De Faam komt bij je in de bus met al het Walcherse nieuws IS AH gaat even dicht Minibosje in stadswijk zoekt initiatiefnemers Grote bingo De Faam WOENSDAG 12 FEBRUARI 2020 DE FAAM IS EEN KRANT VAN WALCHEREN VOOR WALCHEREN AFHAAL PUNTEN WAT KUN JE ZELF DOEN? COLOFON De redactie van De Faam maakt iedere week opnieuw een krant voor jou, met daarin zo veel mogelijk Walchers nieuws en nieuwtjes. En die krant hoort iedere woensdag bij jou in de brievenbus te zitten. VLISSINGEN - Zoals sommige lezers de afgelopen weken ge merkt hebben, gaat dat laatste helaas even niet zoals we zou den willen. Overstap Sinds 1 januari zijn we over gestapt naar een andere ver spreider. En zoals dat gaat bij iedere wijziging in een manier van werken, hoort daar een in- werkperiode bij. Ook bezorgers zijn tenslotte gewoon mensen. Onze grootste uitdaging is het vinden van voldoende bezor gers. We hadden gehoopt dat sneller voor elkaar te krijgen. We werven nu actief nieuwe bezorgers aan en dat werkt goed. De ploeg raakt weer steeds verder compleet. Meeste gaat goed We werken met man en macht om De Faam steeds tijdig bij je in de bus te krijgen. Sommige bezorgers lopen meerdere wij ken. We laten zelfs collega's uit andere gebieden overkomen om hier op Walcheren te be zorgen. Na de wat moeizame start gaat het nu steeds beter. Het merendeel van de lezers ontvangt ondertussen de krant in de bus zoals het hoort. Afhaalpunten Voor hen die onverhoopt de krant niet op de deurmat vin den, hebben we extra af- haalpunten ingericht. In veel dorpskernen en woonbuurten ligt De Faam klaar om mee te nemen in bijvoorbeeld de buurtwinkel, in het dorpshuis of in het gemeentehuis. In de kolom hiernaast staat de com plete lijst van alle afhaalpun ten op Walcheren. Website Deze lijst, met een landkaart je erbij, vind je via www.de- faam.nl onder het tabje 'Krant gemist'. Via die zelfde website kun je, naast steeds het actuele nieuws van dat moment ook altijd de krant vanaf je beeld scherm lezen. Kies daan/oor het tabje 'De Krant'. Passie De Faam valt al meer dan hon derd jaar op heel Walcheren wekelijks in de bus. Onze voor gangers maakten een eeuw geleden al een krant van Wal cheren vóór Walcheren. Wij doen dat nog steeds. We wer ken met gepassioneerde men sen hard om wekelijks een mooie, interessante krant bij je op de keukentafel te krijgen. En dat blijven we doen. Hof *t Seijs, Griffioenstraat 40, 4334BK Middelburg; Biblio theek, Kousteensedijk 7,4331JE Middelburg; Primera, Kor te Delft 7, 4331AT Middelburg; De Drvkkery, Markt 51, 4331LK Middelburg; Jumbo, Dorps straat 20, 4356AJ Oostkapelle; De Zoute Viever, Dongestraat 1, 4388VJ Oost-Souburg; Pri mera, Kanaalstraat 4 4388BM Oost-Souburg; Sandenburgh, Sandenburghlaan 2, 4351RL Veere; Gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1, 4382MA Vlissingen; Scheldehof, Stad huisplein 22,4382U Vlissingen; Zorghotel, Boulevard Bankert 156, 4382AC Vlissingen; Biblio theek, Spuikomweg 74381LZ Vlissingen; Bruna, Walstraat 101, 4381GG Vlissingen; Albert Heijn, Gildeweg 6,4383NK Vlis singen, Plus, Fort den Haakweg 12, 4354AE Vrouwenpolder; Spar, Koestraat 14 Westka- pelle; Li dl, Paauwenburgweg 63-77. 4384JC Vlissingen; Pa pegaaienburg, Papegaaien burg 5, 4386DA Vlissingen; Jumbo, Oranjeplein 72,4388AH Oost-Souburg; Jumbo, Jo- han van Reigersbergstraat 11, 4336XA Middelburg; Albert Heijn, Pottenbakkerssingel 2, 4331NA Middelburg; Albert Heijn, Fazantenhof 18, 432XT Middelburg; Albert Heijn, Traverse 2, 4357ET Domburg; Bakkerij Schrieks, Veerstraat 6, 4339AK Nieuw- en Sint Joosland; Jumbo, Westkapel- seweg 10,4374BB Zoute lande. Wil je zelf bezorge r wo rd en? Dan ben je natuurlijk van harte welkom. Meld je dan aan via 0181-315950 of bezorger@bouwman-reclame.nl. Is De Faam bij jou niet bezorgd? Laat het ons weten via www.de-faam.nl/pa gi na/bezorgkla cht Albert Heijn Veersepoort aan de Fazantenhof 18 in Middel burg gaat op vrijdag 14 februari om 17.00 uur wat lange dan gebruikelijk dicht. Dit is vanwege een flinke verbouwing. MIDDELBURG - Woens dag 26 februari om 11:00 uur gaat de winkel weer open. Klanten kunnen dan ken nismaken met het nieuw ste concept van Albert Heijn, met veel aandacht voor vers, lekker en gezond eten. Het afrekenen gaat snel dankzij zelfscankassa's. Metamorfose Supermarktmanager Frans Lammers: "De winkel onder gaat een heuse metamorfose. We krijgen er iets meer ruim te bij en dat gaat de klant zeker merken in ons assor timent, met veel meer verse groente en fruit, vers brood en lekkers voor de borrel." De winkel krijgt de nieuwste innovaties en ook gaat afre kenen sneller door zelfscan kassa's. Frans Lammers: "We nodigen iedereen uit aanwe zig te zijn bij de heropening op woensdag 26 februari om 11:00 uur met de hamster van AH en diverse proeverijen." OOST-SOUBURG - In de kantine van voetbalver eniging W RCS aan de Spoorstraat in Oost-Sou burg is vrijdagavond een grote bingo. Er zijn tal van leuke prijzen te winnen, maar de hoofdprijs is na tuurlijk een leuke avond voor jong en oud. De bin go begint om 19.30 uur. Boelges kosten 5 euro, er zijn extra rondes en ook nog een leuke loterij. Advertentieverkoop en media-advies Ejustin.verdouw@dpgmedia.nl T 06- 29361097 e Redactie Bied je nieuws aan op de website via de knop Schrijf Mee. Bied je agendabericht aan via Agenda berichten Plaatsen Krant gemist? Vul svp het formulierop de website in onderde knop Krant gemist of bel met 088-0561595 Familieberichten Efamilieberichtenweekbladen@dpgmedia.nl T (o88)-oi37268 Zelf een familiebericht opgeven kan via de website www.familieberichtenonline.nl Rubrieksadvertenties E rubrieken@dpgmedia.nl T 0900-6743836 Kantooradres Edisonweg37E 4382 NV Vlissingen Voor overige redactiezaken: Frank Husslage frank.husslage@dpgmedia.nl 088-0136921 (niet voor krant gemist) Bezorger worden? Meld je aan via krantjecontantje.nl Algemene voorwaarden en overige informatie (Zoals advertentietarieven en oplage) ga naar: www.dpgmedia.nl Dit is een uitgave van de Persgroep Nederland BV. Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van de Persgroep. De gemeente Middelburg legt eind dit jaar een Tiny Fo rest aan. Je kunt je nog tot half maart aanmelden als initiatiefnemer door sugges ties aan te dragen voor een geschikte locatie in jouw buurt. Als initiatiefnemer plant en onderhoud je het minibos samen met andere buurtbewoners, de gemeen te, een school en natuuror ganisatie IVN. MIDDELBURG - Een Tiny Fo rest is een dichtbegroeid, in heems bos ter grootte van een tennisbaan. Dit bos is niet al leen een prettige plek voor vlinders, vogels, bijen en klei ne zoogdieren, maar ook voor mensen. Kinderen leren in het buitenlokaal over de Neder landse natuur. Buurtbewoners ontmoeten elkaar op een pret tige en gezonde plek of orga niseren hier de buurtbarbecue. Een minibos in de buurt zorgt bovendien voor verkoeling op warme dagen, meer biodiver siteit en waterberging bij zwa re regenval. Initiatief Wil jij als initiatiefnemer aan de slag om samen met een team een Tiny Forest te reali seren in jouw buurt? Voordat een Tiny Forest wordt toege wezen, wordt je plan gecheckt Schoolkinderen meten de groei van de bomen in een al langer bestaand Tiny Forest. aan criteria als: draagvlak in de wijk, de nabijheid van een ba sisschool,of BSO, de afmeting van de locatie, de ligging in de woonwijk en de publieke toe gankelijkheid daarvan. Belang rijk is bijvoorbeeld dat het plan wordt gedragen door een aan tal personen. Je moet dus een team om je heen verzamelen. Schrijf, teken of knutsel samen een eenvoudig plan en meld je team aan op www.ivn.nl/ tinyforest/initiatiefnemer. STV^" De bezorgers doen hun best om De Faam uiterlijk iedere woensdagavond bij jou in de brievenbus te hebben. FOTO FRANK HUSSLAGE

de Faam | 2020 | | pagina 3