Zeeland Droomt O "Wij dromen dat we in onze vernieuwde en grotere winkel in Westkapelle weer genoeg klanten kunnen ontvangen in goede gezondheid!" Juwelier Minderhoud Westkapelle "Wij dromen allemaal dat we straks weer bezoek bij onze patiënten kunnen toelaten. Gewoon weer partners, kinderen, kleinkinderen even aan het bed om die broodnodige menselijke steun aan de patiënt in ons Adrz te bieden." Alle medewerkers Adrz "Wij dromen dat we straks onze 'patiënten' weer in goede gezondheid welkom kunnen heten op de praktijk. Dat wij weer kunnen zorg dragen voor een goede voet-gezondheid en dat wij mensen, jong en oud, op weg kunnen helpen naar prettig bewegen thuis, op school, op het werk en in ieders vrije tijd." Hallux Westerhof Voetexperts "Wij dromen dat de ondernemers van Zeeland weer kunnen bouwen aan hun mooie bedrijf." Team de Faam/de Bevelander "Wij dromen: gezellige terrassen, kleurrijke winkelstraten en bruisende evenementen in onze binnenstad." #wij zijn de stad "Wij dromen over een winkel waar we onze klanten weer onbelemmerd, met inspiratie en advies, een bakje koffie en in goede gezondheid welkom kunnen heten!" Chapeau damesmode "Het zien van de lege straten en pleinen in zonnig Middelburg doet ons dromen van tijden waarin alle bezoekers weer welkom zijn, de winkels goede zaken doen en de terassen vol zitten" Gemeente Middelburg Zeeland Droomt is een initiatief van de Faam en de Bevelander en is bedoeld voor ondernemers om hun toekomstdroom in twee of drie zinnen te delen en om elkaar een hart onder de riem te steken. Ben jij ondernemer en wil jij ook je droom delen? Stuur een mail met jouw droom in twee of drie zinnen en je bedrijfsnaam op naar monique.geldof@dpgmedia.nl

de Faam | 2020 | | pagina 15