O Verkoop uw huis uffiBB De Looff Memorabele monologen vanaf het Nollehoofd SPREEK *ar Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Bel 0118-62 88 34, dan komen wij vrijblijvend met u praten Peter de Boevere Nieuw in onze app: PZC FUN WOENSDAG 3 JUNI 2020 De Faam Soj\ '*rini Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar Tel: 0118-62 88 34 MAKELAARDIJ O Met elke dag nieuwe puzzels, de leukste quizzen en uitdagende spelletjes. Toe aan een break? Speel gratis in de PZC app! www.delooffmakelaardij.nl www.delooffkooptmijnhuis.nl Oosterkerkplein 16, 4331 TL Middelburg Ko strooit de as van zijn plot seling overleden vrouw Mo nica uit in de Westerschelde, ter hoogte van het windorgel op de kop van de Nolledijk in Vlissingen. Hij bezoekt die plek elke dag en praat dan een uur tegen haar. VLISSINGEN Hij praat over zijn verdriet, hun relatie, een mogelijk nieuwe relatie, hun kinderen en kleinkinderen, hun familie en vrienden, zijn frustraties en verlangens en over wat er in de wereld ge beurt. Hij verzint verhalen over de mensen die, net als hij, bij het windorgel stil staan en vraagt zich af of plotseling sterven beter is dan langzaam wegkwijnen. En voor wie dan? Monoloog 'Ik spreek je morgen weer' is een monoloog waarin Ko, de verteller, zijn gedachten de vrije loop laat. Soms is hij verdrietig, soms boos en ge frustreerd. Soms is zijn ver haal cynisch, sarcastisch, maar soms ook filosofisch en blij, vol humoren hoop. Het is zijn ma nier om zijn verlies te verwer ken en ruimte te maken voor een toekomst zonder haar. Gezondheidszorg Peter de Boevere (Vlissingen, 1952) is vooral bekend om zijn Het boek heeft 130 pagina's en kost 13,50 euro. Zeeuwse misdaadverhalen. In dit boek laat hij zich van een heel andere kant zien. In zijn werkzame leven in de gezond heidszorg heeft hij veel men sen zien overlijden. Toch is dit geen boek over de verschillen de fasen in rouwverwerking. Het is het verhaal van één man, die op zijn manier omgaat met zijn verdriet. Het boek heeft 130 pagina's en kost 13,50 euro. Je leukste break tussen het nieuws 'laiiiiUiai

de Faam | 2020 | | pagina 6