstal of verlies de buitens huisdekking van de inboedel- 1 u H|v Een uitje met het gezin is natuurlijk heel leuk, maar waar kun je terecht als je schade of diefstal overkomt tijdens dat uitje? (foto: verzekering aanspreken. En, zeker als het gaat om consu mentenelektronica, zitten er nogal wat verschillen in de dekkingen en de premies van het verzekeringsaanbod." Maximaal verzekerd bedrag Er is nogal wat te kiezen als je je spullen wil verzekeren tij dens dagtripjes. Zo biedt de buitenshuisdekking - een op tionele aanvulling op de in boedelverzekering - een totaal verzekerd bedrag. Dit is het maximale bedrag datje uitge keerd krijgt bij diefstal, schade of verlies. De maximale hoog te van dit bedrag verschilt per verzekering. Telefoons Maar buitenshuisdekkingen hebben vaak speciale regels voor mobiele telefoons. Zo kan val- en stootschade zijn uitgesloten. Veel verzekeraars bieden wel weer een extra aanvulling, speciaal voor de verzekering van alle mobieltjes van het hele gezin. Ook zijn er verzekeraars die een eigen ri sico hanteren bij schuldschade (als je de schade zelf hebt ver oorzaakt). Andere bieden al leen dekking als je je telefoon bij een gecontracteerde repa rateur laat herstellen. www.independer.nl Ook dit echtpaar kon niet blijven zitten en genoot van de muzikale middag. FOTO: MARiT JANSEN VAN GALEN

de Faam | 2020 | | pagina 6