O Gekiekt door de lens van onze lezers J. van Belzen B.V. J. van Belzen B.V. De Faam O- Operator CNC snijmachines: Constructiebankwerker(s): Tevens zijn wij op zoek naar BBL-leerlingen constructie bankwerker niveau 2/3 WOENSDAG 15 JANUARI 2020 Lezersfoto's WALCHEREN - We wisten niet dat er zoveel verschillende dieren ons mooie eiland bevolken. Gelukkig hebben we met onze duizenden lezers een enorm cohort potentiële fotogra fen rondlopen over Walcheren, die ons de afgelopen tijd weer de mooiste foto's stuurden met als onderwerp 'Dieren'. Met zo'n succes gaan we natuurlijk nog even door met deze actie. Stuur ons per e-mail uw leukste dierenfoto's via redactie. faam@dpgmedia.nl, dan zoeken wij er een mooi plaatsje voor in een van de komende uitgaven van De Faam. Prof Dr Joachim Hofmann-Göttig was met zijn hond én zijn camera op een van onze stranden. Las- en Constructiebedrijf Las- en constructiebedrijf van Betzen is groeiende en daarom zijn wij op zoek naar. Wegens uitbreiding van activiteiten en werkzaamheden zijn wij op zoek naar een collega als operator van CNC snijmachines ter versterking van ons team. Functieomschrijving: Het betreft een uitdagende en gevarieerde functie als CNC machinebediener op de snijafdeling. Je krijgt de mogelijkheid om, na een interne opleiding, met verschillende machines te werken waaronder een (3D)plasmasnijmachine, autogeensnijmachine en lasersnijmachine. De hoofdzaak van de je functie bestaat uit het bedienen van deze machines volgens aangeleverde CNC programma's. De uitdaging in de functie is het vinden in de diversiteit van de machines en ook in de mate van zelfstandigheid. Werkzaamheden verantwoordelijkheid: Het snijden van diverse klantopdrachten van vooraf ingedeelde nestingen; Het snijden van enkele stuks uit een standaardvorm; Onderhouden van de slljtdelen zodat een constante kwaliteit en maatvoering gegarandeerd is; Het beladen en afruimen van de machines met behulp van de bovenloopkranen; Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de kwaliteitscontroles. Functie informatie: Je beschikt over Basis VCA of bent bereid om hiervoor de benodigde opleiding te volgen; Beschikt over voldoende mate van zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel, nauwkeurigheid en zorgvuldigheid; Je bent flexibel en kunt werken In een klein teamverband; Beschikt over een positieve Instelling en oplossingsgerichte werkhouding; Een heftruck- en hijscertificaat is een pre; Je hebt geen negen-tot-vijfmentaliteit; Wij bieden: Een uitdagende functie met een modern bedrijf met afwisselende werkzaamheden; Prettige werksfeer; Goede arbeidsvoorwaarden en beloning; Vaste baan bij gebleken geschiktheid. Vort Belzen is een allround staalconstructiebedrijf. De begrippen no-nonsense, betrouwbaarheid en kwaliteit zijn zeer belangrijk In ons bedrijf. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.van-belzen.nl Heb je Interesse In deze uitdagende functie? Stuur dan Je CV en motlvatiebrief per e- mail naar: Arjan@van-belzen.nl Las- cn Constructiebedrijf Las- en constructiebedrijf van Belzen is groeiende en daarom zijn wij op zoek naar. Wegens uitbreiding van activiteiten en werkzaamheden zijn wij op zoek naar nieuwe collega's als constructiebankwerker ter versterking van ons team. Functie-informatie: Beschikt over VMBO opleiding metaaltechniek of vergelijkbare kennis door aantoonbare ervaring; Beschikt over Basis VCA of bent bereid om hiervoor de benodigde opleiding te volgen; Beschikt over praktische kennis van MIG/MAG lassen; Beschikt over voldoende mate van zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel, nauwkeurigheid en zorgvuldigheid, flexibiliteit en teamwork; Beschikt over voldoende mate van technisch en ruimtelijk inzicht waarbij het lezen van tekeningen geen probleem oplevert; Beschikt over een positieve instelling en oplossingsgerichte werkhouding; Je hebt geen negen-tot-vijfmentaliteit. Werkzaamheden verantwoordelijkheid: Het zelfstandig vervaardigen van constructies aan de hand van fabricagetekeningen. Wij bieden: Een uitdagende functie met een modern bedrijf met afwisselende werkzaamheden; Prettige werksfeer; Goede arbeidsvoorwaarden en beloning. Van Belzen is een allround staalconstructiebedrijf. De begrippen no-nonsense, betrouwbaarheid en kwaliteit zijn zeer belangrijk in ons bedrijf. We hebben een gemotiveerd en enthousiast team van mensen met ieder hun eigen specialiteit. Kijk voor meer informatie op onze website: www.van-belzen.nl Heb je interesse in deze vacature? Stuur dan je CV en motlvatiebrief per e-mail naar: Arjan@van-belzen.nl Anne-Marie van Ierse! maakte deze foto: het recht van de sterkste in de wei Marleen Abrahamse fotografeerde deze paarden in de sneeuw van 2019 Jacqueline Strobos fotografeerde deze ooievaars bij vogelasiel De Mikke, met toen nog twee ukkies in het nest. 'Kom niet aan de fiets van mijn baasje Walter Vael, want die vond in mij een écht effectief slot.'

de Faam | 2020 | | pagina 16