De opkomst van gezonde maaltijden aan huis 4 maaltijden UITGEK00KT.nl "Het groutite utrartó u dat ure niet te hty in. de kuiken fureutn. staxui. "Hierdoor funulai lue tijd aver wror amlert leuke, dingen.. De voordelen volgens familie De Vries: en ontdek de maaltijdservice van Uitgekookt Italiaans, Chinees of toch patat? Het zijn allang niet meer onze enige opties als het aankomt op bestelmaaltijden. We leven steeds gezonder, werken steeds flexibeler en besteden onze vrije tijd anders. Daardoor is de vraag en het aanbod aan gezonde maaltijdservices ook gestegen: We maken het onszelf steeds makkelijker om gezond te eten, ook wanneer we geen tijd of mogelijkheid hebben om zelf te koken. Dat blijkt ook bij de Maaltijdservice van Uitgekookt.nl waar de laatste jaren een opvallende groei te zien is. Makkelijker gezond Thuisbezorgde maaltijden van Uitgekookt zijn niet ongezond of smakeloos. Bij Uitgekookt is er zelfs volop variatie in de keuze aan maaltijden. Welke maaltijd er ook gekozen wordt, deze bevat altijd 200 gram groente en worden vers en zoutarm bereid. Door toevoegen van de juiste kruiden blijven de maaltijden smaakvol. •V Wij zijn in 4 min klaar om te eten V Zijn dagelijks verzekerd van 200 gram groente V Wij eten gevarieerder dan ooit V Kunnen eenvoudig een dagje overslaan Gratis en gekoeld thuisbezorgd door onze vaste bezorger Bestel via UITGEKOOKT.NL of 085-04 06 065 Gratis gekoeld thuis bezorgd! ZO WERKT HET LEKKERE GEZONDE MAALTIJDEN o De maaltijden kunnen op minimaal twee momenten in de week koelvers thuis worden bezorgd. In de magnetron hoeven ze nog maar vier minuten te worden verwarmd. Voor iedereen "De stijging van gezonde maaltijden aan huis geld voor alle leeftijdsgroepen, ledereen kent van vroeger natuurlijk nog Tafeltje Dekje, maar dat was vooral op ouderen gericht. Inmiddels is onze klantengroep enorm divers. De maaltijden zijn voor iedereen, jongeren, ouderen, gezinnen en alleenstaanden. De reden waarom iemand voor een Maaltijdservice kiest is voor iedereen anders, maar gezond, gevarieerd en gemakkelijk zijn toch wel de belangrijkste redenen." Aldus Johan van Marle, eigenaar van Uitgekookt.nl Meer vrije tijd De familie De Vries maakt sinds 2016 bijna elke week gebruik van de Maaltijden van Uitgekookt. "Wij bestellen elke week, zelfs als we in de zomer in ons chalet zijn." Ze zijn erg blij met de Maaltijdservice en bestellen twee keer per week. "Het grootste voordeel is dat we niet te lang in de keuken hoeven staan. Hierdoor houden we tijd over voor andere leuke dingen." Ook de vaste bezorgers spreekt hun erg aan, hij laat elke week een nieuw weekmenu achter en neemt een ingevulde bestelling weer mee. Bestellen hoeft dus niet online, maar kan ook via de bezorger of telefonisch. Zonder te koken Zit je een aantal dagen langer op werk of zonder keuken? Lukt het koken niet meer of heb je er geen zin in? Dan kan je er ook voor kiezen maaltijden in te plannen. Op die manier hoef je dus niet iedere week opnieuw te bestellen en af te rekenen. Zo kan je bij Uitgekookt, nl verse, gezonde bestelmaaltijden van tevoren selec teren en laten bezorgen op een tijd en locatie die jou uitkomt. Met keuze uit zo'n 24 seizoensgebonden gerechten (ook vegetarisch!kan je iedere dag genieten van een voedzame maaltijd. Onze chefs gaan aan het werk en koken uw maaltijd pas een dag voor bezorging Bestel online, telefonisch of via de bezorger, tot wel vier weken vooruit Uw maaltijd bezorgd binnen een tijdsvak van een uur door uw vaste bezorger Eenvoudig en kort opwarmen in de oven of magnetron KLANTWAARDERING UITDETEST CS

de Faam | 2020 | | pagina 12