Een traplift laten installeren in tijden van corona: hoe werkt Otolift nu? €750,- Otolift, dé meest gekochte traplift van Nederland Bel gratis 0800 444 771 0 www.otolift.nl &eW« ^ifJ Korting! otOli ft Stuur mij een gratis brochure voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. Korte levertijd V Uw trapleuning blijft zitten V Brede kant van de trap blijft vrij V Niet goed geld terug V Huren, nieuw en tweedehands V Slechts 48 uur levertijd Advertentie Het coronavirus hecfi veel invloed op be drijven in Nederland. Dat geldt ook voor trapliftfabrikant Otolift Trapliften, waar persoonlijk contact met klanten aan de orde van de dag is. "De noodzaak voor een traplift is voor veel mensen ontzet tend hoog. Daarom doen wij er alles aan om ook in deze moeilijke tijden te hel pen", vertelt Jeroen Wolf, commercieel directeur bij Otolift Trapliften. Om de verspreiding van het coronavirus zoveel mogelijk tegen te gaan, zijn er veel maat regelen getroffen. "Onze adviseurs en monteurs werken volgens strenge richtlij nen, om de klant en henzelf te bescher men." Die richtlijnen houden onder andere in dat medewerkers van Otolift minstens 1,5 meter afstand houden van de klant, geen handen schudden en tijdens hun werk handschoenen dragen. Medewerkers met ziekteverschijnselen blijven verplicht thuis. Jeroen: "De werkzaamheden zijn eigenlijk teruggebracht tot enkel het noodzakelijke." Daar valt ook het vrijblijvende thuisadvics onder. Een traplift is een maatwerkproduct. Dat betekent dat het perfect passend moet zijn voor de trapsituatic van de klant. De trap moet dan ook heel nauwkeurig inge meten worden. In slechts twintig minuten heeft de adviseur alle belangrijke maten Otolift Trapliften ivww.otolift.nl opgenomen. Na het inmeten vertelt hij de klant op minstens 1,5 meter afstand wat de mogelijkheden en de kosten zijn. Of hij doet dat telefonisch, als de klant daar de voorkeur aan geeft. Installaties en reparaties Voor de installaties en reparaties van trap liften geldt nu dat de monteur, nadat hij de traplift grondig heeft schoongemaakt, de woning standaard verlaat om telefonisch uitleg te geven. "I let is natuurlijk niet ide aal, maar het is wel de meest veilige oplos sing", legt Jeroen uit. Otolift vindt het be langrijk dat de thuisbczockcn, maar ook de installaties en eventuele reparaties gewoon doorgaan. De noodzaak voor een traplift blijft, ondanks de huidige situatie. Dat blijkt ook wel uit een rondgang onder klan ten van Otolift. Hoewel veel mensen zich 'Onze adviseurs en monteurs werken volgens strenge richtlijnen, om de klant en henzelf te beschermen' zorgen maken over hun gezondheid, geeft ruim 88% aan niet overwogen te hebben om de afspraak te verzetten of te annuleren. De noodzaak van een traplift "Wij zijn heel erg blij dat Otolift blijft wer ken in deze barre tijden", aldus een klant die voor zijn vader een traplift besteld heeft. "Zijn evenwicht is slecht en de traplift is van essentieel belang voor zijn veiligheid in huis." De reacties van andere klanten beves tigen de noodzaak; slechts een enkeling kan de aanschaf van een traplift uitstellen omdat het niet direct noodzakelijk is. Het overgro te deel heeft op korte termijn een traplift nodig om veilig thuis te kunnen blijven wo nen. "Natuurlijk had ik kunnen wachten, maar rot die tijd had ik niet meer de trap op gekund", vertelt een andere klant. De situatie rond het coronavirus maakt dat er extra ruimte is ontstaan om de gemiddel de levertijd drastisch te verkorten. Wie nu een traplift bestelt, kan hem zelfs al bin nen 48 uur in huis hebben. "Voor veel van onze klanten is de noodzaak voor een trap lift hoog. Ze kunnen de aanschaf van een traplift niet uitstellen, ook niet vanwege het coronavirus. Her is daarom erg fijn dat de traplift snel geïnstalleerd kan worden, zodat ze weer veilig naar boven kunnen", besluit Jeroen. Heeft u moeite met traplopen en wilt u meer weten over de trapliften van Otolift? Vraag dan een gratis brochu re aan of maak een geheel vrijblijvende afspraak om de mogelijkheden te bespre ken. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 771 O KONINKLIJKE TRAPL FTEN Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Stuur deze bon in een ongefrankeerce envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht

de Faam | 2020 | | pagina 10