Bekendmaking besluit Bekendmaking besluit "Dankzij de traplift kom ik weer veilig boven. Net als mijn partner" 0800-5003 trapliften.nl De Faam Meerjarenprogramma Geluidsanering Vaststelling saneringsplan Zee en Delta 2 Meerjarenprogramma Geluidsanering Vaststelling saneringsplan Zee en Delta Advertentie Een traplift van thyssenkrupp houdt de trap begaanbaar voor iedereen WOENSDAG 27 MEI 2020 Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat N57 en N59 te Schouwen-Duiveland, Veere en Noord-Bevcland De minister van Infrastructuur en Waterstaat maakt bekend dat zij bij besluit van 20 mei 2020 met kenmerk lenW/BSK-2020/78769, voornemens is om met toepassing van artikel 11.60. eerste lid, van de Wet milieubeheer het saneringsplan Zee en Delta 2 vast te stellen. Het saneringsplan heeft betrekking op delen van de N57 en N59 voor zover gelegen in de gemeenten Schouwen-Duiveland, Veere en Noord-Beveland. Een kennisgeving van het ontwerpbesluit is op 28 november 2019 in de Staatscourant en het lokale huis-aan-huisblad Ons Eiland Schouwen-Duiveland gepubliceerd en op 27 november 2019 in het huis-aan-huisblad Faam/Bevelander. Binnen de daarvoor gestelde termijn zijn over het ontwerpbesluit geen zienswijzen ingediend en ten opzichte van het ontwerpbesluit van 19 november 2019 zijn er geen wijzigingen aangebracht. Het saneringsplan bevat geen bronmaatregelen of afschermende maatregelen. De geluidproductieplafonds worden met dit saneringsplan daarom niet verlaagd. Aanleiding Ingevolge artikel 11.56 van de Wet milieubeheer moet de beheerder van een weg waarvoor geluidproductieplafonds gelden, vóór 31 december 2020 aan de minister verzoeken om een saneringsplan vast te stellen. Een dergelijk verzoek is door Rijkswaterstaat ingediend voor delen van de N57 en N59 in de provincie Zeeland. Het saneringsplan is opgesteld in het kader van het Meerjarenprogramma Geluidsanering (MJPG). Terinzagelegging Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 29 mei 2020 gedurende 6 weken ter inzage op werkdagen van 9.00 uur tot 17.00 uur bij: - het kantoor van de Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg. Als u de stukken wilt komen inzien, dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met de afdeling Netwerkontwikkeling Verkenning en Planuitwerking, telefoon 088 - 797 46 00; - het Bureau Sanering Verkeerslawaai, Steinhagenseweg 2d te Woerden. Als u de stukken wilt komen inzien, dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai, telefoon 0348 - 487 450. U kunt de stukken digitaal inzien via: vwvw.bureausaneringverkeerslawaai.nl/rijksinfrastructuur/bekendmakingen/. Hier kunt u ook meer informatie terugvinden over de achtergronden van het besluit. Rechtsmiddelen Binnen zes weken na de bekendmaking van dit besluit in de Staatscourant kunnen belanghebbenden beroep instellen bij de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Het beroepschrift dient te zijn ondertekend en dient ten minste het volgende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het beroepschrift zich richt; d. een opgave van redenen waarom men zich niet met het besluit kan verenigen; e. zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het beroep zich richt. Voorde behandeling van een beroepschrift wordt een bedrag aan griffierecht geheven. Het niet-voldoen aan deze eisen kan leiden tot niet-ontvankelijkheid van het beroepschrift. Inlichtingen iMcer informatie over de gcluidsanering vanwege rijkswegen vindt u op: www.rijkswarerstaar.nl/mjpg. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen over de ter inzage gelegde stukken kunt u tijdens kantooruren bellen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai op het hierboven vermelde nummer. A58 te Reimerswaal, Kapelle, Borsele, Goes, Middelburgen Vlissingen N61 te Terneuzen De minister van Infrastructuur en Waterstaat maakt bekend dat zij bij besluit van 20 mei 2020 met kenmerk IenW/BSK-2020/78766, voornemens is om met toepassing van artikel 11.60, eerste lid, van de Wet milieubeheer het saneringsplan Zee en Delta 1 vast te stellen. Het saneringsplan heeft betrekking op delen ran de A58 voor zover gelegen in de gemeenten Reimerswaal, Kapelle, Borsele, Goes, Middelburg en Vlissingen en op een deel van de N61 voor zover gelegen in de gemeente Terneuzen. Een kennisgeving van het ontwerpbesluit is op 28 november 2019 in de Staatscourant gepubliceerd en op 27 november 2019 in de lokale huis-aan-huisbladen Faam/Bevelander en het Zeeuws Vlaams Advertentieblad. Over dit ontwerpbesluit is 1 zienswijze ingediend. De ingediende zienswijze heeft niet geleid tot wijzigingen in het definitieve besluit ten opzichte van het ontwerpbesluit van 19 november 2019. Het saneringsplan bevat geen bronmaatregelen of afschermende maatregelen. De geluidproductieplafonds worden met dit saneringsplan daarom niet verlaagd. Aanleiding Ingevolge artikel 11.56 ran de Wer milieubeheer moer de beheerder van een weg waarvoor geluidproductieplafonds gelden, vóór 31 december 2020 aan de minister verzoeken om een saneringsplan vast re srellen. Een dergelijk verzoek is door Rijkswatersraat ingediend voor delen van de A58 en de N61 in de provincie Zeeland. Het saneringsplan is opgesteld in her kader van her Meerjarenprogramma Gcluidsanering (MIPG). Terinzagelegging Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 29 mei 2020 gedurende 6 weken ter inzage op werkdagen van 9.00 uur rot 17.00 uur bij: - het kantoor van de Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg. Als u de stukken wilt komen inzien, dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met de afdeling Netwerkontwikkeling Verkenning en Planuitwerking, telefoon 088 - 797 46 00; - het Bureau Sanering Verkeerslawaai, Steinhagenseweg 2d te Woerden. Als u de stukken wilt komen inzien, dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai, telefoon 0348 - 487 450. U kunt de stukken digitaal inzien via: www.bureausaneringverkeerslawaai.nl/rijksinfrastructuur/bekendmakingen/ Hier kunt u ook meer informatie terugvinden over de achtergronden van het besluit. Rechtsmiddelen Binnen zes weken na de bekendmaking van dit besluit in de Staatscourant kunnen belanghebbenden beroep instellen bij de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Het beroepschrift dient te zijn ondertekend en dient ten minste het volgende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het beroepschrift zich richt; d. een opgave van redenen waarom men zich niet met het besluit kan verenigen; e. zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het beroep zich richt. Voorde behandeling van een beroepschrift wordt een bedrag aan griffierecht geheven. Het niet-voldoen aan deze eisen kan leiden tot niet-ontvankelijkheid van het beroepschrift. Inlichtingen Meer informatie over de geluidsanering vanwege rijkswegen vindt u op: www.rijkswaterstaat.nl/mjpg. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen over de rer inzage gelegde stukken kunr u tijdens kantooruren bellen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai op het hierboven vermelde nummer. 25% van de senioren hebben moeite of pijn met traplopen, blijkt uit onderzoek. Verhuizen naar een gelijkvloerse woning is dan niet de enige oplossing. U kunt gewoon zelfstandig thuis blijven wonen met een voor u op maat gemaakte traplift, waarbij de trap begaanbaar blijft voor uw partner, kinderen of mantelzorger. De traplift voor iedere trap Onze Swing-traplift heeft al veel mensen hun mobiliteit in huis teruggegeven. Het maakt niet uit of u een trap met boch ten, een smalle opgang of een wenteltrap heeft. De traplift kan zelfs naar zolder worden doorgetrokken. We meten uw trap zeer nauw keurig op met behulp van onze HoloLinctechnologie, waar bij we ook rekening houden met verwarmingselementen of stopcontacten. Uw traplift wordt helemaal op maat ge produceerd en in principe bin nen twee weken gemonteerd*. Daarbij heeft elke thyssenkrupp traplift een levenslange garan tie, zolang u het jaarlijks onder houd door thyssenkrupp Home Solutions laat uitvoeren.* thyssenkrupp Home Solutions is gespecialiseerd in het ont wikkelen van trapliften met meer dan 65 jaar ervaring in Nederland. Al onze trap liften worden in Krimpen aan den IJssel 100% op maat gemaakt. Voor onderhoud en reparatie is ons lande lijk service nummer 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. 100% traplift op maat 100% aanbieding op maat We gaan voor maatwerk - in alles. Speciaal voor uw situatie en wensen maken we een aan trekkelijke offerte met de beste aanbieding voor de beste trap lift. Nieuwe acties Sinds deze maand hebben we de mogelijkheid van een video bezoek. En in samenwerking met onze fabriek een extra actie. Bel voor meer informatie gratis met of voer uw gegevens in op •Vco« de voorwanden, /ie lrapMlen.ni

de Faam | 2020 | | pagina 16