O Door de lens van onze lezers €200 Weekend vol strijkers bij Sinfonietta String Festival Op zoek naar een sportieve bijbaan? start premie Ga aan de slag in Middelburg of Vlissingen Interesse of aanmelden? WOENSDAG 25 MAART 2020 De Faam O" minimumleeftijd 15 Startpremie 200,- na 3 maanden goed bezorgen E Bezorging voor 7.00 uur (zaterdag voor 8.00 uur) r Vergoeding afhankelijk van de grootte van de wijk B Gratis de krant lezen Lezersfoto's En toen was er licht! Na zes maanden veelal donkere, grijze, grauwe en natte luchten barstte de voorjaarszon los. Zelfs de sores rondom het schijnbaar alomtegenwoordige virus wer den erdoor verzacht. De dierenwereld om ons heen heeft het dezer dagen prima naar zijn. Dat sommige facetten daarvan een wat minder scherpe foto opleveren, is misschien wel zo netjes in dit geval. In ieder geval waren wij weer blij met alle inzendingen van deze week. Stuur je voorjaarsfoto's via redacti e.faarn@dpgmedia.nl Jan Adriaanse spotte deze hazen: "Even je laten gelden dan samen een stil plekje zoeken en dan rammelen maar." Wilma van Millingen stuurde ons deze foto met als commentaar. "Lekker eigenwijze blik." De lieve Spaanse hond Yarn van Marijke Harting vraagt zich af "zit ik zo netjes voor een foto?" Amazone Marinella geniet van het voorjaar, samen met haar beste vriendje. Al heel jong genieten deze lammetjes van het lentezonnetje. Anne-Marie van IerseI tekent voor deze foto. nodrtomoanOo/i go«Jt*zorgen Vanuit festivalhart Grote Kerk Veere wordt Zaterdag 23 en zondag 24 mei de tweede editie van het Sinfo nietta String Festival Zeel and gehouden; een heel weekend strijkersmuziek van wereldklasse. VEERE - Amsterdam Sin fonietta, het Nederlands Kamerkoor en solisten Em manuel Tjeknavorian en Se- verin von Eckardstein staan garant voor een eersteklas beleving van klassiek. Spannende bezettingen Tijdens het festival speelt het fameuze Amsterdam Sinfonietta in uiteenlopen de spannende en intieme bezettingen; van volledig strijkorkest tot kleine bezet tingen voor kamermuziek. De inhoud van het festival wordt gevormd met stukken van Britten, Mahler, Mozart, Part, Schnittke, Strauss en Wagner. De programma's doorkruisen stijlen, perioden en grenzen en brengen van groots tot intiem alle facet ten van de strijkersmuziek ten gehore. Allerjongsten Het festival heeft ook nog een aantal unieke toevoe gingen; een concertwande- String Festival Zeeland brengt een heel weekend strijkersmuziek van wereldklasse. FOTO PR ling door historisch Veere, een introductie in klassieke muziek, meet&greets en de Kleutersinfonietta 'Schipper mag ik overvaren'. Ook de allerjongsten doen gewoon mee. Toegangskaarten zijn te koop aan de balie van de Dr- vkkerij in Middelburg. Het volledig programma en tickets zijn beschikbaar via grotekerkveere.nl.

de Faam | 2020 | | pagina 10